Recenze adiel see now

533
5.1.21 23:51

Recenze adiel see now

Testuji druhy měsíc tehotenskymi testy adiel see now, jelikož jsem jich koupila na netu hodně…a neustale mi vychází tt s duchem…nejsem těhotná vim to a ostatní spolehlive testy jsou jak jinak než negativni bez naznaku ducha…myslím, že uvítáte tuto moji zkusenost…je jedno jestli je dělám 10 dni v kuse, z ranní nebo večerní moči…výsledek je porad stejný…třeba ukáží doopravdicke těhotenství, ale i dávají falešné nadeje…přikládám foto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
522
6.1.21 08:06
@Mimoňka 85 píše:
Testuji druhy měsíc tehotenskymi testy adiel see now, jelikož jsem jich koupila na netu hodně…a neustale mi vychází tt s duchem…nejsem těhotná vim to a ostatní spolehlive testy jsou jak jinak než negativni bez naznaku ducha…myslím, že uvítáte tuto moji zkusenost…je jedno jestli je dělám 10 dni v kuse, z ranní nebo večerní moči…výsledek je porad stejný…třeba ukáží doopravdicke těhotenství, ale i dávají falešné nadeje…přikládám foto

Ja tam tedy nic nevidim, mozna jen blba fotka.
Ja ho vyuzila jen jednou, pozitivni byl, tehotna jsem byla.
Pouzivala jsem od tehle znacky ovulacni testy a spokojenost 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
533
6.1.21 08:25
@janikema90 píše:
Ja tam tedy nic nevidim, mozna jen blba fotka.
Ja ho vyuzila jen jednou, pozitivni byl, tehotna jsem byla.
Pouzivala jsem od tehle znacky ovulacni testy a spokojenost 🙂

no ale tys těhotná byla, já nejsem a mám každý test růžového ducha…je opravdu matoucí :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
324
6.1.21 08:45

Já jsem to měla to samé nejdřív negativní pak plno duchu a pak zase negativní pak zase duch :nevim: jako u bláznů někdy se ta čárka už podobala i normální čarce a ráno třeba zase negativní… Raději si připlatim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
533
6.1.21 09:14
@Adla608 píše:
Já jsem to měla to samé nejdřív negativní pak plno duchu a pak zase negativní pak zase duch :nevim: jako u bláznů někdy se ta čárka už podobala i normální čarce a ráno třeba zase negativní… Raději si připlatim

přesně tak…člověk už se nermůže radovat ani z blbého ducha :D :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat