Po kom bude dítě?

Anonymní
4.6.20 17:08

Pokom bude dítě

Dobrý den je tu někdo kdo se zabývá a vyzna v dědičné genetice s přítelem chceme miminko je to poloviční Rom má dvě dcery které jsou celý tatínek já mám také dvě děti světlé pleti pokom bude naše dítě. Partner má černé vlasy a hnědé oči tmavší pleť jeho otec taky matka světlá modré oči já mám špinavý blond zelenohnědé oči moje matka hnědé oči blond vlasy otec hnědé vlasy i oči

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26435
4.6.20 17:12
@Anonymní píše:
Dobrý den je tu někdo kdo se zabývá a vyzna v dědičné genetice s přítelem chceme miminko je to poloviční Rom má dvě dcery které jsou celý tatínek já mám také dvě děti světlé pleti pokom bude naše dítě. Partner má černé vlasy a hnědé oči tmavší pleť jeho otec taky matka světlá modré oči já mám špinavý blond zelenohnědé oči moje matka hnědé oči blond vlasy otec hnědé vlasy i oči

Nerada to píšu. Ale tyhle „exotické“ typy vždycky nějak vítězí… Nebo bude třeba trošku do zrz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3601
4.6.20 17:12

To ti stejně nikdo dopředu neřekne.. některá verze je pravděpodobnější, ale ve finále to stejně zjistíš, až bude dítě na světě.. obecně i pokud byste měli přesně 50/50 hnědý a modrý oči, tak stejně je větší pravděpodobnost, že bude mít oči hnědý.. takže bych spíš počítala s tou tmavší variantou ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24574
4.6.20 17:14

Celý soused.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.20 17:15

To nikdo neřekne, obecně se předpokládá, že ty tmavě geny vítězí nad světlýma, ale nemusí to tak být. Můj první manžel byl poloviční Arab, tmavy po svém otci, ze své matky modrooke blondýny nemá ani kapku. Já mám pleť světlou, modré oči, ale tmave vlasy a naše společná dcera je úplně světla modroka po mě a k tomu má i o odstín světlejší vlasy než já, to že má arabské geny prozradí jen příjmení jinak na vzhledu nic. Takže nech se prekvapit :D

• Nahlásit
  • Citovat
1122
4.6.20 17:17

To ti asi nikdo takhle neřekne si myslím. My jsme v rodině všichni světlý, modré oci, mám dvojce, modré oči, blond, a našel si partnerku romku, dítě je světle, zelenonede oci, světle hnědé vlasy. Ale jsou tam ty geny vidět, ale je krásná. Taková jak to říct… Exotická :lol:

Partnerka bratra je vychovaná, slušná, hezká baba a nikdy jsem na ni nekoukala jako na ciganku. Vystudovala, odpracovala a šla na mateřskou, má jedno dítě a víc jich nechce.

Vaše dítě podle mě bude mít také hnědé oci, jakou pleť těžko říct. Bojíš se, že bude vidět, že je Rom?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.20 17:18

Jasně chápu to jen teoreticky jinak je to jedno je to spíš zvědavost

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.6.20 17:21

@alena1995 ne nebojím a i kdyby vůbec mi to nevadí vidím že děti romské jsou hezké a můj přítel je opravdu slušný člověk pracovitý a má dvě dcery s předchozích vztahu mají světlou pleť a tmavé oči i vlasy jsou hezké a hodné

• Nahlásit
  • Citovat
4.6.20 17:21

Tak k těm přebíjejícím tmavým genům - viz Anička Slováčková nebo dcera Mahuleny Bočanové… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1122
4.6.20 17:25
@Anonymní píše:
@alena1995 ne nebojím a i kdyby vůbec mi to nevadí vidím že děti romské jsou hezké a můj přítel je opravdu slušný člověk pracovitý a má dvě dcery s předchozích vztahu mají světlou pleť a tmavé oči i vlasy jsou hezké a hodné

No vidíš, tak otěhotní, porod a nech se překvapit  :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.20 17:28

@alena1995 však o nic nejde jinak děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
4.6.20 17:30

Ahoj, jestli tě to zajímá, hnědé oči bude mít stopro, maximálně hnědozelené, když ani jeden z tvých rodičů nemá modré, nejsi nosič toho genu a od jeho matky to nestačí. Lehce tmavší pleti asi bude, ale není pravděpodobné, že by bylo úplně hnědé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.20 17:35

Je to jedno hlavně ať je miminko zdravé to je zvědavost ale jsem přesvědčena že mimi bude celý tatínek a vůbec mi to nevadí taková intuice

• Nahlásit
  • Citovat
16368
4.6.20 17:41
@alena1995 píše:
To ti asi nikdo takhle neřekne si myslím. My jsme v rodině všichni světlý, modré oci, mám dvojce, modré oči, blond, a našel si partnerku romku, dítě je světle, zelenonede oci, světle hnědé vlasy. Ale jsou tam ty geny vidět, ale je krásná. Taková jak to říct… Exotická :lol:

Partnerka bratra je vychovaná, slušná, hezká baba a nikdy jsem na ni nekoukala jako na ciganku. Vystudovala, odpracovala a šla na mateřskou, má jedno dítě a víc jich nechce.

Vaše dítě podle mě bude mít také hnědé oci, jakou pleť těžko říct. Bojíš se, že bude vidět, že je Rom?

podle me dost velka sance na dite s modryma ocima, pokudjeho matka ma modre oci.

Muj partner neni Rom, ale tmavy je dost. Cernohnede vlasy a oriskovo-zelenohnede oci.

Deti mame dve. Obe modrooke a blondate. Dcera je spis spinava blondynka, ale syn se zatim profiluje jako simlicek. Pritom rodice manzela jsou tmavovlasy, tatinek vypada jak vetrem a casem oslehany cikan, tak je tmavy.

Lec tyto tmave geny se vubec neprosadily, deti mame svetle. Jedine, co poukazuje na exoticke geny ze strany manzela jsou neskutecne dlouhe a tmave rasy, ktere zdedily obe deti. Co pravda i ja mela jako mala holcicka uplne cerne rasy a k tomu kstici siml vlasu, ale dcera je nema jenom tmave, ale i absurdne dlouhe a to ma po manzelovi. On ma rasy, ze by mohl delat reklamu na rasenku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.6.20 17:45

Tak já mám dvě děti také z předchozích vztahu dcera je úplně světla rusovláska s světlými odstíny a modrozelenr oči pommne není a syn má hnědé oči a špinavý blond pleť po otci jeho otec Rom není ale hnědou barvu hodně se opakuje dobře a syn taky tak že syn je po mně i po něm

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama