Sšss cestovní ruch Ostrava Hrabůvka

2
25.10.20 22:39

sšss cestovní ruch Ostrava Hrabůvka

Ahooj! nejsem žádná maminka nebo tak :lol: ale chtěla jsem se zeptat, jestli někdo z vás chodil na sšss cestovní ruch, nebo zná někoho kdo tam chodil, protože jako student 8 třídy základní školy jsem se už pro ten cestovní ruch tedy rozhodla a chtěla jsem se vás zeptat jaké to je na té škole, nebo popřípadě nějaké jiné školy cestovní ruchu (Ostrava) pokud znáte, předem děkuji moc za odpovědi :srdce: (omluvám se za chyby v textu)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2
25.10.20 22:48

sšss cestovní ruch Ostrava Hrabůvka DELEGÁTKA

Ještě jsem ke svému příspěvků chtěla dodat pár otázek, jaké to je dělat práci delegátky? co to obnáší, shání se práce snadno? potřebuji i vysokou školu? atd atd atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
911
26.10.20 09:04

Mám hotelnictví a turismus. Připrav se na plno teorie (matika, dějepis, marketing, management), která ti bude v praxi k ničemu.
Jako delegátka nemusíš mít nic, musíš umět alespoň 2-3 světové jazyky a nejlépe místní, záleží, kde chceš delegovat - jestli Černá Hora, Řecko, Španělsko atd.
Mám přes 10 let praxe v cestovním ruchu - nejlepší je začít si sbírat praxi od callcentra a dál se vzdělávat, prodávat, uzavírat smlouvy, než se dostaneš na destinační manažerku, chvíli to trvá - ale musíš si projít vším.
Dokonce jsem jednu dobu odbavovala klienty na letišti, nebylo to špatné, jen třeba ranní vstávání ve 3, ať jsi ve 4 na letišti, bo to v 6 letí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama