Speditér

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Misha T
Stálice 57 příspěvků 18.07.18 14:51
Speditér

Ahoj chci se zeptat zda někdo pracuje na pozici speditéra? Pracuji teď v T-Mobilu, ale nelíbí se mi tam systém hodnocení, mám možnost nastoupit do spedicni slolecnosti, ale bojím se abych v tom byla dobrá a nebyla pak třeba bez práce. Jak moc je to narocne. Chci zmenu, ale zároveň se bojím abych nebyla nakonec bez práce. Pokud máte zkušenost předem díky ????

Reakce:

Zoe1
Kecalka 240 příspěvků 18.07.18 16:17

Zdravím, chvíli jsem jako spediterka pracovala, musím rict, že mě to nebavilo, ale aspoň jsem získala nějakou praxi. Na té práci mě hlavně nebavilo to, že jsem spoustu věcí nemohla ovlivnit. Kamiony se vytěžovaly tak, že jsme měli pár spedičních programů, kde firmy zadávaly nabídky s náklady nebo naopak poptávaly kamiony, člověk to musel neustále aktualizovat a jen čekat až mu tam padne nějaký dobrý náklad za dobré peníze, když jsem po pár vteřinách, co se ten náklad objevil volala, tak už mě stihl někdo předběhnout a to je to co mě na té práci strašně štvalo, že i když jsem se snažila jak jsem mohla, tak třeba jen kvůli tomu, že byl pomalejší net, tak mi to někdo vyfoukl a já pak vypadala, že neumím vytížit auto…ale to co píšu je jen tak 20% toho, co to obnáší…člověk musí komunikovat s řidiči a zákazníky, což teda byl taky někdy opruz, stačí, když vám někde později naloží auto a hned je to ve skluzu třeba na další domluvené přepravy, pak hrozí penále, naštvání zákazníci, kteří všechnu vinu svádí na vás, i když to vaše chyba nebyla, atd., atd… samozřejmě záleží na tom, jaká je to firma, třeba má stálé zákazníky a vy nebudete muset přes nějaké spediční programy vytěžovat auta. Osobně už bych tu práci dělat nešla, nesnáším práci, kterou nemůžu ovlivnit, teď jsem zaměstnaná jako plánovač výroby a to mě teda baví daleko víc, podobnou práci jsem vždycky chtěla, tam aspoň můžu ovlivnit svoji snahou dost věcí a nemůže mi nikdo bezdůvodně nic vyčítat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Nádherná dcera Jiřího Dvořáka ze StarDance: Je kopií Scarlett Johansson!

Už jste viděli krásnou dceru herce Jiřího Dvořáka (51) a jeho exmanželky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >