Ananas v těhotenství

21
26.5.20 18:06

Ananas v těhotenství

Ahojky holky chtěla bych se zeptat. Měla jsem hroznou chuť na ananas. Měla jsem doma takovy menší. Akorát ze byl sladoucky a dobrý tak jsem ho spraskala cely.. až pak jsem se dozvěděla že by se v těhotenství neměl. Jsem ve 22tt už budu začínat 23tt. Může mi to nějak uškodit kdyz je to jen výjimečně a už si jo nedám? Děkuji za odpověď :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21
26.5.20 18:07

Nebo ani ne mě ale spíš miminku. :zed: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
635
26.5.20 18:11

Ne, nemuze :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
26.5.20 18:11

@Andula28 proč by se neměl? Šmajra? Nechápu.. Jim na co mám Chuť.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16910
26.5.20 18:13

Ne ve druhem trimestru ti nic neudela, nedoporučuje se na zacatku, ale to bys toho musela snist tunu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2104
26.5.20 18:13

@Andula28
To by jsi se tím musela cpát denně. Tohle Ti určitě nic neudělá. Ani Tobě, ani miminku. A pokud by to mohlo něco způsobit, tak potom v 1.trimestru, který je nejrizikovejsi. Fakt v klidu. Jen pro příklad, já v 1.trimestru zblajzla tatarak. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12315
26.5.20 18:20

A co by jako měl být za problém že sníš ananas? Ti řekl doktor, že se nemá, nebo sis to zase někde chytře přečetla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62
26.5.20 18:23

Já se taky toho spoustu dočetla jako prvorodička, dřív se nic neřešilo, teď škodí každý závan smradu. Taky už jím na co mám chuť, jen se řídím tím, že všeho moc škodí :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6224
26.5.20 18:30

Ne, nemůže to uškodit tobě ani miminku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16910
26.5.20 18:31

@lachtanice86 vetsi množství ananasu muze vyvolat kontrakce, v prvnim trimestru muze zpusobit potrat, ve tretim ho zensky ji, aby si vyvolaly porod :D ale to by toho musela snist mnohem vic nez jeden ananas :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12315
26.5.20 18:34

@Kriss Tina no, právě, mnohem víc než jeden ananas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12112
26.5.20 18:36

A co z neho hrozi? Ja mela dlouhy seznam nedoporucenych veci, ale ten si nepamatuji :lol:
Nevysiluj, nic se nestane. Podle me jsou 2 skupiny- jedny jsou potraviny, ze kterych muzes chytnout listerii nebo nejakeho jineho prasopsa, tam je opravdu lepsi si davat fakt bacha. A pak ruzne veci, ktere teoreticky muzu mit vliv v dusledku nekterych mineralu/vitaminu/jinych latek, ktere obsahuji, ale tam je to opravdu riziko spis v dlouhodobem konzumovani velkych davek. Nevim, co by melo vadit v ananasu, ale nejspis bys jich musela jist desitky denne nebo tak nejak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12112
26.5.20 18:40
@Kriss Tina píše:
@lachtanice86 vetsi množství ananasu muze vyvolat kontrakce, v prvnim trimestru muze zpusobit potrat, ve tretim ho zensky ji, aby si vyvolaly porod :D ale to by toho musela snist mnohem vic nez jeden ananas :D

8o Mam 2 deti a furt se mam co ucit :mrgreen: A to jsem zila v zemi, kde ananasy pestuji. Na vyvolavani porodu radi paliva jidla a chodit po schodech, o ananasu ani tuk :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16910
26.5.20 18:50

@beruska9 no ja to beru tak, že ve velkym množství škodí snad vše a v malém zas nevadí skoro nic :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
439
26.5.20 19:05

Mě by zajímalo, jestli je fakt někde na světě ženská, která snědla deset ananasů a porodila z toho. :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama