17. tt - vytékání mleziva

281
28.7.13 19:43

17 tt vytékání mleziva

Ahoj holky jsem poprvé těhotná a potřebuji poradit začíná mi vytékat z prsou mlezivo přes den mám v podprsence vložky ale nevím jestli si mám brát podprsenku i na noc a nebo si prsa nechat volně. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12170
28.7.13 19:52

Pokud chceš mít pevná prsa, tak i na noc (samozřejmě bez kostic) a to i po těhotenství i po ukončení kojení. Ale správnou velikost. Mě to naměřili blbě. Jsem v zahraničí - místo odečtení mi přičetli obvod a až po správném měření jsem zjistila, jaký je to rozdíl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
28.7.13 20:06
@Kančík píše:
Ahoj holky jsem poprvé těhotná a potřebuji poradit začíná mi vytékat z prsou mlezivo přes den mám v podprsence vložky ale nevím jestli si mám brát podprsenku i na noc a nebo si prsa nechat volně. Díky

Ano, kup si podprdu bez kostic, ať z prsou pak nemá psí uši…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12170
28.7.13 20:25

@Seizdra no kostice na spaní, nevím nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
28.7.13 20:59
@trpaslinka píše:
@Seizdra no kostice na spaní, nevím nevím…

Prosím tě a kde píšu co o kosticích?? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5277
28.7.13 21:10

@Kančík Kup si takovou tu sportovní elastickou podprdu beze švů :palec: Vložky do podprsenky v ní drží taky. Já jsem s ní spala nepřetržitě rok a půl :mrgreen: :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.7.13 21:12

Hezký večer, mám dotaz.
Je nějaké znamení blížící se ho porodu, když mi v 37+6tt již doslova stříká mléko z bradavky při zmáčknutí prsa? Zaznamenala jsem to teprve dnes. Mlezivo mi vytéká delší dobu, ale nikdy nic,,nevystříklo". :think:

• Nahlásit
  • Citovat
281

@Libza tak super sportovni podprdy jsem drive nosila zitra si ji hned koupim :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5277
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5277
28.7.13 21:14

@Kančík Tím nic nezkazíš, pak se hodí i na kojení…mě kojící podprdy hrozně vadily, to zacvakávání košíčků jednou rukou, hned se mi vytahaly :cert: Ty sportovní jsou pěkně pružný, vyhodíš cicík, nakojíš :palec: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
281
28.7.13 21:17

@Libza no koukám že je i za dobrou cenu premýšlím jestli ji hned neobjednat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5277
28.7.13 21:20

@Kančík To jo, hele, mám doma tyhle podprdy ve všech barvách :mrgreen: Za ty peníze se nemusíš bát že se ti nějaká zničí nebo tak..oproti kojícím podprsenkám, co nejdou pod 200,– :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
281
28.7.13 21:22

@Libza jo to je pravda kdyz jsem koukala na ceny kojicich podprsenek tak jsem malem prisla o zrak :mrgreen: tuhle urcite objednám díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5277
28.7.13 23:45

@Kančík Nebo se mrkni tady: http://www.promaminy.cz/…i-podprsenky Mají tady kojicí podprsenky za super ceny, i kojicí noční košile a pyžama, těhot. módu :palec: Už jsem si tam objednávala kojicí podprdu pro kámošku a pro sebe noční košili a kvalita je za ty peníze dost dobrá :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.12.18 20:06

Mléko na začátku těhotenství

Ahojte, jsem teprve na začátku, před 14 dny jsem objevila // a dnes jsem si všimla ve sprše, že mi z bradavky lezou bílé kusy jako staré zatuhlé mlíko. Dceru 2,5 roku jsem přestala kojit v květnu a přesně takové kousky si pamatuju po odstavení. Znamená to nějaký průšvih? Podle ms jsem 7. týden, na gyndu jdu až v lednu.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama