Včera jasně pozitivní test, dnes bez ducha

58
9.1.21 08:33

Vcera pozitivni test a dnes?

Holky, koukala jsem, ze nekdo z vas uz to asi zazil. Ja bych mela byt zkusena, doma mam uz 2 deti a ted planujeme treti. Vcera jsem si delala test dopoledne a myslim ze je pozitivni zadny sotva viditelny duch a dnes (jine 2 testy, ale take citlivost 10) bile z ranni moci…tak jsem ted rozpolcena…vim ze do delohy nikdo nevidi, ale mate s tim zkusenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1303
9.1.21 08:36

Kriste pane!!! 8o proc zakladat dalsi diskuzi na stejne tema, kterych je tu miliony a jeste stupidni dotaz. Admini by s tim meli neco delat, dnes a denne furt to stejne.
@admin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6106
9.1.21 08:48

Nechápu na co se ptáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
259
9.1.21 08:51

Mně se stalo něco podobného, jeden den odpoledne test slabě pozitivní, druhý den ráno jen mini duch. Byly to testy stejné značky. Netušila proč se to stalo, testovala jsem pak asi za dva nebo tři dny.a.to už byly dálnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2698
9.1.21 08:51

@Luxi kdy máš mít MS? Kde máš ty ostatní testy? Tenhle je pozitivní, to snad vidíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1164
9.1.21 09:10

Co že jste tak protivné dneska? Četly jste vůbec celý dotaz? Co je na tom se zeptat?
Když nevím tak nekomentuju, ne? :mavam:

Zakladatelko zkušenost nemám, ale vydrž, z toho co jsem četla je ještě možnost že těhotná jsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1997
9.1.21 09:21

Testuj stejnou značkou z ranní moči a nejlépe obden a vyhodnocuj testy v limitu, ne po zaschnutí. Pokud čárka slábne a ztratí se, tak smůla, čekej MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
9.1.21 09:49

Ja vim, je to hola netrpelivost, budu muset taky pockat, ale prekvapilo me to 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
9.1.21 10:04
@Berry77 píše:
@Luxi kdy máš mít MS? Kde máš ty ostatní testy? Tenhle je pozitivní, to snad vidíš

Termin je u me tezky, nemam to pravidelne 28-37dni. Kdybych brala ten nejkratsi cyklus tak dnes. Testy jsem nefotila, prislo mi to zbytecny, uplne bile…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
9.1.21 10:06
@lenk píše:
Co že jste tak protivné dneska? Četly jste vůbec celý dotaz? Co je na tom se zeptat?
Když nevím tak nekomentuju, ne? :mavam:Zakladatelko zkušenost nemám, ale vydrž, z toho co jsem četla je ještě možnost že těhotná jsi.

Dekuji, za prispevek i zastani, je to mile.
Uvidime, je to holt jen asi netrpelivost, 90% zenskych me myslim chape :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
564
9.1.21 10:12

Já měla při každém těhotenství ze začátku vždy silnější test z jiné než z ranní moči :nevim: třeba jsiastejný případ. :lol: držím pěsti ať vše vyjde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6196
9.1.21 10:24

@Luxi těžko říct jak je to možné ja jsem tohle nezažila když jsem jednou měla pozitivní test tak byli pozitivní všechny jen se mi stalo že na jednom byla slabší než na druhém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
9.1.21 10:30
@Prigionia píše:
Já měla při každém těhotenství ze začátku vždy silnější test z jiné než z ranní moči :nevim: třeba jsiastejný případ. :lol: držím pěsti ať vše vyjde

Je to alchymie, ja dokonce cetla ze HCG jakoby pulzuje ze nenarusta rovnomerne, ale i v 7tt muzes mit zase slabsi test…tak snad budu stejny pripad :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
9.1.21 10:56

Mohla bych se zeptala jestli je to pozitivní, nebo špatný test? 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1303
9.1.21 10:59
@Luxi píše:
Dekuji, za prispevek i zastani, je to mile.
Uvidime, je to holt jen asi netrpelivost, 90% zenskych me myslim chape :oops:

To si myslim ze nechape :roll: Jsou tu diskuze na tema testovani a prispiva se do rozjetych diskuzi a da se obnovit diskuze.
Furt dokola vidite carku? Sleponi nasadit bryle :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat