Miniinterupce a po té pohlavní styk

Anonymní
5.1.21 23:13

Miniinterupce a po té pohlavní styk

Zdravim holky, 4tydny zpět jsem prodělala miniinterupci.
Ale před týdnem jsme s přítelem spolu spali neudělal se do mě ale na mě nohy ale to sperma měl na rukách a potom mi je zavedl do vaginy vůbec jsme si oba neuvedomili ze mužů být znovu těhotná i přes prsty neudělal to schvalne ale měl sperma na prstech a pak mi chtěl udělat dobre a strčil mi je tam myslíte ze mužů být znovu těhotná nebo ne.
Od zákroku furt krvacim doktor říkal ze to muže trvat i 6 tydnu takže nevím zda bych měla mít vůbec v tu dobu ovuaci jakoze vím ze ji nemusím mít a mužů být těhotná ale je to nepravděpodobné podobně.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18300
5.1.21 23:16

Jo, můžeš být těhotná, ono se tomu dokonce říká prstíčková metoda. Bože holka, to ses fakt nepoučila? Nejenže pícháte v šestinedělí, ty ještě krvácíš, ale opět bez antikoncepce? Neodsáli ti při té interupci i mozek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61704
5.1.21 23:23

Šestinedělí se má dodržet, že.. Co takhle antikoncepci? Otěhotnět se dá vždycky.. Naše babičky mivaly děti co 10 měsícu celkem pravidelně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1106
5.1.21 23:27

:roll: Poslyš.. Chodila jsi ve škole na zdravovědu? Nebo jak se tomu říká? Tak proboha, byla jsi na interrupci a znovu se nechranis??? :zed: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24916
6.1.21 00:03

Jo, můžeš být těhotná. A protože souložíš v šestinedělí, můžeš taky chytnout parádní zánět se všemi nepříjemnými následky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2259
6.1.21 00:10

Pořiď si antikoncepci. Jak může být někdo takhle blbej :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3294
6.1.21 00:15

Troll, že jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8693
6.1.21 06:17

Troll, takhle blbej nemůže snad být nikdo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2723
6.1.21 13:25
@karkarka píše:
Troll, takhle blbej nemůže snad být nikdo.

obávám se, že může :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4495
18.1.21 14:06

Hele až půjdeš zase na potrat, tak je v nemocnici popros, jestli by ti udělali rovnou podvazani vaječníku. ;) Tím vyřešís problém tobě, sobě, lékařům a všem myslícím a zodpovědným lidem kolem. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat