Večerní tvrdnutí břicha, zkrácený čípek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petule27
Povídálka 35 příspěvků 22.03.19 08:32
Večerní tvrdnutí břicha, zkrácený čípek

Ahoj holky. Čekám první miminko a fakt si nevím rady. :nevim: Teď ve středu jsem byla na kontrole a doktorka hleděla, jak během týdne mi spadlo břicho a jsem otevřenýa na 1 prst. Věří tomu, že se příští týden na kontrole neuvidíme. Už druhý večer mám celou noc bolesti a křeče po celém pupíku. Tvrdne mi a bolí mě i podbřišek jak při menstruaci. Ale přes den je to slabší. Mám si zajet na pohotovost? Nebo počkat do kontroly. Nekrvacim a ani zatím nepraskla plodovka. Malá se hemzila celou noc i teď i občas cítím… :zed:
Jsem 35+4 tt

Reakce:
PHV
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 22.03.19 08:39

@Petule27 Já jsem 35+6 a mám to tak nějak stejně, taky doktor říkal v úterý, že jsem na 1 prst. Občas mám bolesti a tvrdnutí, včera pravidelně po 15min, ale pak se to zastavilo. Podle mě jsou to poslíčci a když to nemáš pravidelně a v intervalech, k porodu to nebude. Ale jestli máš pochyby, tak si zajeď na kontrolu :hug:

Janli
Echt Kelišová 8197 příspěvků 22.03.19 08:55

Kdyby jsi rodila, tak se jedná o předčasný porod a ten je potřeba zastavit. Mazej do porodnice. Dítě potřebuje ještě aspoň dva týdny, aby mu dozrály plíce.

Petule27
Povídálka 35 příspěvků 22.03.19 09:07

@PHV Nechci právě nějak plašit, jen ty noci jsou unavující a bolestivé… =)
@Janli Doktorka říkala, že když se to začíná takhle rozjíždět, tak už zbývá jen čekat, ale prý malá už nebude v ohrožení když se narodí :nevim:

PHV
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 22.03.19 09:20

@Petule27 to mi říkal doktor taky, že v tomto týdnu už se to nezastavuje a miminko je zralé. I léky mi vysadil. Ty prďolové to určitě zvládnou :hug:
Jinak, taky mám takhle bolesti hlavně večer. Ještě k tomu běhám kolem tříleté dcerky :lol: Jsem zvědavá, poslední dva dny mám průjem a dneska je mi zle od žaludku, tak snad se ještě nic nechystá :lol: Dneska jsem prospala celou noc bez čůrání, což je divný :lol: :lol:

Petule27
Povídálka 35 příspěvků 22.03.19 10:01

@PHV Juj tak to máš veselé :) mě včera bylo přes den docela fajn, ale dneska jsem strašně unavená a nemám ani hlad.. Tak uvidime. Zítra by sme měli jít na svatbu a manžel jde za svědka, tak snad ti zvládneme :) Budu na Tebe myslet :hug:

PHV
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 22.03.19 10:06

@Petule27 to zvládnete :hug: Nevadilo by mi rodit o trochu dřív, ale ještě aspoň týden ať tam zůstanou, co? :lol: taky na tebe budu myslet :hug:

Janli
Echt Kelišová 8197 příspěvků 22.03.19 12:26
@Petule27 píše:
@PHV Nechci právě nějak plašit, jen ty noci jsou unavující a bolestivé… =)
@Janli Doktorka říkala, že když se to začíná takhle rozjíždět, tak už zbývá jen čekat, ale prý malá už nebude v ohrožení když se narodí :nevim:

Tak to ta tvoje doktorka asi nebyla na novorozenecké jipce. Všude se totiž porody před 38tt snaží v každým případě zastavit. Já bych teda na rozjetí porodu nečekala.

Petule27
Povídálka 35 příspěvků 22.03.19 12:36

@PHV taky bych jí už měla v náručí… :) jen termín mám 22.4. Kdyby vydržela do 2.4. měl by děda radost. Bylo by to na jeho narozeniny :D tak uvidíme.

Váš příspěvek
Reklama