Sušička prádla Grundig

240
12.12.19 20:14

Susicka pradla Grundig

Prosim mate nekdo doma tuto susicku? Zajimaly by me zkusenosti, hlavne zda vam srazi/nesrazi obleceni, a take zda pouzivate primo jejich vuni do susicky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10091
12.12.19 20:28

Mám ji doma, jsem naprosto spokojená. Oblečení mi nesráží, jen manželova pracovní polotrika (taková ta z té umělé, jakoby tečkované látky). A to tam dávám opravdu všechno. Vůní jsem zkusila DM gelovou, ta voní hezky a ubrousky od Lenoru(to vůbec necítím). Teď jsem začala používat ekologický prací gel Ecover a ten sám o sobě voní tak krásně, že není žádný parfém potřeba. Oblečení z ní vyndám, rozprostírám na sebe a jak je teplé, hezky se,, vyžehlí". Pak ho jen poskládám. Samozřejmě s výjimkou košil a plátěných věcí. A to jí fakt většinou narvu plnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
13.12.19 22:16

@Aduš8 Dekuji za zkusenost :) Mame tuto susicku tyden a prave me vcera zamrzelo ze mi srazila prckove pyzamka z Tesca a to do susicky dle znacky mohly :roll: A taky jsem vytahla nektera ma tricka kratsi. Tak jsem chtela vedrt zda to dela jeste nekomu. Obleceni mame hlavne Kik, Takko, Tesco, Lidl a Kaufland a neco malo Pepco… A pouzivam primo jejich vuni, dostali jsme ke koupi na vyzkouseni, ale nejak mi nevoni po ulozeni do skrine, tak zkusim teda mrknout na tu DM vuni. Prekvapilo me ze tech vuni na trhu zase tak moc neni :think: To s tim rozprostiranim je super napad, ja zatim vzdy vysypala do kose na pradlo a pak skladala, ale i tak nebylo mkc zkrcene, ale takhle to taky zkusim, urcite to bude mit lepsi zehlici efekt :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10091
14.12.19 07:28

@Aqualinea když se prádlo srazí, tak je to ale spíš vinou toho, jak je prádlo ušito. Látka má určitý směr a provázání vláken a někteří výrobci, aby ušetřili materiál, pokládají střih všemi směry. Já mám pro děti taky oblečení z těhle obchodů, to, co mám značkové, je většinou z dětského bazaru. A beru to tak, že co mi neprojde praním na 60°C a sušičkou, nemá doma co dělat. :D ale 6 mého oblečení se srazilo snad jen triko od pyžama, má teď 3/4 rukávy :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat