Kdy je nejvhodnější udělat těhotenský test?

Anonymní
3.1.21 16:48

kdy je nejvhodnější udělat těhotenský test? nejrychleji

Ahoj, 5 dní mám zpoždění MS den po zpoždění jsem si dělala test ale byl negativní. vyplatí se už dělat další nebo ještě počkat? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14862
3.1.21 16:53

Klidně udelej teď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1408
3.1.21 16:55

Další bych zkusila po 7 denním zpoždění, a pokud by byl negativní, brala bych to asi jako platný výsledek a objednala se k Mudr na vyvolavacku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30531
3.1.21 16:59

Zkus test. Držím :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6163
3.1.21 17:18

Nerozumím otázce, udělání testu je nějak rizikové? Pokud chceš vědět, jestli jsi těhotná, tak si ten test udělej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8721
3.1.21 18:01

A na to je třeba se ptát?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 19:13

Můžu být těhotná?

Ahoj holky, ráda bych se zeptala, jaká je šance, že bych mohla být těhotná. Během cyklu jsem měla jen jeden rizikovy styk (praskl plny kondom). Kdyz jsem se koukla do ms kalendare, tak tam byla vyznacena ovulace :cert:. Dělala jsem si první test 11. DPO a druhy 13.DPO a oba byly uplne negativni. Nebylo jeste brzy? Pred dvema dny jsem mela dostat ms, ale nedorazila (to u me ale nebyva zas tak katastrofalni, nekdy se mi to stava) :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
44
3.1.21 19:35
@Anonymní píše:
Ahoj holky, ráda bych se zeptala, jaká je šance, že bych mohla být těhotná. Během cyklu jsem měla jen jeden rizikovy styk (praskl plny kondom). Kdyz jsem se koukla do ms kalendare, tak tam byla vyznacena ovulace :cert:. Dělala jsem si první test 11. DPO a druhy 13.DPO a oba byly uplne negativni. Nebylo jeste brzy? Pred dvema dny jsem mela dostat ms, ale nedorazila (to u me ale nebyva zas tak katastrofalni, nekdy se mi to stava) :cert:

Na těch běžných testech, co jsou volně prodejné se podle mě udává, ze jsou validni až 1. den po vynechání MS, takže pokud jste si dělala test dříve, není to relevantní - tj. negativní test dělaný předčasně neznamená nic, klidně můžete být těhotná.
Držím palce :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 19:43
@Plain Jane píše:
Na těch běžných testech, co jsou volně prodejné se podle mě udává, ze jsou validni až 1. den po vynechání MS, takže pokud jste si dělala test dříve, není to relevantní - tj. negativní test dělaný předčasně neznamená nic, klidně můžete být těhotná.
Držím palce :nevim:

Diky za reakci :) zkousela jsem test od pepino s citlivosti 10 a chvastal se, ze uz 2 dny od poceti by mel ukazovat presne :D
Coz mi prijde jako nesmysl, ale zas nevim, do jaky miry muzou v pribalove informaci lhat :nevim:. Zas by ale davalo smysl, ze by v ty dobe, kdy ja testovala, uz mohl spolehlive ukazovat, kdyz “oplyva” takovou citlivosti a spolehlivosti :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
399
3.1.21 19:57
@Anonymní píše:
Ahoj, 5 dní mám zpoždění MS den po zpoždění jsem si dělala test ale byl negativní. vyplatí se už dělat další nebo ještě počkat? :nevim:

Udělejte si ho hned. Já měla jeden měsíc posunutou ovulaci a prvního ducha jsem měla až 7 den zpoždění. Z toho jsem teď 17tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2819
3.1.21 20:54

Mně ukázal po týdnu zpoždění :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
3.1.21 21:11

Anonymní: může být, já takový teda neznám, ale příbalovy leták by měl být spolehlivý zdroj informaci…Akorát je treba číst pečlivě, aby to tam nebyl nějaký háček (např. “už od druhého dne lze zachytit”).

A stejně bych si pro klid udělala test znova, teď když mate 2 dny zpoždění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
3.1.21 23:41

Pozitivni TT jsem mela uz 3den vynechane MS… 5den uz byla cara jak Brno… :wink: 🤘🏻

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
4.1.21 10:58

Test bych udělala ještě týden po vynechání a pokud bude negativní výsledku bych verila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
4.1.21 11:52

Ahoj holky, potrebovala bych poradit (mozna i drobet uklidnit). Ovulaci jsem mela 20.12. a dnes jsem si udelala test (presne po 14dnech, tzn. 1den po vynechani MS) a test byl negativni. Ani naznak druhe carky, ani maly dusik. Co je zvlastni je, ze jsem si celou dobu byla jista, ze musim byt tehotna - “citila jsem to” tou nasi zenskou intuici. Navic jsem mela vetsinu priznaku - nalady, nadymani, zvyseni a vykyvy teploty, male spineni par dni po ovu, bolest vajecniku a pobolovani podobrisku, zacpa i extremni prujem, vecerni nespavost, nechutenstvi pres den a nocni zravost, extremni unava (spala jsem jeden den pres 12hod v kuse - coz se mi za cely zivot nepodarilo) a usinani pres den u cteni zprav, vyssi citelnost cichu (najednou mi na ulici smrdi auta - i pres rousku, i kdyz nikdy predtim jsem to nevnimala)…tak jsem se tesila a dnesni test uplne bily… dnes jsem zacala trosku spinit, mensen zatim ne, ale mam strach… co myslite - mam jeste doufat a delat si dalsi testy nebo je to jasne? Moc si mimi s manzelem prejeme. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat