Špinění a bolest v podbřišku ve 40 týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 05:33
Špinění a bolest v podbřišku 40tt

Ahoj holky, zítra mám termín porodu. Od večera mě poboliva divné podbřišek, v noci me probudila potřeba jít na toaletu, a zjistila jsem že spinim (pouze na papíře) jakoby do hněda, podbřišek mě zabolí tak 2× -3× za hodinu jako při MS. Jsou to poslíčci nebo už je to tady? Mám strašný strach :(

Přečtěte si článek: Bezbolestný porod

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Martina84
Ukecaná baba ;) 2170 příspěvků 29.03.19 05:44

Z čeho máš strach? Z porodu? To je preci dobře, ze budeš rodit, jsi na konci :) . Poslicci muzou byt i intenzivnejsi. Po 2-3h to ještě nic znamenat nemusi. Lehkeho špinění bych se taky nelekala. Mohla ti prasknout nejaka cevka. Jeď pri kontrakcich po 10min (pokud nebydlis na konci sveta) nebo pri krvavení.

Levandulina
Kelišová 6461 příspěvků 21 inzerátů 29.03.19 06:05

Může to být hlenová zátka. Já to tak měla.
Vždyť je dobře, že se ti to rozjíždí…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 06:05

@Martina84
To ne, do porodnice to mám 15minut ;) ale rodím poprvé, tak úplně nevím co mě čeká. Procitam různé články a diskuze, tak mam strach abych tam vůbec stihla dojet nebo abych tam zase nejela zbytečně a nebyla za histerku :mrgreen: :?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 06:06

@Levandulina a za jak dlouho si potom porodila? Já mám termín zítra.

Lynette
Echt Kelišová 8453 příspěvků 29.03.19 06:09
@Anonymní píše:
@Martina84
To ne, do porodnice to mám 15minut ;) ale rodím poprvé, tak úplně nevím co mě čeká. Procitam různé články a diskuze, tak mam strach abych tam vůbec stihla dojet nebo abych tam zase nejela zbytečně a nebyla za histerku :mrgreen: :?

Az to budeš muset prodychavat vestoje tak jed. :) Ničeho se neboj, poslouchej své tělo a nenech si zbytečně pichat plodovou a bude to ok. Porod je krásná věc, už brzy si pochovas svoje miminko :srdce: Takže žádný obavy a jen se teš.

Levandulina
Kelišová 6461 příspěvků 21 inzerátů 29.03.19 06:12

Na termínu nezáleží. Já měla tohle špinění ve 37tt, začalo to v noci, pak to bylo trochu i s hlenem. V poledne začali bolesti do zad a podbřišku (silné) a odpoledne se malá narodila :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 06:18

@Levandulina :potlesk: :potlesk: Tyjoo, tak to jsi měla rychlé. Já furt čekám na ty šílené bolesti jak všude píšou a zatím to je v pohodě, zabolí to jak při MS, tak si říkám, že pokud by tohle bylo „ono“ že by to bylo docela fajn. :) :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 06:21

@Lynette Ale prý to samotné tlačení hrozně bolí. Nějak si neumím představit jak může vyjít ven hlavička a hlavně ramínka. :( Z toho jsem vystresla od půlky tehu :mrgreen: :(

kve-tinka
Závislačka 4834 příspěvků 3 inzeráty 29.03.19 06:26
@Anonymní píše:
@Lynette Ale prý to samotné tlačení hrozně bolí. Nějak si neumím představit jak může vyjít ven hlavička a hlavně ramínka. :( Z toho jsem vystresla od půlky tehu :mrgreen: :(

To vis ze vyjde :* tve telo zacina krasne rodit,samo v terminu,komu se tohle postesti :mrgreen: ja musim jeste vydrzet aspon 10tydnu a uz se na tohle tesim,mam husinu jen co to pisu. Ano, boli to, ale vysledek je medovy. :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 06:30

@kve-tinka jee tak Ti moc držím palečky ať je vše v pořádku a bez komplikací :srdce:

debra.morgan
Echt Kelišová 7559 příspěvků 29.03.19 06:34

klid. řekla bych ti koukni na youtube, ale jak te tak čtu, tak radeji nikam nekoukej, akorat bys byla vyklepana jeste vic 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 06:56

Mám ty bolesti hrozně nepravidelne, jednou po půl hodině, pak zase po 7minutach, tak nevím :think: Připadám si jak blbka a chlap je ke všemu na sluzebce 150km mimo achjoo :mrgreen:

Levandulina
Kelišová 6461 příspěvků 21 inzerátů 29.03.19 07:08

Já ani u jednoho porodu neměla nic pravidelného. Ale pak se to vystupňovala ta bolest, že pak jsme raději už jeli i když pravidelnost žádná.
A jak máš zajištěný odvoz do porodnice?

Lynette
Echt Kelišová 8453 příspěvků 29.03.19 07:19
@Anonymní píše:
@Lynette Ale prý to samotné tlačení hrozně bolí. Nějak si neumím představit jak může vyjít ven hlavička a hlavně ramínka. :( Z toho jsem vystresla od půlky tehu :mrgreen: :(

Já to necítila vůbec. Když mi řekli že vidí hlavičku tak jsem byla hodně překvapená. Ono je to dole tak napnutý že necítíš ani nástřih ani natržení ani to miminko - buď v klidu. Jen si při tlačení myslí na to že musíš mít pevně zavřené oči.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama