Ovulace 5 dnu před ms+foto

Anonymní
3.1.21 22:05

Ovulace 5 dnu pred ms+foto

Ahoj holky mam takovy dotaz 🙂 moc se v tehlech vecech nevyznam, ale chtela jsem se zeptat jestli nemate nekdo podobnou zkusenou a zda-li je to v poradku 🙂 menstruaci mam pravidelnou (max 1 den zpozdeni nebo o 1 drive), ovulaci jsem na sobe nikdy v zivote nepoznala + teda se o miminko zatim nesnazime, takze se nijak nepozoruju a nezkoumam…ale posledni dny me hrozne boli a picha v podbrisku, tak jsem si myslela ze se treba ms dostavi driv (mam ji dost bolestivou), ale zatim nic misto toho mam hrozne moc cireho vytoku(nezapacha ani nesvedi)-ale fakt tolik, ze se musim jit i nekolikrat prevleknout:( vubec to neznam a nikdy se mi to nestalo a prave jsem nekde vycetla ze by to mohla byt ovu, tak jsem zkusila test, ale ani u toho nepoznam jestli je pozitivni ci nikoliv+mam 5 dnu pred ms, tak mi to prijde nejake zvlastni…tak jsem se jen chtela jestli vam prijde pozitivni a jestli je to normalni a treba se mi ovu zpozdila a poprve ji citim? Budu rada za vsechny vase zpravy a zkusenosti, jsem z toho nejaka zmatena🙂 mejte se krasne + prikladam foto ovu testu, omlouvam se ze jsem kategorii dala tehotensky test ale nemohla jsem najit jinou :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14751
3.1.21 22:16

Podle návodu u ovulacniho testu, tohle není pozitivní test. Ale zase pokud netestujes pravidelně, těžko chytit pozitivní test. Nicméně pokud by ted někdy byla ovulace tak ms nepřijde za 5dnu. No a pak je tu taky možnost, že jsi těhotná. Některé uživatelky psaly, ze měly jasnou druhou čárku na ovulačním testu driv než na tehotenskem testu. Poradím ti, počkej do termínu ms a zkus pripadne zkus test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
3.1.21 22:27
@lachtanice86 píše:
Podle návodu u ovulacniho testu, tohle není pozitivní test. Ale zase pokud netestujes pravidelně, těžko chytit pozitivní test. Nicméně pokud by ted někdy byla ovulace tak ms nepřijde za 5dnu. No a pak je tu taky možnost, že jsi těhotná. Některé uživatelky psaly, ze měly jasnou druhou čárku na ovulačním testu driv než na tehotenskem testu. Poradím ti, počkej do termínu ms a zkus pripadne zkus test.

Dobre moc dekuju :) no kdyby to bylo tehotenstvi tak bychom si miminko nechali, ackoliv by to nebylo planovane, ale i tak bych byla radsi kdyby ne…snad to mam jen nejak posunute:) moc dekuji a preji krasny vecer :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2531
3.1.21 23:09

Naposledy když jsem měla tak to ovulační test, taky pár dní před menzes. Tak jsem byla těhotná. Zkus za pár dní těhotenský a uvidis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
3.1.21 23:15

@zuzula.82 dobre moc dekuju :) vydrzim a kdyby se ms nedostavila tak zkusim tehotensky test:) hezky vecer :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat