Spermiogram - málo ejakulátu...

Anonymní
11.2.10 21:37

Spermiogram

Dneska byl přítel na odběru spermatu kvůli spermiogramu…volal mě celý zklamaný,že to asi je špatné. :think: .páč TOHo bylo málo…ptám se jak málo?…no málo…že když se milujeme tak když to stříká do mně ,že je toho víc…ptám se ho,kolik si myslíš,že toho má být půl litru? :zed: zažila jste děvčátka něco podobného?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11.2.10 21:48

Nerozumím otázce ani pointě!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9222
11.2.10 21:49

Takhle se to nepočítá, na celkové množství :wink: Oni udělají pod mikroskopem vzorek třeba na 1×1 cm, tam je všechny spočítají a prohlídnou. A potom se to vynásobí. Myslím, že zas tak moc nezáleží, kolik toho udělá „celkem“ :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.10 21:51

jarmila.rihova-to nevadí…

• Nahlásit
  • Citovat
1797
11.2.10 22:31

anonymní
no to by mu meli rict tam kde mu ten spermiogram delali, jak dopadl ..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16492
12.2.10 08:47

Anonymní já si myslím, že můžeš být v klidu. Mi to měli podobně, ale myslím si, že je to dáno taky trochu stresem toho chlapa a taky se mu to mohlo jenom zdát!!!
o a jak říká Onionka, měli by mu říct jestli je to v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13101
12.2.10 09:10

Neboj, to bude v pohodě. Hlavně si to po sexu nesbíráte do zkumavky, takže se to fakt jen může zdát. Hodnocen je počet spermií v jednom mililitru, ne v litru. Hlavu vzhůru a jak říkají holky, kdyby to bylo málo, tak mu to tam určitě řeknou. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6153
12.2.10 09:48

Co je „málo“? :think: Můj chlap měl ve zprávách ze spermiogramů množství ejakulátu vždycky mezi 2-5ml. Neboj, doktorům stačí kapička a neznamená to, že je to špatný. 8-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.2.10 10:42

barbanek však vím..ale on neví…mě to spíše přišlo humorné…jít k doktorovi a ještě si udělat dobře…to se nám ženám stát nemůže :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Dudek
19.2.10 20:03

na množství nezáleží ale na kvalitě kolik jich je pohyblivých. My měli taky vždycky kolem 2ml a přesto byl spgr v normě. Páč se mršky správně pohybovaly

• Nahlásit
  • Citovat
1128
19.2.10 20:18

neboj,oni to průměrujou,což znamená,že porovnaj množství spermií na objem ejakulátu,i z malé kapky odhadnou,jak na tom spermijky jsou,a ten můj byl stejně 2krát

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.10.15 15:33

chybejici ejakulat

Dobry den chtela sem se zeptat, jestli je mozne otehotnet z jedne kapky ejakulatu? pritel kdyz se udela tak z nej skoro nic nevyleze, proste jen kapka, tak me zajima jestli aji z te kapky muze neco byt, rada bych mimi :nevim: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama