Aniball - poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terez205
Nováček 2 příspěvky 20.03.19 18:33
Aniball poraďte

Ahoj holky, která z Vás používala Aniball před porodem? A pomohl Vám? Popřípadě jak?
Jsem prvorodicka a rada bych se připravila jak se dá - ale sama! Popřípadě můžete dat rady jak se připravit sama aby byl porod snesitelnější krome kurzu. Děkuji :srdce: :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Martina712
Kecalka 216 příspěvků 20.03.19 18:43

Ahoj, ja pouzivala aniball pred obema porody a pomohl. Za me je to super vec. Rodila jsem bez poraneni na asi 4 zatlaceni, za me.super vec.. :palec:

Tichošlápek
Extra třída :D 13636 příspěvků 20.03.19 18:49

Já ho jednou používala a jednou ne. Po obou porodech ruptura třetího stupně. Takže asi tak :lol: ale pokud z toho mas dobrý pocit, tak směle do toho, není to žádná věda

ElucaK
Kecalka 314 příspěvků 20.03.19 18:49

Já do toho chtěla jít taky. Mě od toho zrazoval gynekolog. Že se tím vytahá hladké svalstvo pochvy, které pak zpětně nejde posilovat. Že je lepší jednorázové roztažení porodem i s případným poraněním, než následky v pokročilém věku z cíleného vytahování.

Rozhodnutí nechám na tobě. Mě nastřihli a nebylo to nic hrozného :mavam:

Bubla_Bučková
Kelišová 5903 příspěvků 20.03.19 18:52

Aniball jedno vytlačeni obden, nacvičené 24 cm, drcené lněné semínko do jogurtu a malinik denně, úklid a stěhování 3 týdny před porodem a porod rychlovka :lol:

TRG
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 20.03.19 18:52

Používala jsem u prvního - rychlý porod bez poranění. Používám u druhého (i když teď jsem pár dnů vynechala) - a uvidíme. V porodnici teď Aniball hrozně chválili, že je zvlášť na prvorodičkách vidět, že ta hráz je připravená. Samozřejmě někdo to nepodporuje a nikdy nemáš jistotu, že budeš bez poranění, ale i ta chvála „tady u nás“ v porodnici mě dost povzbudila. I to tlačení Aniballu a pak při porodu mi přišlo dost podobné. Doporučuju. :palec:

Rive
Ukecaná baba ;) 1608 příspěvků 20.03.19 18:59

Tak mě zase gynekolog řekl, že je to jedna z mála věcí, která má k tomu porodu smysl :nevim: že lepší svaly pomalu trénovat, než tama jednou procpat dítě, že jsou pružnější a připravené navíc se aniball používá i po porodu na zpevnění pánevního dna.

věděla jsem jak tlačit, jaký to bude tlak, nástřih nebyl, jen malé poranění, protože jsem necvičila moc poctivě.

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 823 příspěvků 20.03.19 19:11

U nas v porodnici maji dobre zkusenosti. Pouzivala jsem. Nacvicila na 30 a na 2. zatlaceni mala venku bez siti. Je i na posilovani panevniho dna proti inkontinenci. Manzel po porodu zadnou zmenu nevypozoroval, ani ja ne :) Jeste doporucuju knihu hypnoporod. Hodne pomohla :) drzim palve, at si porod uzijes, jako ja :srdce:

andelka83
Generální žvanilka 20658 příspěvků 20.03.19 19:20

Já používala balónek před každým ze tří porodů a doporučuji. Plus od 36 tt maliník, lněné semínko a před TP datle. A být fit ( chodit cvičit a plavat).

Káťa19
Extra třída :D 11059 příspěvků 18 inzerátů 20.03.19 19:27

@Tichošlápek vazne :( a byl nastrih?

mackie
Nováček 9 příspěvků 20.03.19 19:28

Pred prvnim porodem jsem Aniball pouzivala, ale nepomohl, protoze mala rotovala a nastrih byl velky. U druheho jsem ho pouzivat nestihla a porod byl bez problemu rychlovka, ale predpokladam, ze to bylo tim, ze jsem vedela, co me ceka :-)

Tichošlápek
Extra třída :D 13636 příspěvků 20.03.19 19:33

@Káťa19 byl, roztrhla jsem se stejně.

Káťa19
Extra třída :D 11059 příspěvků 18 inzerátů 20.03.19 19:34

@ElucaK tohle ale prave vubec neni pravda
@Rive @Lumíkovec presne, jak pisou holky, spuhlasim, jen dodam, ze jsem rodila 2× a prvni porod dite pres 4kg a 37cm hlavicka, druhe o drobet mensi a jsem bez poraneni :pankac: manzel nereklamuje zadne zmeny a ted me ceka porod c.3 :) .

Dulezite je nenechat se nastrihnout, na tom trvej. Velmi me aniball uklidnil psychicky a dostala jsem obrovskou pochvalu, chodily mi gratulovat i ostatni Pa a doktorky.
Pak me taky hodne pomohlo procist web A.Kohutove ;) http://annakohutova.cz/…ene-zenstvi/

Káťa19
Extra třída :D 11059 příspěvků 18 inzerátů 20.03.19 19:37

@Tichošlápek tak ale kdyz ke proveden nastrih, tak se neda hodnotit ucinnost aniballu :nevim: .
To je prece pak uplne zbytecny.

Káťa19
Extra třída :D 11059 příspěvků 18 inzerátů 20.03.19 19:37

@mackie a proc sis ten nastrih nechala udelat :( ?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama