Uhnízdění vajíčka či potrat?

3.1.21 10:45

uhnízdění či potrat?

Ahoj holky,
s přítelem máme pravidelný sex cca 3 roky. Ale nikdy se mi nestalo tohle. 1.1.2021 jsem znenadání dostala poněkud silné krvácení (prosáklo mi to kalhotky) a byly tam jakoby nějaké malinké částky něčeho. Velmi se to podobalo menstruaci, ale menstruaci mám dostat až 7.1.2021. Jelikož mi je 18 let, MS nemám moc pravidelnou ale většinou kolem toho 7-10. Dne v měsíci přijde. To silné krvácení vypadalo jako normální MS. Proto jsem si do svého MS kalendáře poznačila začátek menstruace. Jenže druhý den, tj. 2.1.2021 jsem nenašla ani známku krve. Pouze malinký výtok, který nešel na vložce vidět, až když jsem šla na toaletu a utřela se toaletním papírem. Jakoby se mi postupně vyprazdňovala pochva od něčeho neznámého. Ptala jsem se známých jestli neví co to je jelikož gyn. Je o vikendu zavřena a já chtěla mít klidne spaní. Test mi vyšel negativní. Někdo mi řekl, že jsem mohla samovolně potratit ještě před tím než se vajíčko uhnizdilo. Jelikož jsem toho 1.1. měla opravdu moc krve. Ale zase jsem četla na internetu že pokud mám výtok tak se vajíčko uhnízďuje. Nevím, jsem z toho špatná jelikož si dite dovolit nemuzu ale také vím ze bych si ho nedokázala vzit, kdybych zjistila ze jsem pozitivní. Má některá s tímhle zkusenosti? Dekuji za odpovedi :srdce:

update: zrovna se mi spustila slabá krev, po 2 dnech ničeho.

Příspěvek upraven 03.01.21 v 10:52

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6155
3.1.21 10:50

Pokud se vajíčko neuhnizdi tak to není potrat, ale biochemicke těhotenství. Na gynekologii by s tebou stejně asi nic neudelali. Pokud dítě neplanujes tak si porid spolehlivou ochranu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.1.21 10:51
@JancaS84 píše:
Pokud se vajíčko neuhnizdi tak to není potrat, ale biochemicke těhotenství. Na gynekologii by s tebou stejně asi nic neudelali. Pokud dítě neplanujes tak si porid spolehlivou ochranu.

tím pádem tehotna být nemuzu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6155
3.1.21 10:58
@Laura.Stránská píše:
tím pádem tehotna být nemuzu?

Nevím. Jak dlouho to je co si měla nechraneny styk? Cca po 14 dnech by to měl test už ukázat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1285
3.1.21 10:59

Jsi mladá, podle mě to jsou normální výkyvy v MS, taky mi chodila MS někdy dřív. Ty kousky jsou nejspíš kousky sliznice, to je v pořádku. A někdy se stane, že jeden den je silnější, pak se zdá vše ok, a pak se to zase rozjede. O potrat se nejedná. Máš MS, test negativní, myslím, že můžeš být v klidu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18366
3.1.21 10:59

O potrat se opravdu nejedná. Buď jsi dostala atypickou menzes dříve, což se může stát nebo jsi jednorázově zakrvácela a menzes dorazí, což se může stát taky nebo se zahnízďovalo embryo a narušilo cévu. Test si udělej až ti vynechá menzes, dřív to nemá vypovídací hodnotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat