Spožděná MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 08:24
Spožděná MS

Dobrý den, je mi 16 a s přítelem spolu spíme už 2 měsíce, všechno je ok, používáme kondom a prášky teprve dostanu, ale teď se mi přihodilo něco divného, podle kalendáře by mi měly začít už dávno krámy, ale nevím kde jsou, poslední ms jsem měla o týden dřív, ale podle výpočtu bych je už měla 2 dny mít. Vaječníky mě bolí jako bych je měla dostat, ale krámy nikde.. Nikdy nám s partnerem nepraskl kondom nebo že by se omylem udělal do mě, žádnej velkej hlad nebo nevolnosti nemám, takže bych být těhotná neměla. Ale furt nevím kde jsou ty krámy a začínám se bát.

Reakce:
Lucka Ponocna
Stálice 85 příspěvků 08.01.19 08:41
@Anonymní píše:
Dobrý den, je mi 16 a s přítelem spolu spíme už 2 měsíce, všechno je ok, používáme kondom a prášky teprve dostanu, ale teď se mi přihodilo něco divného, podle kalendáře by mi měly začít už dávno krámy, ale nevím kde jsou, poslední ms jsem měla o týden dřív, ale podle výpočtu bych je už měla 2 dny mít. Vaječníky mě bolí jako bych je měla dostat, ale krámy nikde.. Nikdy nám s partnerem nepraskl kondom nebo že by se omylem udělal do mě, žádnej velkej hlad nebo nevolnosti nemám, takže bych být těhotná neměla. Ale furt nevím kde jsou ty krámy a začínám se bát.

Tak si zkus udělat test kondom není 100 %

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 08:53

@Lucka Ponocna Nad tím taky přemýšlím, ale jako doufám že nebude pozitivní, byl to to průšvih v 16 letech..

Lucka Ponocna
Stálice 85 příspěvků 08.01.19 09:15

Neber to jako průšvih hlavně si udělej test a pak se budes muset rozhodnout podle toho jak to dopadne. Skoč si do lékárny a pak dej vědět.

Levixka
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 08.01.19 09:33

Ahojky, hlavně klid, ja v tvým věku měla zpoždění každou chvíli :) Nemusí to znamenat vůbec nic a nebo taky může. Každopádně čím víc na to budeš myslet, tím spíš to nepřijde :) V klidu si kup test, ráno otestuj a když bude negativní a měsíčky nikde, tak skoč k lékařce, max ti vezme krev a pichne vyvolavačku :)
Hlavně klid :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 13:29

@Levixka Děkuji za rady, počkám max do pátku jestli se náhodou nespustí ms a jestli ne tak si zajdu koupit do lékárny test, ale fakt doufám že se už spustí :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 11:44
Spozdeni

Zdravím všechny.
Mám menší problém 5.3. poslední menses od té doby do dneška nic TT dělané negativní. Minulou sobotu nechráněný styk vždy ze mě vytekl zbytek ale minulý týden nic až od včerejška jako by voda. Objednaná jsem na gynekologii v úterý. Snad menses přijde a nebudu muset k doktorce a nebo budu muset na vyvolavacku. Po které mám hroznou zimnici.

Váš příspěvek
Reklama