Spožděná MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 08:24
Spožděná MS

Dobrý den, je mi 16 a s přítelem spolu spíme už 2 měsíce, všechno je ok, používáme kondom a prášky teprve dostanu, ale teď se mi přihodilo něco divného, podle kalendáře by mi měly začít už dávno krámy, ale nevím kde jsou, poslední ms jsem měla o týden dřív, ale podle výpočtu bych je už měla 2 dny mít. Vaječníky mě bolí jako bych je měla dostat, ale krámy nikde.. Nikdy nám s partnerem nepraskl kondom nebo že by se omylem udělal do mě, žádnej velkej hlad nebo nevolnosti nemám, takže bych být těhotná neměla. Ale furt nevím kde jsou ty krámy a začínám se bát.

Reakce:
Lucka Ponocna
Stálice 81 příspěvků 08.01.19 08:41
@Anonymní píše:
Dobrý den, je mi 16 a s přítelem spolu spíme už 2 měsíce, všechno je ok, používáme kondom a prášky teprve dostanu, ale teď se mi přihodilo něco divného, podle kalendáře by mi měly začít už dávno krámy, ale nevím kde jsou, poslední ms jsem měla o týden dřív, ale podle výpočtu bych je už měla 2 dny mít. Vaječníky mě bolí jako bych je měla dostat, ale krámy nikde.. Nikdy nám s partnerem nepraskl kondom nebo že by se omylem udělal do mě, žádnej velkej hlad nebo nevolnosti nemám, takže bych být těhotná neměla. Ale furt nevím kde jsou ty krámy a začínám se bát.

Tak si zkus udělat test kondom není 100 %

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 08:53

@Lucka Ponocna Nad tím taky přemýšlím, ale jako doufám že nebude pozitivní, byl to to průšvih v 16 letech..

Lucka Ponocna
Stálice 81 příspěvků 08.01.19 09:15

Neber to jako průšvih hlavně si udělej test a pak se budes muset rozhodnout podle toho jak to dopadne. Skoč si do lékárny a pak dej vědět.

Levixka
Zasloužilá kecalka 661 příspěvků 08.01.19 09:33

Ahojky, hlavně klid, ja v tvým věku měla zpoždění každou chvíli :) Nemusí to znamenat vůbec nic a nebo taky může. Každopádně čím víc na to budeš myslet, tím spíš to nepřijde :) V klidu si kup test, ráno otestuj a když bude negativní a měsíčky nikde, tak skoč k lékařce, max ti vezme krev a pichne vyvolavačku :)
Hlavně klid :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 13:29

@Levixka Děkuji za rady, počkám max do pátku jestli se náhodou nespustí ms a jestli ne tak si zajdu koupit do lékárny test, ale fakt doufám že se už spustí :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Vignerová zveřejnila nový vztah v opilém videu! Její milenec je autor seriálu Most!

I když se Aneta Vignerová (31) snažila mlžit a tvrdila, že scénárista Petr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >