Srdíčko v 8tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.18 22:56
Srdíčko v 8tt

Ahoj maminky chci se zeptat byla jsem na kontrole a vše je v pohodě zeptala jsem se na srdíčko a doktorka mi ukázala kde je srdeční trubice nebo jak to nazvala znamená to že je tam srdíčko?
Už jsme museli jednou ukončit kvůli srdíčka

Reakce:
Teresa.p
Kecalka 349 příspěvků 30.12.18 23:05

gynekolozka nam v 7 tydnu ukazovala akci srdecni a taky rikala, ze to ne zatim jen takova trubicka. neni to anatomicky hotove srdce s komorama a sinema v miniatruni velikosti. vyvojove vady srdce jsou videt vetsinou na 1. screeningu. nekdy az na 2. Pokud jste mela ukonceni tehotenstvi kvuli srdecni vade, tak by vas meli po 1.screeningu poslat jeste ke kardiologovi na sono. ja byla v 15 tydnu u kardiologa a delal Uz srdce plodu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Bílé a Krainové smazali kolena. Je taková retuš ještě etická?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >