Špinění 4+5 tt

Anonymní
27.5.20 13:11

Špinění 4+5 tt

Ahoj holky,

včera jsem to měla dostat, mám to vždy pravidelně jak hodinky, nedostala a tak jsem si udělala TT, jelikož mě i nějak zvláštně pobolívala prsa, test byl pozitivní. Podle poslední ms jsem teď v pátém týdnu ale dnes ráno se na toaletním papíře po utření objevilo hnědé lehké špinění, potom asi ještě dvakrát ale opravdu jen po utření, na intimku to vůbec nebylo. Při prvním těhotenství se mi tohle vůbec nestalo, tak mám teď trochu strach. Měla jste to některá taky tak? Teď už po utření na papíře není vůbec nic ale stejně se trochu bojím, co to mohlo být. Taky mě pobolívá břicho jako na ms… :( U dr jsem ještě nebyla, mám v planu až tak za dva týdny, aby bylo už něco vidět…R.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11168
27.5.20 13:15
@Anonymní píše:
Ahoj holky,včera jsem to měla dostat, mám to vždy pravidelně jak hodinky, nedostala a tak jsem si udělala TT, jelikož mě i nějak zvláštně pobolívala prsa, test byl pozitivní. Podle poslední ms jsem teď v pátém týdnu ale dnes ráno se na toaletním papíře po utření objevilo hnědé lehké špinění, potom asi ještě dvakrát ale opravdu jen po utření, na intimku to vůbec nebylo. Při prvním těhotenství se mi tohle vůbec nestalo, tak mám teď trochu strach. Měla jste to některá taky tak? Teď už po utření na papíře není vůbec nic ale stejně se trochu bojím, co to mohlo být. Taky mě pobolívá břicho jako na ms… :( U dr jsem ještě nebyla, mám v planu až tak za dva týdny, aby bylo už něco vidět…R.

Hele nemusí to být nic já jsem krvácela ve 22tt ( před pár dny) jasná červená krev a celkem hodně a nic to nebylo prý asi cévka :nevim:.každopádně to ti nikdo neřekne jak to dopadne ale pokud nemáš bolesti a není to hodně tak by to mělo být dobre..držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13989
27.5.20 13:18
@Anonymní píše:
Ahoj holky,včera jsem to měla dostat, mám to vždy pravidelně jak hodinky, nedostala a tak jsem si udělala TT, jelikož mě i nějak zvláštně pobolívala prsa, test byl pozitivní. Podle poslední ms jsem teď v pátém týdnu ale dnes ráno se na toaletním papíře po utření objevilo hnědé lehké špinění, potom asi ještě dvakrát ale opravdu jen po utření, na intimku to vůbec nebylo. Při prvním těhotenství se mi tohle vůbec nestalo, tak mám teď trochu strach. Měla jste to některá taky tak? Teď už po utření na papíře není vůbec nic ale stejně se trochu bojím, co to mohlo být. Taky mě pobolívá břicho jako na ms… :( U dr jsem ještě nebyla, mám v planu až tak za dva týdny, aby bylo už něco vidět…R.

No, může to být prasklá žilka, odlouplá sliznice, nebo cokoli jiného. :( Bohužel první trimestr je buď a nebo tak jako tak. Každopádně lehké špinění bych asi teď neřešila a uvidíš. Stejně i v případě nejhoršího se s tím nedá moc dělat. :?

Ale můžeš zavolat dr., objednat se a při té příležitosti se jí zeptat. Držím palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
27.5.20 13:35

Já jsem u první dcery ten první měsíc v termínu menstruace hněde spinila. Do první kontroly to ustalo, tak jsem to ani neřešila. Pokud neteče červená, nestresovala bych se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1340
27.5.20 13:39

Podle mě se tohle často stává a nic to neznamená. Pokid je to jen špinění, bude to snad dobré ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
998
27.5.20 13:49

Já jsem špinila do 13tt a vše v pořádku. Některým na to doktorka píše Ascorutin, aspoň co jsem postřehla zde z diskuzí. Prý je to v těhotenství běžný jev, doktorku jsem o tom informovala..jo a jinak bolesti jako kdybych měla dostat MS mám do teď a to jsem v 30tt :D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.5.20 14:09

To je strašně těžké říct ti, co to může být. Může to být špatné a také nemusí :nevim: Já jsem minule začala špinit v 7tt jen lehce také po utření hnědá krev a jen chviličku a pak nic.. poté znovu za týden a to už byla krev červenější a dopadlo to špatně. Musela jsem na revizi se zamlklým těhotenstvím.
Teď jsem těhotná znovu, ve 4tt špinění trochu větší než minule, ale také jen na papíře a poté znovu v 6tt úplně stejné a také po pohlavním styku asi 2×.. dostala jsem na 14 dní Utrogestan, měla nakázaný klidový režim a v prvním trimestru zakázaný pohlavní styk a teď jsme ve 14+5tt a vypadá to, že je zatím vše v pořádku (musím zaklepat).
Takže ti vlastně nezbude nic jiného než čekat. Doktorka mi i říkala, že bývá normální, že v době kdy měla přijít ms přijde lehké špinění a nemusí to znamenat vůbec nic hrozného :) Dokud to ale nebude jasně červená krev, tak bych se nestresovala. Jestli to má být v pořádku, tak to v pořádku bude. Pokud ne, tak se s tím bohužel takhle na začátku stejně asi nic dělat nedá :( Moc držím palce, aby bylo vše dobré :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.5.20 14:27
@Anonymní píše:
To je strašně těžké říct ti, co to může být. Může to být špatné a také nemusí :nevim: Já jsem minule začala špinit v 7tt jen lehce také po utření hnědá krev a jen chviličku a pak nic.. poté znovu za týden a to už byla krev červenější a dopadlo to špatně. Musela jsem na revizi se zamlklým těhotenstvím.
Teď jsem těhotná znovu, ve 4tt špinění trochu větší než minule, ale také jen na papíře a poté znovu v 6tt úplně stejné a také po pohlavním styku asi 2×.. dostala jsem na 14 dní Utrogestan, měla nakázaný klidový režim a v prvním trimestru zakázaný pohlavní styk a teď jsme ve 14+5tt a vypadá to, že je zatím vše v pořádku (musím zaklepat).
Takže ti vlastně nezbude nic jiného než čekat. Doktorka mi i říkala, že bývá normální, že v době kdy měla přijít ms přijde lehké špinění a nemusí to znamenat vůbec nic hrozného :) Dokud to ale nebude jasně červená krev, tak bych se nestresovala. Jestli to má být v pořádku, tak to v pořádku bude. Pokud ne, tak se s tím bohužel takhle na začátku stejně asi nic dělat nedá :( Moc držím palce, aby bylo vše dobré :hug:

Krev vůbec nebyla, tak uvidime co další dny přinesou :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
8
28.5.20 12:14

Holky potřebuji pomoct jsem už vystrašená jsem v 5tt a 2 dny jsem měla černé špinění dnes už i krev psala jsem doktorce a ona na to vůbec nereaguje co mám dělat :( bojíme se o toho prcka povedlo se nám po 2 letech díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
998
28.5.20 12:20
@MÁŇA51 píše:
Holky potřebuji pomoct jsem už vystrašená jsem v 5tt a 2 dny jsem měla černé špinění dnes už i krev psala jsem doktorce a ona na to vůbec nereaguje co mám dělat :( bojíme se o toho prcka povedlo se nám po 2 letech díky

Pokud krvacis, šla bych na pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
28.5.20 12:22

@EvieK moje doktorka to vyřešila tak když jsem jí psala že jsem těhotná že mám přijít v pondělí na ultrazvuk.. Začalo černé špinění to se ozvala že je to v pořádku a normální a dnes ji píši že už je tam krev a bolí mě břicho a jen si to přečetla :( tak nevím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
28.5.20 12:24

Mám napsaný utrogestan 1-0-1 nemám nasadit sama větší dávku..? Můžu něco pokazit :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
998
28.5.20 12:47
@MÁŇA51 píše:
Mám napsaný utrogestan 1-0-1 nemám nasadit sama větší dávku..? Můžu něco pokazit :(

Sama si dávky neurčuj, to má v kompetenci doktorka. Ona ví nejlépe jak to máš brát :-). Každopádně pokud to neprojde a máš bolesti a dr dneska neordinuje, pro svůj klid bez na gynekologickou pohotovost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
28.5.20 12:49

@EvieK děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu