Sprchový gel jako dárek

26197
21.1.20 13:36

Sprchový gel jako dárek

Právě jsem udělala pořádek ve všech těch kosmetických serepetičkach, co jsem dostala k Vánocům. A sprchové gely jsem porůznu rozlila do zásobníku po bytě - v koupelne, na záchodě, v kuchyni. Něco do spodního bytu.

A u toho jsem si vzpomněla na diskuzi tady, jak byla jedna slečna ublizena, že její sestra požívá gel, co ona vybrala na ruce.

Napadlo mě to,.když jsem lila liliový Yves Rocher do zásobníku na záchodě.

Asi to je trochu škoda, na druhou stranu, proč kupovat obyčejné tekuté mejdlo a lahvičky hromadit :think: když jich teď mám mrtě.

To samé krémy. Možná je to bio krém z nějakého startupu, ale klidně ho dám dceři na školu v přírodě. :think:

A co vy? Řešíte, co obdarovaný udělá s kosmetikou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

PHV
1201
21.1.20 13:38

Moje babička třeba kosmetiku daruje daly běžně dostanu sprcháč, co dostala od strejdy a naopak :lol: ona sama má jeden sprcháč div ne na rok, a když jich dostane víc, daruje to dál :lol: fakt mi to nevadí, je to věc toho obdarovaného.
A taky jsem používala sprcháč do zásobníku na mýdlo :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5011
21.1.20 13:40

@Bábrdl neřeším co obdarovaný udělá s kosmetikou, kterou jsem mu dala, protože kosmetiku jen tak jako dárek nedávám. Dávám jen v případě, že vím, že přesně potřebuje určitou značku. Dávat kosmetiku jen tak mi přijde jako vyhazování peněz a energie. Často právě u žen, které mají svou oblíbenou značku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15236
21.1.20 13:40
@Bábrdl píše:
Právě jsem udělala pořádek ve všech těch kosmetických serepetičkach, co jsem dostala k Vánocům. A sprchové gely jsem porůznu rozlila do zásobníku po bytě - v koupelne, na záchodě, v kuchyni. Něco do spodního bytu.

A u toho jsem si vzpomněla na diskuzi tady, jak byla jedna slečna ublizena, že její sestra požívá gel, co ona vybrala na ruce.

Napadlo mě to,.když jsem lila liliový Yves Rocher do zásobníku na záchodě.

Asi to je trochu škoda, na druhou stranu, proč kupovat obyčejné tekuté mejdlo a lahvičky hromadit :think: když jich teď mám mrtě.

To samé krémy. Možná je to bio krém z nějakého startupu, ale klidně ho dám dceři na školu v přírodě. :think:

A co vy? Řešíte, co obdarovaný udělá s kosmetikou?

chtěla jsem říct, že ne, ale vybavila jsem si, jak jsem pár let zpět mamince nakoupila fakt drahý krémy na obličej včetně odličovací sady. První rok/dva na to koukala a pak jednou, dvakrát do měsíce použila :think: od té doby kupuje její oblíbené značky Nivea a Cien a ať si s tím klidně leští podlahu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6729
21.1.20 13:42

Ne, vůbec. Pokud mýdlo používáš, tak to přece úplně splnilo účel daru. Jestli si ponechás krabicku by mi bylo jedno. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14390
21.1.20 13:45

Neřeším, je mi to jedno :D sama když sem dostala něco co běžně nepoužívám, tak sem to různě vyplacala na ruce, občas na podlahu nebo to vypatlal chlap, který přišel ze stavby a bylo mu fuk jestli se meje panskym sprchacem s vůní moře nebo mým s vůní konvalinek :mrgreen: jediné co by mi přišlo líto, by bylo, kdybych viděla že je můj dárek posílán zase dál, nebo by se mi dokonce vrátil :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
820
21.1.20 13:45

Neřešila bych to.

Možná bych napřesrok požádala o sprcháče alespoň v těch pytlících. Z toho, že se z tlustého plastového obalu produkt přelije do zásobníku a obal jde rovnou do koše, mi tiká oko :mrgreen: Náplně dělají i luxusní značky, vhodné jako dárky (nedávno jsem tak dostala L'Occitane).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26197
21.1.20 13:51
@Kriss Tina píše:
Neřeším, je mi to jedno :D sama když sem dostala něco co běžně nepoužívám, tak sem to různě vyplacala na ruce, občas na podlahu nebo to vypatlal chlap, který přišel ze stavby a bylo mu fuk jestli se meje panskym sprchacem s vůní moře nebo mým s vůní konvalinek :mrgreen: jediné co by mi přišlo líto, by bylo, kdybych viděla že je můj dárek posílán zase dál, nebo by se mi dokonce vrátil :D

To nedělám. Neposílám dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 13:51

Já už moc tyto věci jako dárky nedávám, protože u nás máme třeba různé alergie a nevím co dotyčný používá. My s mužem používáme přírodní tuhé mýdlo a co dostaneme většinou dáme jako mýdlo na ruce do koupelny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
140
21.1.20 13:53

@Bábrdl já dostala, teda má novorozená dcera dostala plno kosmetiky a vlhčených ubrousků, i přes to, že jsem rodině opakovala, že nic z toho používat nebudu. No, tak jsem měla ubrousky na prach a sprcháče jsem také rozlila do dávkovačů. Krémy používáme na ruce :lol:
Potom jsem jim řekla, co příště raději koupit a je po problému. Jinak pokud bych já koupila něco takového, tak mě budoucnost sprcháče asi zajímat nebude :D ale takové dárky nekupuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
831
21.1.20 13:57

Když dostanu jako dárek sprchový gel, používám ho jako sprchový gel :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 13:57

Můj chlap už několikatý rok dostává Old Spice sadu ke každému svátku, narozeninám a pod stromek od sourozenců. Asi si dovedete představit kolik toho má a že to opravdu nestihá likvidovat, má to na poličce zapadané prachem už spoustu let :roll: a nikoho nenapadlo se zeptat jestli to vůbec používá. Ja taky dostala sprcháče, které nevyužiju skrze citlivou pleť a syn atopik dostává to samé. Prostě příbuzní maj splněno a víc je netrápí. Už jsem přemýšlela kam ty přebytky dávat? Je mi líto to lejt do záchodu a ekologické to asi taky není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26197
21.1.20 13:58
@MrsNorris píše:
Neřešila bych to.Možná bych napřesrok požádala o sprcháče alespoň v těch pytlících. Z toho, že se z tlustého plastového obalu produkt přelije do zásobníku a obal jde rovnou do koše, mi tiká oko :mrgreen: Náplně dělají i luxusní značky, vhodné jako dárky (nedávno jsem tak dostala L'Occitane).

Nojo, ekologie breci :,(
Když spousta lidí dává kosmetický balíček jako takový ten min osobní dárek, když neví co…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.1.20 13:59

Já dávám kosmetiku hodně často, ale asi s tím přestanu - samý nevděk (teď přeháním, ale očividně z toho nejásájí, tak jako bych byla bývala jásala já)… Ani ty sprcháče (shodou okolností i ten konvalinkový Yvoš 8o ) letos nebodovaly, přitom to má tolik využití (viz úvodní příspěvek). :lol: K otázce, co dělají obdarovaní s dary, tak to ponechávám na nich, nevadí mi ani pokud to dají dál, pokud to vyhazují - to mi přijde sice škoda, ale taky jejich volba… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
26197
21.1.20 14:00
@aknadar píše:
Když dostanu jako dárek sprchový gel, používám ho jako sprchový gel :nevim:

:think: A to je to. Někdo považuje mytí rukou za degradaci „sprchového gelu“. Pro někoho je to ok. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama