Špinění v 8.týdnu těhotenství a Utrogestan

SasankaB
30.5.13 09:33

špinění v 8tt a ultrogestan

Ahoj holky, mám šílenej strach jsem asi tak v 8tt předevčírem jsem měla po delší procházce tmavý výtok s troškou krve. včera jsem byla u doktora a ten řekl, že je vše v přádku a napsal mi utrogestan a ascorutin.Tak jsem se uklidnila. Jenže dneska ráno jsem měla opět výtok a to už silnější, dokonce i krvavý žilky. Hned jsem použila prášky a ležím. Mám nervy co se to děje. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2730
30.5.13 09:41

@SasankaB taky jsem od začátku špinila, doktor mi nejdřív řekl, že to jsou rozházené hormony, měla jsem problém s cyklem i před těhotenstvim. Bylo to teda hnedý špinění-stará krev. Pak jsem jednoho dne po celoodpolednim chození začla večer krvácet, ale do rána to ustalo. Ráno už zase jen špinění, letěla jsem k doktorovi a ten na UTZ našel hematom, takže pak jsem špinila celkem dlouho, než zmizel. No a před cca třemi týdny jsem skončila v nemocnici, pač jsem v noci začla hodně krvácet a zase to byl hematom. Ale mimčo jinak ok.
Takže je možná že tam máš někde schhovaný třeba maličký hematom a nebo ti praskla nějaká žilka. Řekl ti dr něco víc, krom toho že je vše ok?

Mimochodem, krásná profilovka. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2628
30.5.13 09:43

Jedna se o hematom, mela jsem to take v 8tt.
Utrogestan beru do ted, jsem ve 13tt. Brala jsem dva vecer, ted ho dobiram!
Spineni trvalo asi 2h, pak prestalo, ale utros beru do konce 13tt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SasankaB
30.5.13 09:45

@Medvídě30 řekl,že hematom tam není, srdíčko bije je všechno v pořádku prý. Jen já se teda šíleně bojím. Je pravda že jsem vždycky před menstruací špinila, ale jak jsem otěhtněla tak nic až ted.

• Citovat
  • Nahlásit
SasankaB
30.5.13 09:50

@Bramborka85 No já se bojím vstát z postele. U mě nemůže probíhat nic normálně. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
12681

@SasankaB Špinila jsem ve všech třech těhotenstvích. Pokaždý příčina nejasná, pravděpodobně z čípku, který je křehký a překrvený. Brala jsem ascorutin a utrogestan. Hodně odpočívala, nikam netrajdala. Poprvé jsem potratila, podruhé porodila v termínu zdravé dítě a potřetí je teď, jsem ve 24.tt.
Takže špinění je celkem běžná věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
428

No ten hematom se tam teprve může vytvořit. Mě taky nejprve řekli, že nic nevidí a potom tam byl. Asi chvilku trvá než se tam ta krev nahromadí. Ale může to být i tak, že to jen slabé zakrvácení z nějaké malé cévky a už to nekrvácí a tím pádem tam třeba žádný hematom nebude no. Držím palce ať je to v pořádku :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7369
30.5.13 09:55

@SasankaB - tak ja spinim take od osmeho tydne. Miminko zatim ok, hematom nikde. Utrogestan beru uz od transferu, jsem po ivf. Mela jsem clexany na redeni krve, ty mi vysadili. Jsem ted 11+1, uz jsem mela tri dny klid a vcera zase. Je pravda, ze u me je to malicko, treba vcera uz mini, nikdy to nebyla cervena. Doktor je uz ze me na nerv, vzdy udela utz, uklidni me na dva dny. Je pravda, ze lezim poctive. Ascorutin nemam, jeste jsem si precetla, ze se nema brat. Je to proste boj!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SasankaB
30.5.13 09:56

Holky děkuju, ste mě trošku uklidnili. Doufám, že nebudu muset ležet celé těhu. Ale kdyby to mělo pomoci tak klidne.

• Citovat
  • Nahlásit
11626
30.5.13 09:57

@SasankaB Já jsem taky krvácela měla jsem hematom ale i po tom co se mi hematom vstřebal jsem ještě špinila a hodně a hlavně asi 14 dní a podle doktora to už hematom nebyl tak mi kamarádka poradila brát vitamín C že jí to kdysi radil doktor když špinila i mimo menstruaci.Tak jsem to zkusila a do dvou dnu co jsem začala brát cetebe jsem přestala špinit a do ted mám od toho klídek jestli to bylo tím céčkem nevím ale fakt od té doby co jsem ho brala byl klid…Snad ti k něčemu tahle rada bude…A vitamín C se brát v těhotenství může ptala jsem se na svého doktora…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2730

@SasankaB tak on se tam může teptve tvořit, takže ho nemusí hned vidět. Ale jinak bych řekla že špinění je dneska v těhotenství běžná věc, aspoň teda tady dle emimina mi to tak připadá. :) Jinak s těma nervama tě chápu, já to mám podobně. Od začátku nějaký trable, tak už se člověk bojí. Ale zase si říkám, že třeba budu mít pohodovej porod. :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SasankaB

@kačka25 Ascorutin brát můžeš, sice je tam napsáno že se nesmí, ale doktor me ubezpečil, že se brát může.

• Citovat
  • Nahlásit
Poison Ivy
30.5.13 09:59

Může to být cokoliv, nejpravděpodobnější bude ten hematom, bohužel na to ti zabere jediná věc a to je čas - rozpadne se, vstřebá, vyprázdní.

• Citovat
  • Nahlásit
SasankaB

@Medvídě30 Kéž by, přeju ti to. :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
7369

@SasankaB - no oni ho davaji, tvrdi ze je ok, ale ja jsem silena. Stejne je to placebo, a kdyz vymackas stavu z citronu je to ucinejsi a bez kontraindikaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat