Hcg nízké, test sílí

84
6.1.21 11:46

Hcg nízké test sílí

Dobrý den od 30.12. Se mi objevují a testu duchové cca 31.12. Jsem. zacala špinit to pokračovalo až do pondělí (4.1) kdy jsem šla s na gynekologii. Kde nic dr neviděl na ultrazvuku to je jasný.
Jak do mě sáhl tím vnitřním krvácením víc, spíše mi to přijde jak klasika MS.
Vcera mi brali krev na hcg a dnes a jsem volala a prý nízké.
Zítra jdu zas na odběr. Stále krvacim jak klasika MS, ale přikládám foto testu z dneska částka sílí.. Má někdo zkušenost?
Nebo vše dopadlo špatně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6083
6.1.21 11:54

Nezlob se, ale to budeš zakládat každý den novou diskuzi, nestačí to napsat k té první? Krev je v tuhle dobu nejpřesnější, pokud neroste jak má tak bohužel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
212
6.1.21 12:17

No, já na tvým místě bych spíš čekala v té situaci tu horší možnost když krvacis a pokud to bude prosperující těhotenství tak budeš mile překvapená. Je to jen takový můj postřeh ale právě si myslím že je to pořád lepší než se na tu myšlenku těhotenství upnout a být pak zklamaná. Každopádně držím palečky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8639
6.1.21 12:21

Může to být krvácení z hematom a těhotenstvi bude třeba v pořádku. Hlavní ukazatel je růst hcg. Co to je hcg nízké? Jaká hodnota?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
6.1.21 12:23

Co chceš slyšet? Ano jsi těhotná! Test je pozitvní! i přesto, že krvácíš a v krvi je nízké stále a stále zakládáš nové didkuze s nadějí, že ti někdo potvrdí těhotenství? Těhotna si byla, bohužel to odchází. Kdyby se netestovalo tak brzy tak to ani nevíš a nejsi zklamaná. Neupínej se na to, šance je mizivá. Začneš po ms znovu. Určitě to vyjde!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
6.1.21 12:25

Vsechny diskuze jsem smazala a nechala aktualni :nevim: @JancaS84

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52637
6.1.21 12:28

@All18 kolik je hcg? krvácení ok není, hlavně když se krvácí delší dobu. Musíš počkat do dalšího odběru aby se porovnala hodnota hcg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
6.1.21 12:28

@nikive všechny diskuze co byli předtím jsem nechala, nějak se na to neupírá, jelikož jsem měla několika denní spoždění a vzhledem k mému cyklu spíš ani ne cyklu 😀 brzo jsem netestovala vzhledem k spoždění 8o :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
6.1.21 12:29

@Markéta80 no sestra mi to neřekla, zítra jdu znovu, nějak se na to neupoutavam a spíš čekám horší možnost 🤗

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
6.1.21 12:31
@Lucí_123456 píše:
No, já na tvým místě bych spíš čekala v té situaci tu horší možnost když krvacis a pokud to bude prosperující těhotenství tak budeš mile překvapená. Je to jen takový můj postřeh ale právě si myslím že je to pořád lepší než se na tu myšlenku těhotenství upnout a být pak zklamaná. Každopádně držím palečky!

Cekam a moc děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52637
6.1.21 12:40

@All18 já se vždy ptala na číslo :lol: krvácení ok není. Zažila jsme i masivní krvácení, bylo to šílené 8o a ráno jsme šla k doktoru s tím že jsme potratila a on že ne ale vypadá to dost blbě :? Sice jsme do 22tt musela jen ležet ale ok. Byl tam obří hematom a ještě na tak blbém místě. Bylo tam velké riziko že začne deformovat gestační váček. Ale když jsem krvácela málo a dlouho takto byl vždy konec. Uvidíš hcg, i ta první hodnota by ukázala jestli hodnota odpovídá tt nebo už to je spíš zbytková hodnota :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2695
6.1.21 13:50

@All18 pokud krvácíš a doktor nic neviděl, tak to dobré znamení bohužel není. Test pozitivní je, ale to může být i když proběhne potrat, u někoho pár dní, týden, dva, tři, to je individuální.
Hcg nízké :think: ale co je to nízké? 30, nebo 260 :nevim:? Mělo by se obden zdvojnásobit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat