2 dny zpožděná ms

Anonymní
4.1.21 11:58

2 dny zpožděná ms

Dobrý den, 5.12. jsem měla poslední ms. Další jsem měla dostat teď 2.1. ale nedorazila. Známá mi tvrdila, že musím počkat ještě minimálně 2 týdny a až pak si udělat test, aby se objevila čárka. Podle mě čekat tak dlouho je blbost… Jsem v tomto úplně nová, takže nevím co a jak… Doufám, že mi poradíte, kdy bych měla testovat, děkuji (:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2054
4.1.21 12:04

Test si můžeš udělat už teď :) Já 2 dny po vynechání MS měla na testu u obou dětí už krásně viditelné // :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4759
4.1.21 12:06

Už můžeš hned dělat test. Já měla vynechané den a byli krásné čárky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6071
4.1.21 12:08

Ráno si ho klidně udělej. Já jsem měla pěknou čárku v den kdy jsem to měla dostat. 14 dní fakt čekat nemusíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.21 12:27

@Terezxx @Veru1987 @JancaS84 Holky, děkuji! Je to naše první, takže v tomto testování nejsem moc zběhlá. Ale děkuji vám za odpovědi, které mi pomohly (:

• Citovat
  • Nahlásit
66
4.1.21 12:49

Určitě si můžes test udelat už teď, citivost 10 by už určitě viditelnější čárku ukázat mněl… záleží jak rychle ti stoupne hodnota hcg pokud by jsi byla tehotná:)..Mně test ukazal druhou čárku až po týdnu vynechané ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.21 18:44

Tak jsem testla hned jak jsem přijela domů 😇 😊 Nečekala jsem, že by se nám prcek podařil na první pokus 😇 teď už jen aby bylo zdravé :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
6071
5.1.21 10:21

Gratuluji, já mám obě děti taky na první pokus. Objednej se tak za 3 týdny na kontrolu, to už půjde pěkně vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
5.1.21 13:57

Dneska jsem také zjistila že mám 2 dny spozdeni test negativní. Vysadila jsem prášky po 9 letech. Tak nevím jestli to nemůže být tím že je tělo zblble. (ma to být první ms bez prášku) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat