Speditér

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Misha T
Stálice 57 příspěvků 18.07.18 14:51
Speditér

Ahoj chci se zeptat zda někdo pracuje na pozici speditéra? Pracuji teď v T-Mobilu, ale nelíbí se mi tam systém hodnocení, mám možnost nastoupit do spedicni slolecnosti, ale bojím se abych v tom byla dobrá a nebyla pak třeba bez práce. Jak moc je to narocne. Chci zmenu, ale zároveň se bojím abych nebyla nakonec bez práce. Pokud máte zkušenost předem díky ????

Reakce:
Zoe1
Kecalka 293 příspěvků 18.07.18 16:17

Zdravím, chvíli jsem jako spediterka pracovala, musím rict, že mě to nebavilo, ale aspoň jsem získala nějakou praxi. Na té práci mě hlavně nebavilo to, že jsem spoustu věcí nemohla ovlivnit. Kamiony se vytěžovaly tak, že jsme měli pár spedičních programů, kde firmy zadávaly nabídky s náklady nebo naopak poptávaly kamiony, člověk to musel neustále aktualizovat a jen čekat až mu tam padne nějaký dobrý náklad za dobré peníze, když jsem po pár vteřinách, co se ten náklad objevil volala, tak už mě stihl někdo předběhnout a to je to co mě na té práci strašně štvalo, že i když jsem se snažila jak jsem mohla, tak třeba jen kvůli tomu, že byl pomalejší net, tak mi to někdo vyfoukl a já pak vypadala, že neumím vytížit auto…ale to co píšu je jen tak 20% toho, co to obnáší…člověk musí komunikovat s řidiči a zákazníky, což teda byl taky někdy opruz, stačí, když vám někde později naloží auto a hned je to ve skluzu třeba na další domluvené přepravy, pak hrozí penále, naštvání zákazníci, kteří všechnu vinu svádí na vás, i když to vaše chyba nebyla, atd., atd… samozřejmě záleží na tom, jaká je to firma, třeba má stálé zákazníky a vy nebudete muset přes nějaké spediční programy vytěžovat auta. Osobně už bych tu práci dělat nešla, nesnáším práci, kterou nemůžu ovlivnit, teď jsem zaměstnaná jako plánovač výroby a to mě teda baví daleko víc, podobnou práci jsem vždycky chtěla, tam aspoň můžu ovlivnit svoji snahou dost věcí a nemůže mi nikdo bezdůvodně nic vyčítat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Rytmus zase provokuje na Instagramu. Myslí to vážně, nebo chce pozornost?

Od té doby, co je krásná moderátorka Jasmina Alagič (29) v požehnaném stavu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >