Špatný vývoj miminka?

Anonymní
10.3.20 11:38

Špatný vývoj miminka?

Ahoj.. Prosím anonym kvůli rodině. Mám 3 měsíční dceru, narozena 38+1. Pozítří jdeme k dr a mám trochu strach ze neni úplně ok. Pase koníky krásně, i 10 minut vydrží. Směje se na mě, povídá si. Směje se na hrací kolotoč, když ji dám na hrací deku tak sahá po hračkach na hrazdicce, mlátí do nich, povídá si. Leká se když něco spadne, ale co mě zaráží že nereaguje když přední hrkam s nějakou hračkou. Zkoušela jsem aby se otáčela za zvukem a je jí to fuk. Radši kouká na mě a směje se. To samé jako když před ní něčím hrkam, mávám tak se nesnáší potom chytat.. :( :,( myslíte si že je to špatně? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

116
10.3.20 11:43

Já myslím že je v pořádku :-), otočí se na vás? Když jdete nebo zavoláte? Asi je pro ní důležitější maminka, než hračka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.3.20 11:48

@Xxlady to právě většinou jo… Spíš se bojím te kontroly, aby dr neřekla že je nějaká opožděna :(

• Nahlásit
  • Citovat
7387
10.3.20 12:07

Podle popisu mas super sikovne dite. A to, ze se neotaci za nejakym hrkatkem muze znamenat, ze ji to jednoduse nezajima. Zkus si spis vsimat, jestli reaguje na nejake prirozene podnety behem dne. Treba kdyz kouka na tebe a z druhe strany na ni promluvi tata, leknuti se, kdyz neco spadne apod. Moje dve ze tri deti prvni mesice treba vubec nezajimala sterkatka vubec, ani jine hracky, kolotoc, hrazdicka max. par minut. Skoro cely den rvali a chtrli se nosit v satku. A jsou uplne zdravi, nadprumerne inteligentni, sikovni a kupodivu i dost samostatni. Jen proste v te dobe meli jine zajmy, nez hrkatka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6689
10.3.20 12:08

Jé syna taky kolikrát hračky nezajímali, dělal mi to naschvál. Kór ty známé hračky ingnoroval :lol: bude to dobré, sleduj jestli se otáčí i na jiné zvuky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.3.20 13:11

@Hoa Mai Leká se běžně, když u ní spadne hračka neotoci se za ní, ale mrkne… Takže hluchá není… Asi ji to fakt nezajímá :think: za to ta hrazdička a kolotoč… U toho vydrží být i 30 minut povídat si, smát se :lol: to samý z hračkami připevněnymi na postýlce, ty se jí líbí, za ně tahá a otáčí se… :)

• Nahlásit
  • Citovat
7387
10.3.20 14:37
@Anonymní píše:
@Hoa Mai Leká se běžně, když u ní spadne hračka neotoci se za ní, ale mrkne… Takže hluchá není… Asi ji to fakt nezajímá :think: za to ta hrazdička a kolotoč… U toho vydrží být i 30 minut povídat si, smát se :lol: to samý z hračkami připevněnymi na postýlce, ty se jí líbí, za ně tahá a otáčí se… :)

To opravdu nevypada na opozdene dite. Nedelej si zbytecne starosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama