Sporťák Britax go big

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 11:31
Sporťák Britax go big

Uvažuji o pořízení tohoto sporťáku, máte ho prosím někdo a jaké zkušenosti?
Jsou na něj rozporuplné reakce, někdo ho chválí až do nebes a někdo zase nic moc za tu cenu.
Klidně bych do něj investovala, ale zase jestli to má cenu. Na bazarech moc k sehnání nejsou.
V krámě jsem vyzkoušela, ale potřebovala bych ho hlavně do terénu a to nemám možnost vyzkoušet. Ani ho nikdo okolo nemá.
Sháním sporťák hlavně do různého náročného terénu a pak nárazově do města, takže váha ani skladnost mě celkem nezajímá.
Tak kdyby měl někdo prosím tip i na jiný, budu moc ráda.
Děkuji.

Reakce:
zudina
Ukecaná baba ;) 2451 příspěvků 2 inzeráty 11.04.19 12:02

Ja ho mam a jsem nadsena- drive jsem mela abc design viper ktery mel jako byt do terenu- nu tak delala mu problem i dira v chodniku :mrgreen:. Britax go big projede vse, jezdim s nim jak ve meste tak v lese a projede i hornaty teren kdyz jedeme do hor na chalupu. Strasne snadno se ovlada a i kdyz ma asi 14 kg vubec to neni znat. Ja opravdu doporucuju, vyzkousela jsem ruzne sportaky mych kamaradek a tomuto se nic nevyrovna. Navic je perfektne odpruzenyq, takze dite neni naklepane a naopak krasne houpe takze dite casto v kocarku usne i pri jizde tim hornatym terenem.

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1049 příspěvků 11.04.19 13:57

Názor? Mezi sporťáky jednooký králem. Pokud ho bereš jako alternativu ke sportovním kočárkům typu Valco, Petite Mars, různým dalším Britaxům, pak ano, je to jiná liga.
Pokud na něj přecházíš z pořádného podvozku od klasických houpavých kočárků, budeš z něj rozčarovaná, v terénu (tím myslím opravdový terén, ne upravenou cestičku v parku) jim sahá možná tak po kotníky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 14:21
@Anonymní píše:
Uvažuji o pořízení tohoto sporťáku, máte ho prosím někdo a jaké zkušenosti?
Jsou na něj rozporuplné reakce, někdo ho chválí až do nebes a někdo zase nic moc za tu cenu.
Klidně bych do něj investovala, ale zase jestli to má cenu. Na bazarech moc k sehnání nejsou.
V krámě jsem vyzkoušela, ale potřebovala bych ho hlavně do terénu a to nemám možnost vyzkoušet. Ani ho nikdo okolo nemá.
Sháním sporťák hlavně do různého náročného terénu a pak nárazově do města, takže váha ani skladnost mě celkem nezajímá.
Tak kdyby měl někdo prosím tip i na jiný, budu moc ráda.
Děkuji.

Ahoj, to hodně záleží na tom, co myslíš tím terénem. Jako polňačka, lesní cesta, kočičí hlavy apod, to je právě na tento kočárek fajn. Hrozně dobře se ovládá a celkově je to prsotě super univerzální kočárek - i to skládání je prostě perfektní. Pokud ale hledáš vysloveně tereňák, tak bych se podívala buď na velké a těžká trojkolky, jako třeba Joie Crosster, nebo Thule atp…případně na retro podvozky, ale tam se ti prostě nebude tak dobře zatáčet a manévrovat s ním. Já jsem to třeba udělala tak, že jsem si koupila Britax Smile 2 i s korbičkou a k němu jsem měla poděděný houpací retro kočárek a potom z bazaru jsem koupila tříkolku do terénu. Takže běžně jezdím s Britax Smile a je to úplně super kočárek takhle do města i mírného terénu a do opravdoového terénu mám náhradníky. Finančně mě to vyšlo líp, než kupovat Go Big a golfky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 14:55

Super, dobrý nápad, děkuji za radu. Já právě mám z tříkolek obavy, jestli bych s nimi uměla jezdit. Hledám vyloženě teréňák, takže Go big asi vyřazuji. Jak říkám - rozporuplné názory na něj.
Jinak vám všem moc děkuji za rady a zkušenosti, budu ještě pátrat po jiných značkách nebo to udělám houpací retro s hlubokou korbou a pak tu tříkolku, pokud mi sedne.
 Díky.

Káťa19
Extra třída :D 12009 příspěvků 18 inzerátů 11.04.19 15:33

Ahoj holky, budu moc ráda, když zkopírujete své recenze sem , hezky se nám to rozšíří. Díky za pomoc :kytka:

Váš příspěvek
Reklama