Špinění v 7+1. tt

4010
29.7.13 13:16

Špinění v 7+1tt

Holky, právě jsem zjistila, že trošku špiním.. Není to krvácení, jen špinění.. Je to ok nebo ne? Jsem 7+1, ze sexu to být nemůže, spali jsme spolu s přítelem naposledy v pátek.. V noci ze soboty na neděli jsme se vraceli z dovolený domů – letadlo plus auto.. Dneska už jsem normálně v práci.. Nic těžkého jsem nenosila ani se nijak nepřepínala.. Doktora mám na dovolené..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3186
29.7.13 13:21

Já jsem špinila dokonce čerstvou krví a po každým utření na wc, trvalo to asi 4 hodiny, byla jsem v 7+2 a mimčo je v pořádku, byla to prásklá cévka z čípku, ale být tebou jedu na kontrolu, podceňovat by jsi to neměla, to je můj názor :think: Pokud můžeš kup si ascorutin a ber ho 3× denně, mě hodně pomohl, ale každopádně by tě měl vidět DR, mě v nemocnici řekli, že špinění v těhu se musí vždy zkontrolovat, ale je to jen na tobě. Držím pěsti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9755
29.7.13 13:23

Pokud je to spineni svetlou krvi, tak by to melo byt v poradku, pokud tmavou krvi, tak bych utikala k dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4010
29.7.13 13:25

Tak jsem zjistila, že záskok je shodou okolností ve stejné obci, kde pracuju a že jsou od půl druhé do půl páté, tak jsem si tam cinkla a až ve tři skončím v práci, mám dorazit a ťuknout si, abych nemusela čekat.. Bojím se..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8634
29.7.13 13:30

@kitharka Špinikla jsme celý první trimestr :( a prcek rostl ukázkově. Moc držím palce a myslím na tebe :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3186
29.7.13 13:30

@kitharka Bude to dobrý neboj, aspoň že tě zkontrolují..dole je to hodně překrvené kor v takových vedrech může prasnout cévka, na to je právě dobrý ten ascorutin :) Držím palečky a dej vědět ju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
29.7.13 13:31

@kitharka špinila jsem kolem 8tt až do 10tt - překrvěný a podrážděný čípek, do toho mykoza. Teď jsem 23tt a občas se mi to stane taky, zase ten čípek. A pozor, stává se mi to po sexu a prohlídce u dr, ale tak s 2denním spožděním. Ale samozřejmě pro klid si k dr skoč a ten ascorutin si kup. Brala jsem 3×denně 2tablety ;) je to vitamin C a něco na zpevnění cév, mimču to neublíží, ač je na letáku psané, že se v těhu nesmí ;)
Držím palce ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5110
29.7.13 13:32

@kitharka to bude jen nějaká blbost, neboj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kimovnik111
29.7.13 13:36

Supej k doktorovi, ja vestejnem tydnu, v jakem jsi ty, potratila sve prvni mimi.Taky jsem si myslela, ze je to jen spineni nebo takzvane nidacni krvaceni z uhnizdovani vajicka. Radeji zbytecne nez pozde.

• Nahlásit
  • Citovat
joaska
29.7.13 14:39

Ahoj to vyřeší opravdu jen doktor. :nevim: Z vlastní zkušenosti: špinění v 8. týdnu skončilo zamlklym těhotenstvím, v dalším těhotenství špinění v 7. týdnu a příčina nezjištěna a vše dobře dopadlo. A oboje vypadalo stejně. tmavá krev po utření, občas na spoďárech. :nevim:
držím palce, at to nic není :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
4010
29.7.13 14:44

@joaska děkuju, za chvilku končím v práci a frčím tam..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4010
29.7.13 16:16

Tak sestřička i paní doktorka, co zastupují mého dr., byly obě moc milé. Paní dr. mi udělala ultrazvuk, miminko je tam, kde má být a je v pořádku. V době vyšetření už jsem ani nešpinila. Prý je to nejspíše zahnizďováním, že se tam drobeček pořádně zavrtává. Pro jistotu jsem dostala Utrogestan, dvě balení, mám brát až do kontroly u pana doktora, kam jdu 14.8., a to 2× denně. Kdybych znovu zašpinila, mám klidně hned přijít, tím, že jsou jakoby síť gynekologických ordinací, je prý během těhu s problémy jedno, kam ze čtyř ordinací zajdu. Na klasický předepsaný kontroly ke svému dr. do ordinace, kam chodím, ale klidně i do jeho druhé nebo do jedné ze dvou této paní doktorky. Opravdu jsem prý 7+1 jak si myslím, přičemž TP by tedy měl být 16.3.2014 a podle ultrazvuku jsem 6+2, ale to prý bude přesnější na UTZ ve 12. - 13.týdnu. Děkuju za držení palců!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3186
29.7.13 16:28

@kitharka Tak super, že je to v pořádku :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4010
29.7.13 16:30

@petulíína Hrozně jsem si oddychla.. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
joaska
29.7.13 16:57

Gratuluju :) taky jsem se musela podivat, jak to dopadlo. preju uz jen bezproblemove tehotenstvi, krasny porod a zdrave miminko :potlesk: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama