Sprchy v práci

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.11.21 07:24

Sprchy v práci

Ahoj. Máte v práci k dispozici sprchu? Jaké děláte zaměstnání? Mám se zvyku se po práci osprchovat. Kolikrát po práci ještě rovnou někam jdu tak se chci cítit dobře. Pokud máte v práci tuto možnost, využíváte toho? V jaké práci bývá sprcha běžně? Určitě fabrika, sklad…

Jaké ještě máte vybavení v práci? Mikrovlnka, šatna, skříňka…? Také uvítám mít skříňku, možnost si zamknout věci, to naštěstí máme.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27991
25.11.21 07:34
@Anonymní píše:
Ahoj. Máte v práci k dispozici sprchu? Jaké děláte zaměstnání? Mám se zvyku se po práci osprchovat. Kolikrát po práci ještě rovnou někam jdu tak se chci cítit dobře. Pokud máte v práci tuto možnost, využíváte toho? V jaké práci bývá sprcha běžně? Určitě fabrika, sklad…Jaké ještě máte vybavení v práci? Mikrovlnka, šatna, skříňka…? Také uvítám mít skříňku, možnost si zamknout věci, to naštěstí máme.

co je na tomto dotazu tak intimního, že jsi anonym? :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8602
25.11.21 08:11

Sprcha bývá i u laboratoří, zažila jsem u 2 zaměstnavatelů
teď máme k dispozici lednici, mikrovlnku, kávovar i s kávou a mlékem
i když jsme škola máme k dispozici sprchu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26260
25.11.21 08:19

Ja dělala ve zdravotnictví, tam sprcha byla všude, ale nevyužívala jsem, občas použila některá kolegyně o noční třeba. Jinak zázemí bylo asi všude, kde jsem byla, mikrovlnka, šatna, vlastní skříňka, to sem nezažila zaměstnání bez toho :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54789
25.11.21 08:19

My ji měli normálně v kanclu. Využívali ji hodně lidi, co jezdili do práce na kole. Nebo ti, kterým zrovna doma netekla teplá voda :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21740
25.11.21 08:20

Ano, v každé práci, kde jsem zatím působila byla sprcha a v létě jsem využívala hojně. Taky jezdím občas do práce na kole, takže je to nutnost. Totéž manžel, a ten dělá klasicky v kancelářích různého typu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2835
25.11.21 08:24

Taky máme sprchu a měli jsme i v předchozích firmách, kde jsem pracovala. Mikrovlnka a skříňka je snad také všude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65238
25.11.21 09:03

Měli jsme sprchu, ale nikdy jsem ji nevyužila, páč prostě doma je doma. Jinak kuchyň, odpočinková místnost atd. m to vše je snad už samozřejmost :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
982
25.11.21 09:06

:? Pracuji ve zdravotnictví máme kuchyňku kde je mikrovlnka lednice pro personál, rychlovarná konvice i kapslový kávovar ( ale bez kapslí)a taky myčka. Cukr a mléko fasujeme - je i pro pacienty. Kávu většinou dostáváme jako pozornost, nebo se na ni složíme. Máme šatny se skříňkami a přímo na odd i uzamykatelnou skříňku kam si dáváme třeba peněženku abysme nemuseli pořád lítat do šatny když chceme do kantýny pro něco dobrého. Sprchu k dispozici máme ale málokdy je využita…každý se radši sprchuje doma. Snad jen v létě při velkých vedrech třeba při noční…nebo když člověk nejde z prace domu ale třeba do kina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
25.11.21 12:00

Ale u takových práci, jako prodavačka sprcha není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
25.11.21 12:07

Já pracovala jako uklízečka a všude jsme sprchu měli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1813
25.11.21 12:40

Sociální služby, nemocnice, fabriky různého typu a zaměření. Všude byla sprcha součástí šatny. Pro nás THP pracovníky byla k dispozici kuchyňka, lednice kávovar, konvice, mikrovlnka. Pro sestry, uklízečky, atd. byla k dispozici personální místnost s komplet vybavenou kuchyní, včetně myčky. Ale dělala se tam různá školení, personál tam jedl. Jinak klasika, každý svoje skříňka.
Ve všem zarizenich sociálních služeb nebo ve zdravotnictví, bylo přímo předepsáno, že zaměstnanec se má před odchodem ze zaměstnání osprchovat, převléct a použité oblečení odnést označené do prádelny. Osobně nechápu proč se někdo neosprchuje po odchodu z práce (zdravotnictví, sociální služby). Nejde jen o něj, ale tahá si všechny ty breberky domů a ty co se převlékají už doma, zase tahají nemoci z domu do práce. Tam a zpět. Ve špitálech je často svrab, různá průjmová onemocnění atd. Zvlášť tedy sanitářky, sestry a uklízečky, které prichazejí neustále do styku s biologickým materiálem (krev, moč, výkaly, sputum atd.). Na co se potom převlékají, když se neumyjí. Kolikrát potkáváme sestry jak jdou z práce v pracovním oděvu, doktory jskbysmet. Potom nemáme mít pandemii, tohle bych u sveho týmu netolerovala a nechápu, že si v tom vedení neumí udělat pořádek a pohlídat si tak základní věc.
Schválně si někdy brzo ráno až půjdete do nemocnice, všimněte kolik zaměstnanců si to mašíruje do práce v pracovním oděvu a večer, kolik jich jde domů v pracovním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19585
25.11.21 12:45

Pracuji v kanceláři a sprchy, ani uzamykatelné skříňky tedy nemáme. Kuchyňku plně vybavenou ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
25.11.21 12:45

To jsem teda sprchu nikdy nikde neměla, nebo mi neřekli, kde je. :) Aktuálně pro celé patro společná kuchyňka - konvice, mikrovlnka, vařič, lednička, myčka. Pak u nás na oddělení vlastní kávovar, ale to financuje ze svého zvlášť šéf. V přízemí naší budovy automaty a kavárna, ve vedlejší budově bistro/kantýna.

Uzamykatelné skříňky přímo nemáme, ale každý máme vlastní uzamykatelnou kancelář a uzamykatelné šuplíky ve stole. Ale nezamykáme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1018
25.11.21 15:13

@Pivoňka91 a nebo je, ale komunisticka, hnusna plesniva a jeste k tomu tece jen hadice :lol: Zkusenost coopu.
My meli v praci (v jine nez zminuji nahore) skrinky bez zamykani, pokud by clovek mel neco cenneho, tak si to mohl dat do trezoru. I kdyz je fakt, ze mi to taky vadilo, bez zamku. Za to byly skrinky pekne moderni, tak jako zazemi v podobe kuchynky s miktrovlnkou. Sprcha nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat