Splašené tělo

Anonymní
5.6.20 13:00

Splašené tělo

Zdravím ženy,
už asi blázním a potřebuji trochu pustit emoce ven O:-)…v lednu po 11 měsících od porodu přišla znovu MS, ale totálně rozhašený cyklus (opravdu dlouhé, i když slabé krvácení - týden ano, týden ne…dlouho, krátce…o nějakém počítání dnů nelze absolutně mluvit)…nechtěla jsem to ale řešit s doktorem a rozhodla se nechat tělo poradit si a srovnat se samo (před porodem celý život MS jako hodinky). V březnu jsem přestala brát antikoncepci (brala jsem Azalii)…takže o dalšího sviště stojíme, ale zase nemůžu říct, že bych nějak extra řešila, kdy k nám přijde.

Jenomže…v úterý (teoreticky hned druhý den po ovulaci, ale těžko říct, kdy ji přesně mám) se mi nafouklo břicho jako pátrací balón…fakt bylo vzhledově větší a tlačilo jak čert…taky mám slušnou zácpu…přišla únava jako blázen, slušně mi lítají hormony (jsem přecitlivělá a podrážděná) a dnes začalo píchat v podbřišku…mám pocit, že asi blázním…to je přece v případě těhotenství až moc brzy :think:…test jsem tedy nedělala, protože nechci plašit a bláznit dopředu…ale šrotuje mi to v hlavě, to tedy ano :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

381
5.6.20 13:52

Ta rozhozená MS po porodu mohla být i díky Azalii. Musí se totiž brát hodně přesně. Rozdíl pár hodin už je znát.
Po vysazení se ti třeba tělo chce dát trochu do kupy, nebo jsi opravdu hned otěhotněla. Možný je všechno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.6.20 21:09

Aha…škoda, že jsem to o Azalii nevěděla…to jsem asi nebrala úplně pečlivě na čas…ale brala jsem ji už od šestinedělí, tak je otázkou, jak to bylo s jejím vlivem na moje tělo…

Každopádně mám dnes večer takovou žravou, že jsem si málem objednala dovoz jídla - pro sebe hamburger i celou pizzu, jaký jsem měla hlad…a chuť! No jsem opravdu zvědavá, jaký bude verdikt. První prcek nebyl úplně plánovaný…nebyl nechtěný (!), ale mysleli jsme, že přijde o něco později…počali jsme ho přes „mechanickou ochranu“…takže si sotva pamatuji, jaké byly začátky…moc jsem to nevnímala tehdá :andel:. Mám to teď docela jako „poprvé“ ;-).

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.6.20 07:05

Tak zdá se, že je možné fyzicky cítit těhotenství už druhý den po ovulaci 8o..nevěřila bych! Poprvé to bylo jiné. Uvidíme, jak to dopadne :) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama