Srdíčko v 7+5tt

6337
28.6.11 19:52

Srdíčko v 7+5tt

Dobrý podvečer holky :-)

mám prosbu…, netýká se to přímo mě, ale mojí kamarádky.

Napíšu konkrétní datumy a vše, co vím a budu moc ráda, když mi napíšete svoje názory.

Poslední MS byla 5.5.2011, když byla 13-tý den cyklu, jela na folikulometrii, mudr. řekl, ano vajíčko je tam, teď tři dny to zkoušejte a tak se stalo…, takže 13DC,14DC,15DC byl sex za učelem plození, pak už nikoliv.

1.6.si udělala těhu test 10mg citlivost a už tam byly // tzn. ještě před očekávanou menstruací, protože průměrný její cyklus trvá 31dní.

Objednala se na gýnu, tam byla dneska, podle těhu kalkulačky na nettu to vychází, že je dnes 7+5tt, mudr. dělal ultrazvuk a jeho slova: Ano, je tam gestační váček, je tam žloutkový váček, ale srdeční akce nikoliv… začal to nějak opovídávat a pozval ji za 14dní na kontrolní utz.

Jenže… ona se příští sobotu vdává… takže vdávat se s vědomím, že nevíte, jestli jako jo nebo ne, co se děje uvnitř… :-( nic moc…

Objednala se na utz na soukromou kliniku na pondělí, to by měla být 8+4tt.

Holky, myslíte si, že když ty dny, kdy se „snažili“ byly 13,14,15DC tzn. je šance, že se srdíčko ještě teprve udělá???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9649
28.6.11 19:55

Pokud ji to vychazi na sedmy tyden tak si tim nejsem jista :-( kamoska byla na gynde v 6+4 a srdicko uz tlouklo!!! Ale i ty tydny mohou byt orientacni a urcite bych nedelala ukvapene zavery!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
28.6.11 19:58

Ahoj. Záleží i na tom, jak citlivý je ultrazvuk. Já při svém druhém těhotenství byla v 8.tt na UZ (nevím, který den přesně) a srdíčko doktor taky ještě nemohl potvrdit. Na další kontrole už ale jo (myslím, že to taky bylo po 14 dnech). Ovulaci jsem měla 13. nebo 14.den. Takže šance určitě je. Držíme pěstičky a nevěstě přejeme krásnou svatbu :kytka: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6337
28.6.11 20:07

hkac, chodí vlastně jako k primářovi, je to fakt dobrý doktor a mají novou ordinaci a dobré vybavení, ultrazvuk jí dělal spodem, tak si myslím, že tím to asi nebude :-?

Bara, taky neděláme ukvapené závěry, ale přece je to osmý týden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10731
28.6.11 21:03

Luci - hmmm, to bych snad na ten utz těsně před svatbou radši nešla :think:
Jasně, že stát se může leccos, ale pravděpodobnost, že se miminko přestalo vyvíjet je dost velká - nechala bych si raději na svatbě naději, že třeba to bude dobré… než riskovala co se dozvím v 8+4.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6337
28.6.11 21:15

harpyje, já nevím, co bych chtěla já… ale asi ne falešnou naději :(
A taky si myslím, že se těhu přestalo vyvíjet…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10731
28.6.11 21:41

mám za sebou tři potraty. a co bych určitě nechtěla je svatba s tím, že dítě, které nosím nežije a čekám kdy potratím (nebo ještě hůř svatba pár dní po revizi, pokud by ji lékaři k tomu přemluvili) takže do toho promítám spíš svou zkušenost, ale chápu, že každá jsme jiná…

chápu, že kamarádka nejvíc chce vědět už na svatbě, že miminko je v pořádku, a přála bych jí to :srdce: a možné to koneckonců je…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6337
29.6.11 08:54

Harypje, právě jak je objednaná na pondělí na tu soukromou kliniku na utz, tak jestli jí řeknou, že srdíčko není, to bude tedy 8+4, tak pojedeme do nemocnice a tam se rozhodne.
Jako na druhou stranu z praktické stránky… co když začne samovolně krvácet třeba v pátek před svatbou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10731
29.6.11 14:48

víš co, blbé je, že tady když pojedeš do nemocncie, tak tě 100% doporučej na revizi - tak to tady je. (to že se někdy dělaj revize tak brzo, že člověku trne, je ještě jiná věc :-? ).

S tím samovolným potratem - to máš taky pravdu, riziko to je. i když doufejme v dobrý konec- tedy začátek :)

já když si představím, jak mi bylo tři dny po revizi )na té jsem byla jen při prvním potratu, další jsem nechala samovolně), tak bych té svatby snad ani nebyla schopna- jak fyzicky tak psychicky . poradit setedy nedá absolutně nic :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama