Sprchování syna

Anonymní
17.9.21 13:45

Sprchování syna

Holky, od jakého věku se váš syn sprchuje sám? Nebo na něho dohlížíte? Jak to u vás probíhá?

Díky za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25388
17.9.21 13:55

Od 2 let se koupe sám, v tom věku sem ještě stala poblíž a dohlizela, případně pomohla, od 5 let už to nechávám bez dozoru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
17.9.21 13:56

Muj od 6 let s tim, ze dvakrat v tydnu mu zkontroluju jak se myje a. umyju vlasy protoze tam ty kvalite neverim :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26530
17.9.21 13:57

Kluk od šesti, holka dřív, tak od pěti. S vlasy teda bylo a u dlouhovlasé holky stále je potřeba pomoct.

A musí se na ně dohlídnout, jinak by v koupelně byla povodeň a na nás už nezbyla teplá voda. Případně připomenout, že obzvláště zaněřáděné části těla je potřeba vydrbat důkladně a mýdlem. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7007
17.9.21 14:48

Kluci mezi 4-5 rokem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4430
17.9.21 15:09

Syn někdy v první třídě se začal sprchovat sám. To jsem ještě občas dohlížela, jednou týdně ho vzala pořádně sama…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
999
17.9.21 15:35

Syn mezi 4. a 5. rokem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2167
17.9.21 15:52

Mám kluky 6 a 5 let a asistuji jim tak nějak pořád :think: Napustím vanu (oni jsou schopný si jinak napustit půl vany ledové vody), oni se svléknou, namydlí, opláchnou a pak ještě klidně i hodinu si ve vaně hrají. Potom je já utřu a uklidím po nich koupelnu. I je průběžně chodím kontrolovat, jestli se neutopili nebo nevytopili koupelnu. Úplně samotné se je ještě bojím nechávat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10220
17.9.21 23:03

Cca od 5 let, sprchuje se a čistí zuby ve sprše. Jen jsem kontrolovala jak si vyčistil zoubky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.21 09:30

Mému je 5 roku, párkrát jsem ho nechala samotného se vykoupat a udělal mi tam pěknou spoušť. :lol: Musela jsem všechno utřít, protože tam byla povodeň po něm a vycákal skoro všechnu teplou vodu. A dohlížíte i na pindika, jestli si ho řádně umyje? Nebo mu ho radši myjete vy? Protože syn to nemá moc rád, spíš to nesnáší. Je mu to nepříjemný a vždy uskočí :D Takže i kdybych ho nechala samotného tak asi budu stejně dohlížet alespoň na toto a asi ještě na vlasy, protože tam mu taky úplně v tom nevěřím. Jinak děkuju všem za odpovědi a za rady. Alespoň jsem se zase něco dozvěděla a můžu něco zlepšit. Skvělá stránka, jedna z maminek mi ji doporučila.

• Citovat
  • Nahlásit
237
18.9.21 10:21
@Anonymní píše:
Mému je 5 roku, párkrát jsem ho nechala samotného se vykoupat a udělal mi tam pěknou spoušť. :lol: Musela jsem všechno utřít, protože tam byla povodeň po něm a vycákal skoro všechnu teplou vodu. A dohlížíte i na pindika, jestli si ho řádně umyje? Nebo mu ho radši myjete vy? Protože syn to nemá moc rád, spíš to nesnáší. Je mu to nepříjemný a vždy uskočí :D Takže i kdybych ho nechala samotného tak asi budu stejně dohlížet alespoň na toto a asi ještě na vlasy, protože tam mu taky úplně v tom nevěřím. Jinak děkuju všem za odpovědi a za rady. Alespoň jsem se zase něco dozvěděla a můžu něco zlepšit. Skvělá stránka, jedna z maminek mi ji doporučila.

No muj mel obrizku pro fimozu ve 2 letech, takze si to myje sam :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
18.9.21 13:51

Můj syn se od pěti let myje sám, jenom záda a vlasy jsem mu myla já. Co se pindíka týká, tak jsme měli problémy s přetahováním a do sedmi let jsem mu to dělala já, syn to zkoušel, ale stylem, že by jsme byli za chvíli znovu u doktorky, že to nejde. Teď už v 8 letech zvládá koupel se vším všudy sám ale i tak trvám na tom, že jednou za měsíc mi musí ukázat, že to má v pořádku. Lepší vydržet 10 vteřin studu jak potom běhat po doktorech s problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.21 14:57

@Kikiva Mému synovi je to strašně nepříjemný když mu na něho pustím vodu a chci mu ho opláchnout, vždy křičí a strašně uskočí. Tak právě nevím, když se bude umývat sám, jestli si pindíka bude umývat. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.9.21 18:06

Máme úplně stejný problém, synovi je to taky nepříjemné ta voda když mu ji na něho pustíme.

• Citovat
  • Nahlásit
73
23.9.21 18:16

Děti se koupou spolu, manžel umývá a obléká syna 2 roky a já dceru 5 let. Dohlížíme společně, ať teče teplá voda a nevytopí koupelnu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat