Špinění před ms, mužů být těhotná?

48
10.1.21 15:43

Špinění před ms, mužů být tehotná

Ahoj holky, s partnerem se snažíme dva měsíce, ovulace měla být podle kalendáře 29.12., ale nevím jistě nepoznám to a neměřím si BT, necháváme tomu volný průběh. 6.1. týden před ms jsem měla růžový výtok a pořad mě bolí prsa, v podbríšku a bedra-bedra mě nikdy nebolela. Dnes jsou to dva dny před ms a začala jsem slabě špinit. Neměla jste to některá z vás taky tak a pak jste otěhotněla? Nechci si dělat TT před ms kdyby se to náhodou nepovedlo, ale i tak kdy si o už mužů udělat abych věděla a nebyla zklamaná? Děkuju :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
282
10.1.21 15:47
@Anonymnick píše:
Ahoj holky, s partnerem se snažíme dva měsíce, ovulace měla být podle kalendáře 29.12., ale nevím jistě nepoznám to a neměřím si BT, necháváme tomu volný průběh. 6.1. týden před ms jsem měla růžový výtok a pořad mě bolí prsa, v podbríšku a bedra-bedra mě nikdy nebolela. Dnes jsou to dva dny před ms a začala jsem slabě špinit. Neměla jste to některá z vás taky tak a pak jste otěhotněla? Nechci si dělat TT před ms kdyby se to náhodou nepovedlo, ale i tak kdy si o už mužů udělat abych věděla a nebyla zklamaná? Děkuju :?

Ja uz bych tedy ty dva dny vydrzela, zda-li prijde ms, nez bych polozila tenhle dotaz, protoze pokud zacinate spinit, tak je pravdepodobne, ze se ms dostavi.
Jinak TT az s vynechanou ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
10.1.21 15:51

@janikema90
Děkuju za odpověď, já právě četla že některé místo ms špinily a těhotné potom byly, ale některé ne no. Počkám ty dva dny a uvidím, jen jsem se chtěla poptat, jsem nedočkavá. Minulý měsíc jsem měla před MS pozitivní test hodně viditelný dva dny před MS, ale v den ms co nepřišly jsem měla slabou čárku a pak už nic a ms došly později. Takže to bylo asi biochemické těhotenství, proto nechci testovat před ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1612
10.1.21 15:51

Holky proboha vždyť to je tady furt a furt dokola. Pořád ty stejné diskuze :zed:

Když se nedostaví MS do týdne od předpokládaného začátku MS tak si udělej test do té doby ti nikdo neřekne jestli jsi nebo nejsi těhotná, nikdo nemáme věšteckou kouli… Kor když měsíčky máš teprve dostat, však to je úplně scestný dotaz když ještě ani nemáš zpoždění, ale teprve na měsíčky čekáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
10.1.21 15:57
@Anonymnick píše:
@janikema90
Děkuju za odpověď, já právě četla že některé místo ms špinily a těhotné potom byly, ale některé ne no. Počkám ty dva dny a uvidím, jen jsem se chtěla poptat, jsem nedočkavá. Minulý měsíc jsem měla před MS pozitivní test hodně viditelný dva dny před MS, ale v den ms co nepřišly jsem měla slabou čárku a pak už nic a ms došly později. Takže to bylo asi biochemické těhotenství, proto nechci testovat před ms

Chapu, ale… Jak uz je tu napsano, je to dotaz, ktery tu je dnes a denne a nikdo vam to nerekne. Vlastne jste si odpovedela sama, nektere zeny spini a presto se tehotenstvi udrzi.
Ale pravdepodobnejsi je ta varianta, ze je spineni zpusobene blizici se ms.
Proste musite vydrzet, nic jinyho se fakt delat neda 🤷🏼‍♀️ 😀
A sama uz mate zkusenost s biochemickym, takze vite, ze i pozitivni test neni zaruka, ze se tehotenstvi vydari. Proste musite vydrzet a doufat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
10.1.21 16:43

@Anonymnick Ahoj tak pokud normálně před každou ms špiníš tak si myslím, že není co řešit. Každopádně mám kamarádku, které se ms vždy spustila bez špinění a zrovna když před ms špinila značilo ji to těhotenství, ale to ti nikdo na dálku neřekne jak jistě víš. Dej pak vědět zda ms dorazila nebo ne :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
10.1.21 16:46
@Alzbeta21 píše:
@Anonymnick Ahoj tak pokud normálně před každou ms špiníš tak si myslím, že není co řešit. Každopádně mám kamarádku, které se ms vždy spustila bez špinění a zrovna když před ms špinila značilo ji to těhotenství, ale to ti nikdo na dálku neřekne jak jistě víš. Dej pak vědět zda ms dorazila nebo ne :palec:

Děkuju, snad budou dobré zprávy. Určitě dám vědět 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1314
10.1.21 16:51

Pokud tomu necháváte volný průběh, tak to neřešte. Pokud se ms zpozdí, tak si třeba 4 - 5 dní potom udělejte test. To už by to měla být jistota. Pokud ms přijde, tak jste prostě začala špinit před. To tak má spousta žen. Já to někdy mám, někdy ne.

Těhotná být můžete, nebo nemusíte. Jestli to špinění znamenalo něco víc, než jen pouhé špinění před ms, stejně zjistíte nejdřív za 2 dny :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
10.1.21 16:58

@DeeDee.518
Jasně no, počkám si a uvidím. Jen jsem myslela ze tady bude třeba někdo, kdo řekne, že to měl stejně jako já a přesto byl těhotný. Ale jsou to asi jen spekulace, člověk nikdy neví co se stane. I tak děkuju za odpověď a ne za hejt, který tu od některých je. Napsala jsem protože nikdo neměl stejný problém jako já, nešpinil růžové atd. Přesto se tu najde někdo kdo píše hejt. Přitom se nemusí vyjadřovat nijak. 🤦🏼‍♀️ 🤷🏼‍♀️ 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
10.1.21 20:23

Ahojky, budu čekat s tebou ;). Taky měla být ovulace 29. a MS má přijít taky za dva dny. Já měla zase 19 a 20 DC špinění a ráno jednorázově krev, ale od té doby nic. Ještě se mi to nestalo. My se nechráníme první cyklus. Samozřejmě jsem taky nedočkavá jestli MS přijde, nejradši bych se hned testovala. Když se člověk pozoruje, tak má snad všechny projevy těhotenství. :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
10.1.21 20:45

@Heeelča
Souhlasím, tak snad se to povede, držím palce 😊 já dám nicméně určitě vědět jak to dopadlo no 🤷🏼‍♀️ 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
11.1.21 14:09
@Heeelča píše:
Ahojky, budu čekat s tebou ;). Taky měla být ovulace 29. a MS má přijít taky za dva dny. Já měla zase 19 a 20 DC špinění a ráno jednorázově krev, ale od té doby nic. Ještě se mi to nestalo. My se nechráníme první cyklus. Samozřejmě jsem taky nedočkavá jestli MS přijde, nejradši bych se hned testovala. Když se člověk pozoruje, tak má snad všechny projevy těhotenství. :lol: :lol:
@Anonymnick píše:
Děkuju, snad budou dobré zprávy. Určitě dám vědět 😊

Tak dneska je den před MS a ráno jsem měla trochu krve, ale teď jen špiním a nebolí mě břicho tak jako vždy když mám MS, to mám hodně křeče 🤷🏼‍♀️ Tak uvidím co přijde zítra kdyžtak ještě počkám jestli se to rozjede a uvidím kdyžtak si udělám TT 🤦🏼‍♀️ 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
652
11.1.21 15:49

@Anonymnick Hele a minule kdyz jsi mela 2 carky tak jsi spinila? Ja bych si test udelaka, kdyz to u tebe neni bezne. Muzes mit problem s tvorbou progesteronu, ktery se da resit nasazenim treba utrogestanu nebo si vzit ascorutin na to spineni. Proc tomu trochu nepomoct? :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
11.1.21 16:19
@peclen píše:
@Anonymnick Hele a minule kdyz jsi mela 2 carky tak jsi spinila? Ja bych si test udelaka, kdyz to u tebe neni bezne. Muzes mit problem s tvorbou progesteronu, ktery se da resit nasazenim treba utrogestanu nebo si vzit ascorutin na to spineni. Proc tomu trochu nepomoct? :pankac:

Test jsem si dělal dva dny před MS a nešpinila jsme a test byl pozitivní a v den MS, která nepřišla jsem měla čárku slabší než předtím a den po vynechání jsem na testu měla ze nejsem těhotná a na další den jsem to dostala. Jinak špiním obvykle už týden před MS tak jsem to vždycky mívala, ale teď nic. Jen dnes trocha krve ráno a teď jen špiním 🤷🏼‍♀️ Zítra má přijít MS tak si ráno udělám test a uvidím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
652
11.1.21 16:39

@Anonymnick Tak to bys měla zajít k lékaři a říct, že se snažíte o mimi a že před ms špiníš. Jsi přesně ten případ pro utrogestan.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat