Špinění těsně po menstruaci

31.5.21 18:50

Špinění těsně po menstruaci

Dobrý den,
mám dotaz, jestli někdo nemá stejnou zkušenost jako já. Třetí den po skončení MS jsem na toaletním papíře zaznamenala jakési špinění, potom nic a pak druhý den asi ve stejný čas opět, ale už s trochou krve a občas mě trošičku pobolívá podbřišek. Poslední den MS jsem byla běhat (nikdy předtím jsem neběhala), někde jsem četla, že to může být i zvýšenou fyzickou aktivitou. Pohlavní styk jsem měla 6 dnů před MS a další hned následující den po MS. S těhotenským testem a gynekologem ještě chvíli počkám. Děkuji za případné reakce :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
146
31.5.21 19:02

Já to tak třeba jednou za 3 měsíce mám :) nic to neznamená a je to normální. Pokud tě to nijak neobtěžuje a nic tě nebolí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.5.21 19:05

@Rejže.kl
Já to právě nikdy neměla, takže jsem z toho trochu rozhozená, jestli mám být v klidu nebo vyšilovat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
200
31.5.21 19:48

Mela jsem to pravidelne..byly to rozhozene hormony:) ale pro klid si radsi zajdo na gynekologii..sby to nebyl zanet :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.5.21 21:29

@Tykaja
Mockrát děkuji, mám teď před důležitými zkouškami, takže nonstop ve stresu a nevím, kde mi hlava stojí :roll: uvidím jak to bude ještě zítra a pro jistotu tam zajdu :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
200
31.5.21 23:06

@Sloník123 tak moc drzim palce..mi se to casem srovnalo..ale mela jsem to pravidelne cca 3-4 dny po skonceni ms.. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat