Špiním už 3 dny

2
29.11.19 22:39

Špiním už 3 dny

Dobrý den mám měsíc spoždění s menstruací a ted 3 dny špiním a menstruace ne a ne začít chtěla bych se zeptat jestli tu někdo třeba neví co to znamená. V úterý jsem si dělala test a vyšel negativně. Děkuji za odpovědi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1844
29.11.19 22:55

Anovulační cyklus? Mě napadá… Jestli je to opravdu souvislé spineni, tak bych to považovala za MS asi… Ale to musíš posoudit ty.

Neeebo patříš k té hrstce holek, kterým se nevylučuje hcg do moči.

Neeebo jen nějaká hormonální nerovnaha, stres, atp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4060
30.11.19 00:25

A na gynde jsi byla? S měsíčním zpožděním ms bych teda šla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
30.11.19 08:55

@Martha03 ještě jsem nebyla právě kvůli tomu špinění a dnes ráno mi začali ms ale zatím jsou slabé takže na gyndu můžu až mi skončí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.11.19 10:12

Chci se zeptat je to 12 dní co jsem byla s přítelem snažíme se o miminko a test byl nepozitivni a dnes jsem dostala MS. Tak jsem zkusila další test při MS. A je nepozitivni ale MS. Jsem dostala nějak brzo co to znamená??? Děkuji za odpověď :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4060
30.11.19 10:34

Že máš MS. Co by to znamenalo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.11.19 10:37

Ale v jednom měsíci 2 krát ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4060
30.11.19 10:39
@Karolína 2001 píše:
Ale v jednom měsíci 2 krát ms

Tak si zajdi na gyndu… Tady to fakt nevyřešíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.11.19 12:21

Dobře.. Jen otázka… Včera jsme se milovali a druhý den jsem dostala menstruaci mohu otěhotnět či ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4060
30.11.19 13:01

Pokud máš nechráněný sex můžeš otěhotnět… Před MS je to však nepravděpodobné, ale ne nemožné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.12.19 18:08

Dobrý večer mohu dotas?? Nejsem zkušená a tak se ptám… Mám menstruaci a měla jsem styk nechraneny mohu otehotnit? Snažíme se o miminko a ne a ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4060
1.12.19 18:56

Myslíš to tak, že máš MS a v té MS jsi měla nechráněný styk? Pak asi ne, pravděpodobnost je minimální. Aby jsi otěhotněla je nutné mít nechráněný styk v období ovulace, která je cca v půlce cyklu a je možné ji zjistit na základě ovulačních testů. I tak je ale pravděpodobnost otěhotnění do 30ti let cca 20%, že v období ovulace otěhotníš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.12.19 20:18

No mám problémi už otehotnit protože jsem byla na potratu po prvé a teď mi je 26 let a miminko moc chci a nedaří se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69
1.12.19 21:55

Ahoj prosím o radu, už se celkem začínám bát. 28.10-3.11 jsem mela MS. 13.mi vyšla ovulace.
12.11. jsem měla styk s přítelem - prostě jsme zkoušeli 👶🏼.. 25.11.mi měla přijít MS a nepřišla - byla jsem ten den na gynekologii s tím, že mě hrozně píchá v podbřišku, zvracela jsem a fakt mi bylo šoufl.. Gynekoložka mi řekla, že mám volnou tekutinu v děloze a zvýšenou sliznici. Říkala, ze když do týdne ms nepříjde, mám dojet a píchne mi vyvolávačku na menses. Do teď jsem MS nedostala. Včera odpoledne jsem zaznamenala světle ružovo - hnědý vytok a večer byl bílý. Včera mě podbřišek bolel podobně jako když bych to měla dostat - a nic :nevim:..Dneska večer zase světle růžový výtok - ale jen na papíře - na kalhotkách nic :nevim:.. Ted mám výtok světlý - svetlunce hnedoruzovy a táhlý (hlen) - :?.. Testy mám negativní - otázka zní : jaký bych mohla mít problém? Nemáte s tímto někdo zkušenost? ( svědí mě bradavky, je mi špatně od žaludku a chodím čůrat snad co hodinu, kovová chuť v puse… Spíše po stranách jazyka)…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4060
1.12.19 22:04

@bazarky těhotenství to není, pokud byla ovulace tak jak píšeš, test by to už ukázal. Může to být infekce, hormonální nerovnováha, cysta apod. Víc ti řeknou na gyn

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat