Těhotná v 17-ti

Anonymní
30.12.18 18:18

Těhotná v 17-ti

Zdravím. Nedávno se mi opozdila menstruace a protože beru antikoncepci(občas zapomínám protože jsem trubka) :,( bylo mi to velmi divné tak jsem si udělala a test a bohužel pro mě byl pozitivní a já teď vůbec nevím co dělat s přítelem jsme spolu jen cca 3 měsíce. A vůbec nevím co na to řekne moje mamka a chodím do školy. Nevím zda jít na potrat nebo ne. Co by jste dělali vy kdyby to byla vaše dcera? :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4455
30.12.18 18:19

Já?nechtěla bych aby šla na potrat!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4622
30.12.18 18:21

Troll? Pokud ne tak tohle budeš muset řešit s vašima každá máma je jiná ..já bych tě osobně prerazila kdyby jsi šla na potrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15469

V 17 letech bych jí poslala na potrat. Chodíš do školy, nevyděláváš a o dítě se bude starat kdo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19735

No, záleží jaký máš vztah s mamkou, kolik ti zbývá školy? Osobně kdyby se to stalo mému dítěti tak ho podpořím, protože jsem proti potratu, ale ty bys měla vědět nejlíp jak tvoje mamka reaguje na podobné situace. A taky to prober s přítelem jak se k tomu postaví on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533
30.12.18 18:22

Byla bych zklamaná, doufala, ze dcera půjde na potrat a do budoucna nebude spát s tříměsíční známostí bez ochrany a s blbě užívanou antinou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24534
30.12.18 18:23

V první řadě si zajdi k lékaři, ať to máš potvrzený. Rodičům to řekni buď před tím a nebo potom. Příteli je kolik?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3791
30.12.18 18:23

já bych jí rozhodně neposlala na potrat a ani ji nepřikázala si dítě nechat, bylo by to jen její rozhodnutí a podpořila bych jí tak jako tak… záleží jakou máš mamku, já vždy věděla že když se to stane mně, tak mamka mi pomůže, ale teda dělala jsem vše pro to, aby se to stalo až když fakt budu chtít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
243
30.12.18 18:28

Jediný správný je to pořádně probrat s mamkou i s přítelem. Nepíšeš jestli taky studuje a nebo už vydělavá? Mám taky dceru i když je ještě malá, tak mám jasno v tom, že bych ji podpořila ať už by se rozhodla pro potrat a nebo si miminko nechat, tak snad máš rozumnou mamku a nějak to spolu vyřešíte. Hlavu vzhůru a dobře se rozhodni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4455
30.12.18 18:28
@Monchichik píše:
V 17 letech bych jí poslala na potrat. Chodíš do školy, nevyděláváš a o dítě se bude starat kdo?

Měla bys na to svědomí?vždycky to jde nějak řešit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5491
30.12.18 18:30

Mám jednu dceru už dospělou, v 17 letech bych ji doporučila potrat, ale konečné rozhodnutí by bylo především její..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15469
30.12.18 18:31

@GabinkaCh Asi jo, měla. Rozhodně bych se nechtěla starat o další dítě, ona toho v 17 letech schopná nebude, minimálně ne finančně, nedělám si iluze, že má přítele s bytem, který jí zabezpečí. Navíc je nezodpovědná, není schopná brát ani antikoncepci, tak nevěřím, že by se postarala o dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5164
30.12.18 18:32
@Tichošlápek píše:
Byla bych zklamaná, doufala, ze dcera půjde na potrat a do budoucna nebude spát s tříměsíční známostí bez ochrany a s blbě užívanou antinou

Asi tak nějak. Jinak byla tu holčička, co na tom byla podobně, tak po třech měsících těhotná, akorát ji bylo 19 let a dvakrát neudělala maturitu. Takže dítě si nechala, ačkoli to nechtěl její přítel, rozešli se, nechtěla to její matka, aby si dítě nechala, přesto
Se rozhodla, jak se rozhodla . Takže je se základním vzděláním, s dalším přítelem to taky nevyšlo. Přežívá hodně špatně.

Příspěvek upraven 30.12.18 v 18:34

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1049

Kdyby jsi byla moje dcera,nechala bych rozhodnutí jen na Tobě s tim, že ja za Tebou budu stat ať se rozhodneš tak či tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24534

A jako rodič nezletilého dítěte, který se tuhle situaci dozvěděl, bych se chtěla co nejdříve sejít s druhou stranou a probrat možnosti i s nimi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Načítám video...

Mohlo by vás zajímat

Načítám video...