SŠ právní soukromá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 16:27
SŠ právní soukromá?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, chtěla bych být právnička nebo soudkyně neznáte nějakou takovou středni (s maturitou). Jaké máte zkušenosti?… A kdybych si vybtala soukromou SŠ s maturitou tak se tam dostanu bez přijímačkek?

Reakce:
vokishka
Extra třída :D 14809 příspěvků 11.06.19 16:34

Tak z nějaké střední právní určitě nebudeš právníkem. Na všechny maturitní obory by měly být povinné společné přijímačky. Pokud chce někdo na práva, nejlepší je gympl.

Keyllah
Extra třída :D 12501 příspěvků 11.06.19 16:36
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, chtěla bych být právnička nebo soudkyně neznáte nějakou takovou středni (s maturitou). Jaké máte zkušenosti?… A kdybych si vybtala soukromou SŠ s maturitou tak se tam dostanu bez přijímačkek?

zbytečný a je otázkou kvalita výuky. Udělej si gympl a přes přijímačky na VŠ. A ne, bez přijímaček to nepůjde, pokud tedy nechceš na nějakou super placenou, jejíž absolvování ti bude do justice k ničemu…

tini
Ukecaná baba ;) 1603 příspěvků 11.06.19 17:59

Bez prijimacek na VS to nepujde. Nejlepe jit na gymnazium a pak na Vs. Uvedomit si, ze abys byla soudkyne, musis po VS se stat justicnim cekatelem-projit vyberovym rizenim, nejmene,3 roky byt cekatel, pak slozit justicni zkousky a cekat az ti bude 30(povinny vek)

Judy21L
Stálice 86 příspěvků 11.06.19 20:03
@Anonymní píše:

U každého maturitního oboru musíš psát přijímačky, každopádně na soukromou vemou skoro úplně každého takže se ani bát nemusíš, jim jde jen o to aby jsi jim platila…:D

Váš příspěvek
Reklama