Špinění 3 týden po KET

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
31
7.12.21 09:50

Špinení 3týždne po KET

Ahojte dievčatá. Po treťom KET, som konečne objavila vysnené dve čiarky. Po 14tich dňoch po transfere som bola na kontrole v care, všetko v poriadku, na ultrazvuku sme už mali váčok, Hcg 1068. Tak som sa vytešovala, ale teraz, týždeň na to už 3dni špiním, vždy keď sa po toalete utriem tak su tam také tmavohnedé kusky malé, v nedeľu dokonca akoby tmavohnedý kúsok sliznice alebo neviem čoho. Tak som vystrašená utekala na pohotovosť a tam nič nenašli, že váčok sa zvačšil na 10mm a všetko sa zdá v poriadku. No ja stále špiním a veľmi sa bojím. Inak beriem estrofem 2×2,Amelgen 3×1 a Lenzetto 1×1. Napadlo ma či to nemože byť spojené s endometriózou ktorú mám a jeden vaječník prirastený za delohou. Máte tu niektorá podobnú skúsenosť? Na kontrolu idem v pondelok a mám pocit, že to je nekonečné! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
7.12.21 10:05

Zkusím Tě trochu uklidnit. Také jsem špinila po KETu a dobře to dopadlo. Už přesně nevím, který týden to byl, ale asi tak 3-4 po KETu. Bylo to tmavé špinění a bylo ho maličko. Všechno bylo v pořádku a narodilo se zdravé dítě. Samozřejmě nevím, jak to bude u Tebe, ale držím Ti moc palce, aby Tě čekal šťastný konec jako mě. :kytka:
Endometriózu mám také.

• Citovat
  • Nahlásit
31
7.12.21 10:12

Gratulujem k tomu, že ti to vyšlo :srdce:
No je to taká lotéria tie prvé mesiace, ešte keď človek vie, že nič nie je isté :nevim: tak dúfam, že to bude v poriadku a ďakujem za trošku ukľudnenia :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.21 10:31
@TinaPol píše:
Gratulujem k tomu, že ti to vyšlo :srdce:
No je to taká lotéria tie prvé mesiace, ešte keď človek vie, že nič nie je isté :nevim: tak dúfam, že to bude v poriadku a ďakujem za trošku ukľudnenia :)

Děkuji :). Já si vzpomínám, že jsem byla tehdy hrozně vyděšená a volala doktorce. Řekli mi, že pokud nemám bolesti a není ta krev jasně červená, že to může být dobré. Nemohla jsem stejně nic dělat, jen brát léky dle doporučení a doufat. Držím moc palce! Já jsem teď pár dní také po KETu a moc doufám v sourozence.

• Citovat
  • Nahlásit
31
7.12.21 11:13

No my Ivf budúce mamičky, sa pozorujeme o dosť viac ako, ženy ktoré bez problémov otehotneju prirodzene :). No ja som šmykom letela na pohotovosť, kedže bol víkend a viac menej to isté mi povedali, že keď je to tmavé, tak je to staré a to nevadí, ale že by ma to ukľudnilo, to veľmi nie :D.. jeej, tak to by bolo úžasné keby ti to tak pekne vyšlo, držím neskutočne palce :) kedy si bola na transfere?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.12.21 11:40

Ahojky, vím o čem mluvíš. Letos třetí KET, první dvě revize a teď třetí vyšel, teď sem začala 11 tt 😊 měla sem úplně to stejné jak ty. Začala sem špinit kolem 6 tt, šla sem na kontrolu a našli mi velký hematom. Musela sem ležet, šla sem max na wc, aby se vstřebal. Povedlo se 🙏 držím ti palečky, přesně vím, čím procházíš. Jsou to dny plné strachu. Vše dobré dopadne :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.21 12:38

@TinaPol Díky, je to týden od transferu. Dnes jsem už hrozně nervózní. 1. dítě mám z prvního IVF. Teď už skoro 3 roky marně zkoušíme druhé. Snad se podaří.

• Citovat
  • Nahlásit
31
7.12.21 16:20

@panialigiova tak som rada, že u teba to dobre dopadlo! :srdce: No bola by som kľudnejšia keby mi povedali, že prečo sa mi to deje. Teraz zase som sa po toalete utrela a tam ten hnedý hlen. Žiadna krv nič, stále tie hnedé kúsky :nevim: ďakujem za podporu, si zlatá :) a držím aj ja tebe palečky, nech porodíš krásne zdravé mimčo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
7.12.21 16:21
@Anonymní píše:
@TinaPol Díky, je to týden od transferu. Dnes jsem už hrozně nervózní. 1. dítě mám z prvního IVF. Teď už skoro 3 roky marně zkoušíme druhé. Snad se podaří.

Tfuj tfuj nech sa to teraz podarí! To máš o pár dní testovanie, veľmi ti prajem aby tam boli dve čiarky! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
296
7.12.21 22:41

Ahoj, já špinila týden po ket až do 8.tt. Jednou jsem i zakrvácela. Volala jsem do centra, navýšili mi progesteron a doporučili ascorutin. Pak to ňák z ničeho nic přestalo. Končím teď 11.tt a je vše ok :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
8.12.21 12:00

@Kobra11 tak to si ma potešila, človeka hneď trošku ukľudní, keď sa dočíta, že to nemusí znamenať nič zlé :kytka: no už sa neviem dočkať pondelka, nech viem na čom som :).. najradšej by som bola u doktora každý deň aby ma uisťoval, že je všetko ok :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat