Srůsty po laparoskopii

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
9.12.21 14:49

Srůsty po laparoskopii

Ahoj, v září jsem byla na laparoskopicke operaci slepaku. Nebylo to akutní, ale od srpna mě pořad zlobila břicho litala jsem vsude možné, nejdřív jsem byla u obvodacky, potom na neurologii, gynekologii a nakonec na chirurgii. Převažovali si mě jak horký brambor a nakonec jsem skončila v nemocnici na doporučení chirurgie. Byla jsem tam tyden, řekli ze to budou pozorovat a uvidi. Prest ten tyden se to zklidnilo tak mě pustili domu s tím ze to asi bylo psychosomaticky. Nicméně ke konci září se to zase vrátilo, už jsem toho měla dost jela jsem zpatky do nemocnice a tam mi řekli, ze je to asi chronicky zánět slepého střeva a ze by mi tedy doporučili laparoskopickou operaci. Tak jsem šla. Nic tam nenašli, střevo se jim nezdálo nějak zanicene a nic neobvyklého v břiše nevideli. Zotavovala jsem se rychle, ale po nějaké době mě to bricho zase začalo bolet. Před dvěma dny jsem byla u obvodacky a řekla ze by to mohly být srusty, myslela jsem ze po laproskopii se zase tolik nedělají. Bolí mě to na prave straně, spis to tak jako pícha a většinou to přijde z ničeho nic. Už jsem z toho otravena, chtěla bych si užit normálně Vánoce a neřešit furt nějaké zdravotní problémy. Co myslíte, mohly by to být ty srusty? Mate někdo podobnou zkušenost? Dekuju ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat