Spolknul lego

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mar80
Zasloužilá kecalka 570 příspěvků 14.04.18 13:48
Spolknul lego

Ahoj tak mi pravé pětiletak spolk lego kostičku tu plochou s dvěma cudliky. Je to malé ale rohy jsou ostré tak se trosku bojím. Dostal Shake tak snad bude brzo venku. Na rtg to vidět nebude co?

Reklama

Reakce:

iiiv
Extra třída :D 10651 příspěvků 14.04.18 13:51

Nic mu to neudělá :-)

chavah
Nováček 7 příspěvků 14.04.18 13:52

Pokud bude kostička chybět v sestavě, ráda pošlu :lol:

ivašot.
Kelišová 5933 příspěvků 14.04.18 13:52

Je to maličké, nebála bych se

aiwwa
Extra třída :D 14247 příspěvků 14.04.18 13:54

Dej mu kysané zelí, mělo by obalit a usnadnit průchod. Neboj, to bude v pohodě.

Mava
Generální žvanilka 24808 příspěvků 14.04.18 13:56

Nebála bych se…jen sledovala kdy to vyjde. dcera polkla ostrý úlomek plastu, vyšel

Lucius08
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 14.04.18 14:35

Taky bych byla v klidu. Jestli s ním ale poletiš k doktorce, nechají si ho v nemocnici a budou sledovat kdy to vyjde…

Helileli
Závislačka 2508 příspěvků 14.04.18 15:04

Důležité je, že je to lehké. Těžší věc může zůstat v žaludku, lehký předmět ale půjde s ostatní hmotou. Doporučuju dětskou vlákninu ;)

Murka
Ukecaná baba ;) 1390 příspěvků 14.04.18 16:04

Přesně jak píše @aiwwa . Dej mu kysané zelí, nepokrájené, kostička se obalí a snadněji projde. Do nemocnice bych nejezdila, nechali by si vás tam, dokud kostka nevyjde, což můžeš dělat i doma. Samozřejmě při bolestech, nevolnosti apod., bych jela na pohotovost.

Elen8
Extra třída :D 12973 příspěvků 14.04.18 16:22

V nasi nemocnici nenechavaji, taky se nam to podarilo. Udelaji rtg a jen jsem mela zavolat az to vyjde ven.

Pajusinka
Povídálka 15 příspěvků 14.04.18 16:38

Přesně jak píšou holky, na RTG to vidět nepůjde, v nemocnici by čekali, až kostička vyjde. Ale určitě sleduj stolici, dokud díl nevyjde, protože ostré hrany mohou poranit střevo. Pokud by se dostavily jakékoliv přiznaky (nevolnost, zvracení, bolesti břicha, krev ve stolici), jeď na pohotovost.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Ženy kolem slavného boxera Rockyho: Které z nich se to vymklo z rukou?

Představitel bájného boxera Rockyho byl na mušce naposledy před pár týdny,... číst dále >

Tajná párty ve Varech: Robert Pattinson to na večírku pořádně roztočil

Spadla z něj nervozita? Robert Pattinson se sice svým karlovarským fanouškům... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama