Špinění místo menstruace a TT

25.5.17 20:34

spineni misto menstruace a TT

Ahojte
Ma tu nekdo podobne zkusenosti? Vcera jsem mela dostat MS ale misto toho jen spineni zaroven s trochou krve. Tak jsem si udelala TT ten vysel s duchem i kdyz dost viditelnym. :zed: Dnes rano jsem se ale vzbudila s bolesti bricha a krvacim uz o neco vic. Muzu byt tehotna??
Podle online kalkulacky bych mela byt uz 7 tydnu v tom coz si myslim ze by test uz ukazal jasne nebo ne? Co potom to krvaceni a bolesti :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

673
25.5.17 20:43

@lucka189 Ahojda! tak pokud mas teprve termin menstruace, tak se o sedmy tyden bude jednat jen podle data menstruace ale prave stari tehotenstvi je cca dva tydny, coz byva carka slaba. Lutealni faze miva vetsinou max 18 dni, takze starsi to tehotenstvi realne nebude(pravdepodobne). Jeste se naskyta moznost mimodelozniho, byva spineni a slabe krvaceni, hcg stoupa pomaleji. Takze nejlepsi bys mela zajit na hcg po 48 hodinach, to by ti mela i naordinovat doktorka, poprippade pokud se prokaze tehotenstvi v deloze, muze ti proti spineni napsat hormony. Mudr ale jeste nemusi na ultrazvuku nic videt, ikdyby bylo tve tehotenstvi v poradku, myslim, ze je brzy. Preju zdarny konec pribehu :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.5.17 20:55

Dekuju za radu :srdce: doufam ze to bude ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5190
25.5.17 22:27

Mě takhle v 7tt začal spontánní potrat, pokud máte bolesti doporučuji co nejdříve k doktorovi. Já měla štěstí v neštěstí a nemusela jsem na revizi, kamarádce se takhle projevilo mimoděložní těhotenství a doktoři jí na poslední chvíli zachránili vejcovod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.5.17 22:48

Ja nevim co delat zacala jsem hodne krvacet a mam bolesti ale ne tak velke da se to prezit bojim se ze kdyby to bylo mimodelozni tak to nepoznam a pujdu k doktorovi pozde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5190
25.5.17 23:00

@lucka189 Jeďte na pohotovost, minimálně zjistí zda se nejedná o mimoděložní těhotenství a aspoň budete vědět jak na tom jste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.5.17 23:21

Pockam do rana a pojedu zatim vam dekuji za rady :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie