Špinění a ms dva týdny v kuse

Anonymní
30.5.15 09:33

špinění a ms dva týdny v kuse

Ahoj, nejdříve jsem dva dny špinila, pak přišla ms, která trvala 9 dní a teď už třetí den pořádslabéě krvácím nebo špiním. Už to trvá dva týdny, což je fakt dost vzhledem k tomu, že můj cyklus trvá 25 až 27 dní :pocitac: Poradíte mi, co s tím, mám brát třeba ascorutin? Díky moc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
30.5.15 10:24
@Anonymní píše:
Ahoj, nejdříve jsem dva dny špinila, pak přišla ms, která trvala 9 dní a teď už třetí den pořádslabéě krvácím nebo špiním. Už to trvá dva týdny, což je fakt dost vzhledem k tomu, že můj cyklus trvá 25 až 27 dní :pocitac: Poradíte mi, co s tím, mám brát třeba ascorutin? Díky moc :kytka:

jednou jsem to tak měla a musela jsem dr. už nevím co aplikovali :think: bez něj mě to nechtělo přejít :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
415
30.5.15 10:38
@Anonymní píše:
Ahoj, nejdříve jsem dva dny špinila, pak přišla ms, která trvala 9 dní a teď už třetí den pořádslabéě krvácím nebo špiním. Už to trvá dva týdny, což je fakt dost vzhledem k tomu, že můj cyklus trvá 25 až 27 dní :pocitac: Poradíte mi, co s tím, mám brát třeba ascorutin? Díky moc :kytka:

Ahoj, jdi na gyndu a počkej co ti řekne dr. (uz jsi tam mela byt ;) ) Zatím sama od sebe radši nic neber.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
145
30.5.15 11:50

Ascorutin klidne, to je vicemene jen C-cko, to ti nic neudela. Ja ho beru pri kazde menstruaci, abych krvacela co nejmin. Sla bych k Dr co nejrychleji.

Neco podobneho jsem resila pred 5 lety, mela jsem nekonecne menstruace, rok jsem chodila na zastavovaci injekce, az me napadlo zmenit doktora. Novy gynekolog mi nasel polyp, ktery mi vyndali a byl klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.5.15 14:53

Děkuji vám všem za reakce. Doktor u nás ordinuje jednou týdně, takže se k němu dostanu až ve středu, ale jsem zvědavá, co mi řekne…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama