Šperky z oceli

9733
21.5.17 06:25

Šperky z oceli

Máte někdo šperk z oceli a po něm vyrážku? Koupila jsem krásny řetízek. Myslela jsem, že vyrážka u oceli nebývá. :nevim: :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16764
21.5.17 07:57
@Sára 1 píše:
Máte někdo šperk z oceli a po něm vyrážku? Koupila jsem krásny řetízek. Myslela jsem, že vyrážka u oceli nebývá. :nevim: :(

Byva. Je i alergie na ocel, jen strasne malo se vyskytuje :kytka:
Ja mela prstynek, strasne me z neho brnela ruka, nemohla jsem ho nosit a kdokoli jiny ho zkusil, tak v pohode :nevim: pry byl ale maceny ve svecene vode :oops: tak nemam odvahu to zkusit znovu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50190
21.5.17 08:17
@misi11 píše:
Byva. Je i alergie na ocel, jen strasne malo se vyskytuje :kytka:
Ja mela prstynek, strasne me z neho brnela ruka, nemohla jsem ho nosit a kdokoli jiny ho zkusil, tak v pohode :nevim: pry byl ale maceny ve svecene vode :oops: tak nemam odvahu to zkusit znovu :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32760
21.5.17 08:34
@Sára 1 píše:
Máte někdo šperk z oceli a po něm vyrážku? Koupila jsem krásny řetízek. Myslela jsem, že vyrážka u oceli nebývá. :nevim: :(

já mám prstýnek a ten mi nic nedělá, ale měla jsem naušnice a strašně mě boleli a zapalovali se uši po nich a taky to byla ocel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lenka 80
21.5.17 08:41

@Sára 1 jeste zalezi jestli je to nerez ocel nebo chirurgicka ocel. Me chiru nic nedela a z nerez me boli usi. z nausnic. nemuzu je mit. myslim ze na chiru ani alergie nebyva

• Citovat
  • Upravit
Uju
6736
21.5.17 09:39
@Sára 1 píše:

No já ne, ale dcera nesnese ani ocel. Měla píchlé uči a zlaté náučšnice(alergie na zlato) mi bylo řečeno, že mám sehnat ocel-píchly se uči podruhé-opět uši zčernaly a zahnisaly-to samé se stalo i po třetí nastřelením. Prostě nesnese ani tu ocel, takže může a hrozně mě to překvapilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
857
21.5.17 09:41

@Tom-Jerry Já mám náušnice z chir. oceli. Od loňského jara. Když jsem je nasadila, byl to hrozný nezvyk (ale to bylo spíš proto, že jsem předtím skoro 2 roky neměla v uších nic poté, co jsem vyndala před jednou dovolenou zlaté náušnice a už jsem je nenandala :roll: Tak za 14 dní už to bylo v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32760
21.5.17 09:43
@Emka135 píše:
@Tom-Jerry Já mám náušnice z chir. oceli. Od loňského jara. Když jsem je nasadila, byl to hrozný nezvyk (ale to bylo spíš proto, že jsem předtím skoro 2 roky neměla v uších nic poté, co jsem vyndala před jednou dovolenou zlaté náušnice a už jsem je nenandala :roll: Tak za 14 dní už to bylo v pohodě.

já naušnice před tím měla pak jsem to vydržela asi dva měsíce a hrůza. Vyměnila jsem za zlaté a ani nevím že nějaké naušnice mám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
857
21.5.17 09:48

Já taky leta nosila zlaté. Ale nějak jsem je před dovo vyndala z uší-začal mě tam zlobit takový ten zámeček a jedna se furt otvírala, tak že je vyndám, vyčistím a dám to spravit no a ještě jsem to neudělala… :oops: Ocelové se mi moc líbily, už mám od kdysi 2 prstýnky, ale v poslední době to vůbec nenosím (nikdy jsem moc na prstýnky nebyla, takže to mám schované), ale ty náušnice jsem si vyčíhla takové pěkné kroužky a jsou fajn a žádné problémy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9733
21.5.17 09:53

Mě to dost překvapilo. Koupila jsem pro dceru náušnice. Tak se uvidí, co bude, až ji je dám. Myslela jsem, že to bude lepší než stříbro. To jí strašně černá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.9.17 12:06

Tip na krásný šperky z nerez oceli

Holky, jestli si chcete udělat radost, mrkněte na****. Tak jemně zpracované šperky z chirurgické oceli už jsem dlouho neviděla :) edit admin - odstraněn odkaz

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
28.6.18 13:06

asi jsem konzerva, ale mnohem víc se mi líbí zlaté šperky, bílé, žluté zlaté , prostě klasika . V tomto mají super výber v tom zlatniství u Znojma

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama