Menstruační bolest k nevydržení - poraďte

Anonymní
8.8.13 11:34

Menstruační bolest k nevydžení

Potřebuji nutně poradit, jestli někdo nemá nějaký osvědčený recept jak zmírnit Menstruační bolest. :roll:
Už od 15 let trpím neskutečnou bolestí při ms a moje gynekoložka to řeší jen prášky na bolest, nezdá se mi to normální, aby takhle bolelo břicho. :roll:
Kroutím se tu v křečích jak had, nemůžu pořádně ani dýchat ke všemu ze mě odcházejí velké kusy děložní sliznice, tak jako při každé MS. Míň bolely přetrhané vazy na noze i slepák už nemůžu. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4012
8.8.13 11:38

Ahoj, nemůžu napsat soukromou zprávu, když tak se mi ozvi, nasměruju v ezoterice na co se zaměřit. Nebudu psát takto veřejně, rýpalky určitě nemají co na práci a chytly by se toho. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
8.8.13 11:42

Endometrioza?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2738
8.8.13 11:43
@Anonymní píše:
Potřebuji nutně poradit, jestli někdo nemá nějaký osvědčený recept jak zmírnit Menstruační bolest. :roll:
Už od 15 let trpím neskutečnou bolestí při ms a moje gynekoložka to řeší jen prášky na bolest, nezdá se mi to normální, aby takhle bolelo břicho. :roll:
Kroutím se tu v křečích jak had, nemůžu pořádně ani dýchat ke všemu ze mě odcházejí velké kusy děložní sliznice, tak jako při každé MS. Míň bolely přetrhané vazy na noze i slepák už nemůžu. :,(

mám to jako ty, do toho ještě třeba i zvracím a mám průjem, dojdi si k obvoďačce pro injekci od bolesti, a potom zkus opravdu teplou vodou * co sneseš sprchovat břicho.. Nic jinýho na to není, mě taky nezabírají prášky.. MS mám silnou všech 7 dní..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4156
8.8.13 11:45

@Gladys Taky mi topřijde jako endometrióza. Popis na to fakt úplně sedí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.8.13 11:46
@Bibušenka píše:
mám to jako ty, do toho ještě třeba i zvracím a mám průjem, dojdi si k obvoďačce pro injekci od bolesti, a potom zkus opravdu teplou vodou * co sneseš sprchovat břicho.. Nic jinýho na to není, mě taky nezabírají prášky.. MS mám silnou všech 7 dní..

Mě je taky na zvracení a motá se mi hlava, průjem mě taky chytá první den. Jakmile cítím, že přichází MS hned si vezmu prášek, abych alespoň trochu oddálila bolest, protože pak už nezabírá nic. :( Ve vodě jsem byla a taky bez výsledku, zkusím to za chvilku znovu. :(

• Nahlásit
  • Citovat
133
8.8.13 11:48

Ahoj v tehu mi dr napsala magnesko na zmirnrni kreci kdyz se roztahuje deloha atak. vzivote jsem takovou bolest pri menstruaci necitila az po porodu rekla sem ji to a povidala ze jestli si mi zbyly ty sacky tak at to piju dal od ted si je kupuju v rozpustne podobe 0,5l vodi do toho sacek magnesia a nic obcas slabi krece nez to dostanua a nic vic. jen nevim jestli se to da koupit bez predpisu :think:, mne to gynekolozka porad pise :) :palec: drzim palce at neco pomuze. http://www.lekarna.cz/…k-magnesium/ jukni a uvidis
JINAK JA MAM MAGNOSOLV SE TO JMENUJE http://www.google.cz/imgres?… TAKHLE TO VIPADA :palec: :potlesk:

Příspěvek upraven 08.08.13 v 11:48

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19093
8.8.13 11:48

Taky mě napadla endometrióza…nebo vychýlená děloha, na to je prý dobré cvičení Mojžíšové (ale pod dohledem zkušeného fyzioterapeuta, určitě ne sama)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.8.13 11:49

@Gladys @Maja25
Chodím na gynekologii,,otravovat,, často, že mě bolí neskutečně břicho. I mimo MS občas, když jsem tam byla naposled tak jsem jí říkala, že mě bolí břicho někdy i při styku. Dala mi jen nějaké čípky na bolest, ale z těch zvracím. :roll: Nedávno mě chytla někdy kolem asi ovulace křeč do podbřišku, pocit jakoby mi někdo tahal za čípek :roll: trvalo to hodinu, tak jsem hned volala na gynekologii a ona mě objednala na září. :(

• Nahlásit
  • Citovat
2738
8.8.13 11:50
@Anonymní píše:
Mě je taky na zvracení a motá se mi hlava, průjem mě taky chytá první den. Jakmile cítím, že přichází MS hned si vezmu prášek, abych alespoň trochu oddálila bolest, protože pak už nezabírá nic. :( Ve vodě jsem byla a taky bez výsledku, zkusím to za chvilku znovu. :(

já vím jak ti je, já se někdy z posledních sil doplazím pro injekci..
Nebo mě ještě napadlo, natři si kafrovou mastičkou bříško, mě to někdy taky trošinku poleví.. Co bereš? mě trošinku někdy pomůže IBUMAX..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.8.13 11:50
@hnhh píše:
Ahoj v tehu mi dr napsala magnesko na zmirnrni kreci kdyz se roztahuje deloha atak. vzivote jsem takovou bolest pri menstruaci necitila az po porodu rekla sem ji to a povidala ze jestli si mi zbyly ty sacky tak at to piju dal od ted si je kupuju v rozpustne podobe 0,5l vodi do toho sacek magnesia a nic obcas slabi krece nez to dostanua a nic vic. jen nevim jestli se to da koupit bez predpisu :think:, mne to gynekolozka porad pise :) :palec: drzim palce at neco pomuze. http://www.lekarna.cz/…k-magnesium/ jukni a uvidis
JINAK JA MAM MAGNOSOLV SE TO JMENUJE http://www.google.cz/imgres?… TAKHLE TO VIPADA :palec: :potlesk:Příspěvek upraven 08.08.13 v 11:48

Magnosolv mám, ale bez účinku. :roll: Už vážně nevím, ale děkuju za radu.

• Nahlásit
  • Citovat
2738
8.8.13 11:51

A endometrioza to být nemusí, já to prý můžu mít z toho, že mám dělohu víc vzadu.. ( jakoby mi šla do zad, nebo jak bych to popsala)
proto mám křeče i v zádech, stehnech.. prostě komplet..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.8.13 11:53
@Bibušenka píše:
já vím jak ti je, já se někdy z posledních sil doplazím pro injekci..
Nebo mě ještě napadlo, natři si kafrovou mastičkou bříško, mě to někdy taky trošinku poleví.. Co bereš? mě trošinku někdy pomůže IBUMAX..

Zkoušela jsem Brufen 600 na předpis, Aulin a ty čípky Indometacin, ale po všem zvracím, takže jsem na Ibalginu.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
8.8.13 11:54
@Bibušenka píše:
A endometrioza to být nemusí, já to prý můžu mít z toho, že mám dělohu víc vzadu.. ( jakoby mi šla do zad, nebo jak bych to popsala)
proto mám křeče i v zádech, stehnech.. prostě komplet..

Mluvíš mi z duše.. záda, stehna.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
31603
8.8.13 11:55
@Anonymní píše:
@Gladys @Maja25
Chodím na gynekologii,,otravovat,, často, že mě bolí neskutečně břicho. I mimo MS občas, když jsem tam byla naposled tak jsem jí říkala, že mě bolí břicho někdy i při styku. Dala mi jen nějaké čípky na bolest, ale z těch zvracím. :roll: Nedávno mě chytla někdy kolem asi ovulace křeč do podbřišku, pocit jakoby mi někdo tahal za čípek :roll: trvalo to hodinu, tak jsem hned volala na gynekologii a ona mě objednala na září. :(

změnila bych gyndařku, pokud mám problém a doktor mi není schopen pomoci nebo nějak rozumně vysvětlit, proč mi není možno pomoci, tak jdu jinam :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama