Specializovaný robotický mop?

22.12.19 15:39

Specializovaný robotický mop?

Ahoj,
poradil by mi někdo robotický vysavač, který pouze vytírá? Nechci ten s funkcí 2 v 1, vysávání není problém. Jelikož mi jde primárně o vytírání, všude se píše, že je třeba hledat robotické mopy, ale ať se snažím, jak chci, nedokážu nic najít, maximálně IROBOT.
Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

7946
22.12.19 15:47

No vždyť irobot má i jen mopy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.12.19 15:51
@Šáruší píše:
No vždyť irobot má i jen mopy

A je to jediná značka, která má pouze mopy nebo existuje ještě nějaká, která má třeba jednoho robota pouze na vytírání? Jinak koupíme irobot, to je v pohodě, ale když bývá u všeho takový výběr, nechci brát hned první (pokud tedy není jediný).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7946
22.12.19 15:52
@Sathine píše:
A je to jediná značka, která má pouze mopy nebo existuje ještě nějaká, která má třeba jednoho robota pouze na vytírání? Jinak koupíme irobot, to je v pohodě, ale když bývá u všeho takový výběr, nechci brát hned první (pokud tedy není jediný).

aha, tak to nevím, já mám i vysavač od nich, s jinými značkami nemám zkušenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.12.19 18:00
@Šáruší píše:
aha, tak to nevím, já mám i vysavač od nich, s jinými značkami nemám zkušenost

A který mop máš? Co jsem se tak dívala, tak mají na výběr 2.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7946
22.12.19 20:25

@Sathine já mám braava jet 240. Potřebovala jsem malinký, aby se mi vešel do prostorů v koupelně. Jako jo, pošmrdlá to, pouštím ho denně, ale jako nečekej nějaký enormní zázrak. Já pak mám k tomu parní mop od Rowenty, takže 2× týdně to vezmu tou párou a zbytek nechám šmrdlit tu braavu. V podstatě jede, před sebe stříká studenou vodu bez saponátu z nádržky a stírá to hadříkem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7946
22.12.19 20:28

A je potřeba to předem solidně předvysát, takže vypouštím roombu a až dovysaje, tak pouštím braavu. V podstatě tím parním mopem od Rowenty je uklizeno mnohem rychleji a lépe. Jen to nedělá sám :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama