Špinění - příčina?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dagisek
Kecalka 151 příspěvků 09.08.13 11:27
Špinění- příčina?

Ahoj, zhruba měsíc a půl mám problém, že pořád špinim, i když beru antikoncepci, nic mě nebolí, ale fakt je to nepříjemný, teď kyž mám pauzu mezi práškami a čekám na menstruaci, tak špinění přestalo. Máte s tim někdo zkušenosti? Jaká může být příčina špinění?

Reakce:
Sandra752
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.13 11:29

Ahojda já měla menstruaci 23 dní, někdy jsem špinila, někdy krvácela…a mudr řekl že to jsou rozházené hormony… :nevim:

sad 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.13 11:32

Problémy by mohl být v nízkohormonální antiko. Já jsem jich za život vyzkoušelA UŽ VÍCE U RŮZNÝCH DR., A KRVÁCELA NEBO ŠPINILA JSME PŘES VŠECHNY. P/otřebovala bys asi nějakou s vyšším obsahem hormonu. Poptej se doktora, ten by to měl vědět sám. Já s tím mám problémy už řadu let, pomáhá jen vysokohormonální antiko, teď Regullon, no a v době, kdy jsme pracovali na mimču, jsem se neobešla bez Utrogestanu. Bez něj jsem krvácela pořád.

Dagisek
Kecalka 151 příspěvků 09.08.13 11:36

@sad 1 To jo, to by mohlo být ono. Protože nikdy před tím, jsem tento problém neměla a to jsem brala normální antikoncepci. Teď po porodu druhého dítka, my doktorka napsala nízkodávkovou, pak my řekla, že mám poškozený čípek po porodu, ale přitom na kontrole po šestinedělí, bylo vše v pořádku. Brala jsem čípky na rychlejší hojení, ňákou dobu byl klid, ale teď je to ještě horší, ale zajímavý je, že teď když čekam na MS, tak ani nešpinim.

sad 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.08.13 12:01

@Dagisek no mně se to před menzes taky někdy uklidnilo, a pak jsem ji dostala. Někdy jsem normálně pokračovala ze 14 denního špinění po menzes. Já jsme tím trpěla vždy, a po porodu se mi to nespravilo, spíše zhoršilo, protože antiko, kterou jsem měla předtím, už mi zase nestačí, potřebuji silnější :roll: :roll: :roll: Ještě, že mám aspoň dobrého doktora.

Váš příspěvek
Reklama