Spermiogram - doba abstinence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Neityri
Nováček 6 příspěvků 27.02.18 18:02
Spermiogram - doba abstinence

Ahoj,
prosím máte nekterá zkušenost se spermiogram a délkou sex. abstinence před „odebráním vzorku“? Jde mi o to, že se všude docitam, jaký je optimální čas (2-5 dnů) ale jaký je max počet dni? Může výsledek ovlivnit týdenní „půst“, nevíte?
Děkuji za odpovědi ;)

Reklama

Reakce:

kelynka
Kelišová 6611 příspěvků 27.02.18 18:09

@Neityri tyden je urcite hodne, takze vysledek muze ovlivnit. Ideal je 3dny

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.18 18:20

Ahoj řekla bych jak u koho je to hodně individuální. Ale třeba můj chlap to popletl a udělal to přesně naopak a den před odběrem si pomohl sám prej aby byl vzorek,,super fres" :pocitac: myslela jsem že ho zabiju když se mi v den po odběru přiznal ze to asi po**** :roll: za 2 hodiny jsem šla pro výsledky a dopadly dobře a náhoda to nebyla další měl taky v pořádku. Tím chci říct, že si nemyslím, že o dva dny déle je to super průser uvidíš hlavně klid u nás v caru ná m řekli, že i když je spermio hodně špatný aspoň jednu mršku vždycky najdou ;) omlouvam se za anonym ale nemusi to všichni vědět

Neityri
Nováček 6 příspěvků 27.02.18 18:26
@Anonymní píše:
Ahoj řekla bych jak u koho je to hodně individuální. Ale třeba můj chlap to popletl a udělal to přesně naopak a den před odběrem si pomohl sám prej aby byl vzorek,,super fres" :pocitac: myslela jsem že ho zabiju když se mi v den po odběru přiznal ze to asi po**** :roll: za 2 hodiny jsem šla pro výsledky a dopadly dobře a náhoda to nebyla další měl taky v pořádku. Tím chci říct, že si nemyslím, že o dva dny déle je to super průser uvidíš hlavně klid u nás v caru ná m řekli, že i když je spermio hodně špatný aspoň jednu mršku vždycky najdou ;) omlouvam se za anonym ale nemusi to všichni vědět

Děkuji!! A.. chápu :-)
No, my máme rok od snažení a pořád nic, tak jsem byla u gyndare a mám za sebou jeden odběr krve, druhý před sebou, měla bych jít i na hyperskopii (na tu se mi ale moc nechce :oops: ) plus kontrola spermiku. Tak když už, tak bych vše chtěla mít tak, jak se má. Ale přiznám se, že mě nenapadlo, že tam je fakt takový rozestup. Zítra bych měla jít se vzorkem, tak nevím, jestli si volat sestřičce, jestli to má smysl nebo to neřešit.

Fiialka
Ukecaná baba ;) 2104 příspěvků 27.02.18 18:27

Nám říkali 2 dny

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28274 příspěvků 27.02.18 18:32
@Neityri píše:
Děkuji!! A.. chápu :-)
No, my máme rok od snažení a pořád nic, tak jsem byla u gyndare a mám za sebou jeden odběr krve, druhý před sebou, měla bych jít i na hyperskopii (na tu se mi ale moc nechce :oops: ) plus kontrola spermiku. Tak když už, tak bych vše chtěla mít tak, jak se má. Ale přiznám se, že mě nenapadlo, že tam je fakt takový rozestup. Zítra bych měla jít se vzorkem, tak nevím, jestli si volat sestřičce, jestli to má smysl nebo to neřešit.

gyndař, spermíky :zed: :zed: :zed:

Neityri
Nováček 6 příspěvků 27.02.18 18:32
@Fiialka píše:
Nám říkali 2 dny

Mě právě sestřička řekla 3 dny. Ale nějak jsem měla za to, že je to minimum. A když jsme s přítelem počítali, kdy bylo něco naposledy, tak to je ten týden :(

Neityri
Nováček 6 příspěvků 27.02.18 18:34
@Burj Chalifa píše:
gyndař, spermíky :zed: :zed: :zed:

Opravuji:
Gynekolog
Ejakulát.. lepší? ;)

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28274 příspěvků 27.02.18 18:52
@Neityri píše:
Opravuji:
Gynekolog
Ejakulát.. lepší? ;)

určitě. Takto ze sebe neděláš hlupáka.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama