Špinění a bolest v podbřišku ve 40 týdnu těhotenství

Anonymní
29.3.19 05:33

Špinění a bolest v podbřišku 40tt

Ahoj holky, zítra mám termín porodu. Od večera mě poboliva divné podbřišek, v noci me probudila potřeba jít na toaletu, a zjistila jsem že spinim (pouze na papíře) jakoby do hněda, podbřišek mě zabolí tak 2× -3× za hodinu jako při MS. Jsou to poslíčci nebo už je to tady? Mám strašný strach :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2409
29.3.19 05:44

Z čeho máš strach? Z porodu? To je preci dobře, ze budeš rodit, jsi na konci :) . Poslicci muzou byt i intenzivnejsi. Po 2-3h to ještě nic znamenat nemusi. Lehkeho špinění bych se taky nelekala. Mohla ti prasknout nejaka cevka. Jeď pri kontrakcich po 10min (pokud nebydlis na konci sveta) nebo pri krvavení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7147
29.3.19 06:05

Může to být hlenová zátka. Já to tak měla.
Vždyť je dobře, že se ti to rozjíždí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.19 06:05

@Martina84
To ne, do porodnice to mám 15minut ;) ale rodím poprvé, tak úplně nevím co mě čeká. Procitam různé články a diskuze, tak mam strach abych tam vůbec stihla dojet nebo abych tam zase nejela zbytečně a nebyla za histerku :mrgreen: :?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.3.19 06:06

@Levandulina a za jak dlouho si potom porodila? Já mám termín zítra.

• Nahlásit
  • Citovat
8944
29.3.19 06:09
@Anonymní píše:
@Martina84
To ne, do porodnice to mám 15minut ;) ale rodím poprvé, tak úplně nevím co mě čeká. Procitam různé články a diskuze, tak mam strach abych tam vůbec stihla dojet nebo abych tam zase nejela zbytečně a nebyla za histerku :mrgreen: :?

Az to budeš muset prodychavat vestoje tak jed. :) Ničeho se neboj, poslouchej své tělo a nenech si zbytečně pichat plodovou a bude to ok. Porod je krásná věc, už brzy si pochovas svoje miminko :srdce: Takže žádný obavy a jen se teš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7147
29.3.19 06:12

Na termínu nezáleží. Já měla tohle špinění ve 37tt, začalo to v noci, pak to bylo trochu i s hlenem. V poledne začali bolesti do zad a podbřišku (silné) a odpoledne se malá narodila :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.19 06:18

@Levandulina :potlesk: :potlesk: Tyjoo, tak to jsi měla rychlé. Já furt čekám na ty šílené bolesti jak všude píšou a zatím to je v pohodě, zabolí to jak při MS, tak si říkám, že pokud by tohle bylo „ono“ že by to bylo docela fajn. :) :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.3.19 06:21

@Lynette Ale prý to samotné tlačení hrozně bolí. Nějak si neumím představit jak může vyjít ven hlavička a hlavně ramínka. :( Z toho jsem vystresla od půlky tehu :mrgreen: :(

• Nahlásit
  • Citovat
5856
29.3.19 06:26
@Anonymní píše:
@Lynette Ale prý to samotné tlačení hrozně bolí. Nějak si neumím představit jak může vyjít ven hlavička a hlavně ramínka. :( Z toho jsem vystresla od půlky tehu :mrgreen: :(

To vis ze vyjde :* tve telo zacina krasne rodit,samo v terminu,komu se tohle postesti :mrgreen: ja musim jeste vydrzet aspon 10tydnu a uz se na tohle tesim,mam husinu jen co to pisu. Ano, boli to, ale vysledek je medovy. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.19 06:30

@kve-tinka jee tak Ti moc držím palečky ať je vše v pořádku a bez komplikací :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
11777
29.3.19 06:34

klid. řekla bych ti koukni na youtube, ale jak te tak čtu, tak radeji nikam nekoukej, akorat bys byla vyklepana jeste vic 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.3.19 06:56

Mám ty bolesti hrozně nepravidelne, jednou po půl hodině, pak zase po 7minutach, tak nevím :think: Připadám si jak blbka a chlap je ke všemu na sluzebce 150km mimo achjoo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
7147
29.3.19 07:08

Já ani u jednoho porodu neměla nic pravidelného. Ale pak se to vystupňovala ta bolest, že pak jsme raději už jeli i když pravidelnost žádná.
A jak máš zajištěný odvoz do porodnice?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8944
29.3.19 07:19
@Anonymní píše:
@Lynette Ale prý to samotné tlačení hrozně bolí. Nějak si neumím představit jak může vyjít ven hlavička a hlavně ramínka. :( Z toho jsem vystresla od půlky tehu :mrgreen: :(

Já to necítila vůbec. Když mi řekli že vidí hlavičku tak jsem byla hodně překvapená. Ono je to dole tak napnutý že necítíš ani nástřih ani natržení ani to miminko - buď v klidu. Jen si při tlačení myslí na to že musíš mít pevně zavřené oči.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama