spinenie po tulenicku

1512
30.1.05 00:59

spinenie po tulenicku

ahoj,

mam otazku, co moze sposobit spinenie po tulenicku. v zivote som to nemala. som 8dc. znamena to prebytok ci nedostatok nejakych hormonov? mam ist k dr? alebo mam pockat? dik za odpoved
danka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

135
30.1.05 11:34

Ahoj Dani!
Mne sa niečo podobné stalo dvakrát. Prvý krát som mala nález na krčku v zmysle ektropia, išla som k lekárke, to sa zlepšilo.
Druhý krát to bolo dlhšie, tak asi tri dni na 9Dc a u doktorky sa zistilo, že som gravidná, vôbec som o tom netušila, mimochodom urobila som si hneď v ten deň aj test, ale bol negatívny.
Tiež som bola vystrašená, ale k doktorke som šla, bála som sa, čo mi je/kadečo mi chodilo hlavou :roll: /.
Môže to byť aj nedostatočnou hladinou gestagénov, zvlášť, keď užívaš HA, vtedy sa robí hormonálny profil, či niečo nie je OK.
Takže asi toľko.Ale k lekárovi pre istotu choď, ináč budeš v strese a to Ti na pohode nepridá.
Drž sa!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1938
2.2.05 11:42

Ahoj Dani,
občas se mi to taky stává, doktorka mi řekla, že je to vřídkem na čípku. Mám jej tam už dlouho a může se stát, že se nějak poškodí či co a pak trochu špiním. Ale trvá to krátce třeba půl dne.
Alenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.2.05 12:48

Ahojky, špinění při tuleníčku, které trvalo i následující dny (hnědý výtok) mívám také. Moje gyndr. říká, že je to nějakým vřídkem na čípku. Nejdříve mě to potřela nějakým jódovým roztokem s tím, že to možná pomůže a když ne, tak že vřídek zamrazí.Pomohlo to cca na čtvrt roku, ale před 3 týdny jsem při sexu ne špinila, ale krvácela a to dost, špinění bylo potom následující dny. Zítra jdu ke gyndr. a tak čekám, že se bude konat zamražení.Potom písnu jak to dopadlo.Lenka

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama