Batoh na druhý stupeň

2
14.9.21 22:51

Batoh na druhý stupeň

Ahoj všichni, syn chce pořídit nový batoh do školy, je na druhém stupni, poradíte dobrou značku, která má ty batohy kvalitní a odolné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6197
14.9.21 23:03

Ahoj, Boll už dělá přímo batoh pro školáky, další kvalitní značka batohu je Deuter

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15274
15.9.21 03:23

Dobrý je i Topgal. Jinak dcera je v devitce a má batoh Vans. To je spíš trendová záležitost. Proti Topgal je výrazně lehčí, ale současně stále ještě pevný a vypadá, že vydrží. Je otázka, v jakém ročníku tvůj syn je. Já bych ho nechala, ať si vybere sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1018
15.9.21 05:28

Mame Topgal, je to teda malinko drazsi zalezitost. Podle mne jsou to krasne a kvalitni batohy. Nechala bych syna, at si tam vybere sam…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9845
15.9.21 05:54

RE:

Oxybag, Bagmaster, ale s těmihle mám zatím zkušenost jen pro 1.stupen. Obě jsou to české značky myslím, ten Oxy určitě. Bagmaster má ve větších městech i showroomy, vše ukážou. Oxybagy mají hodně v papírnictvích. Topgal si chválili známí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19086
15.9.21 08:39

Mame Beckmann. Drahej jako krava, ale kvalitni a nadhernej. Z Topgalu si dcera nevybrala a nedivim se. Pro teenagery, hlavne holky, je ten vyber dost chabý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4378
15.9.21 08:40
@Jahudka82 píše:
Oxybag, Bagmaster, ale s těmihle mám zatím zkušenost jen pro 1.stupen. Obě jsou to české značky myslím, ten Oxy určitě. Bagmaster má ve větších městech i showroomy, vše ukážou. Oxybagy mají hodně v papírnictvích. Topgal si chválili známí.

Oxybag jsem hodně viděla, když vodím děti do školy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56454
15.9.21 08:40

Děti mají topgaly a jsem spokojená. Pořád jsou pěkné a vydrží hodně. Nejstarší zkoušela různé batohy, ale každý vydržel max rok. Topgal má od 8. třídy, teď je v druháku na SŠ a předpokládám, že vydrží až do maturity.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2894
15.9.21 08:47

Dakine, Roxy? Tyhle se daji nosit i na SŠ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8942
15.9.21 09:04

Dcera si vybrala Coocazoo, koukni. Jsou německé, značka Hama. Topgal má mladší dcera, jsou kvalitní, ale ty větší byly jakoby moc objemné směrem dopředu. A Boll jsme zkoušeli taky a ten studentský, udávaný do 160cm, byl dítěti 150cm knop.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9845
15.9.21 15:20
@jita22 píše:
Oxybag jsem hodně viděla, když vodím děti do školy.

Ten jsme teď kupovali do 3.tridy. Je lehouckej! Kluk je hubeňour tak aby kromě knížek nenesl ještě další 2 kila. No levnej úplně nebyl, ale byl k narozeninám a zasponzorovany babičkou;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2894
15.9.21 15:40

@Jahudka82 Jojo já jsem ho taky kupovala do třetí, lehoucky mi také přijde, a i designově je batoh moc hezky, takovy “normální”, žádná divočina. Uměla bych si představit i do šesté, sedmé třídy. Kdyby se k němu hezky choval :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3293
15.9.21 19:18

Topgal, Oxy 🙋🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9845
16.9.21 08:36
@Semtex píše:
@Jahudka82 Jojo já jsem ho taky kupovala do třetí, lehoucky mi také přijde, a i designově je batoh moc hezky, takovy “normální”, žádná divočina. Uměla bych si představit i do šesté, sedmé třídy. Kdyby se k němu hezky choval :mrgreen:

My máme hnědozelený jakoby maskac ale takový decentní vzor, kluk má rád army styl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21041
16.9.21 08:48

Synovi i vnukovi jsem koupila vždycky Topgal.
Oba jsou velicí, takže i do první třídy jsem vybírala větší, pro 2-3 třídu.
Vím, je o něco dražší než normální batohy, ale synovi vydržel celé 4 roky, teď do páté jsem mu koupila už studentský, protože toho učení je o něco více.
Koupila jsem ROTH 20036, já jsem spokojená, syn je také spokojený. Vejde se tam toho hodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat