Stačí mu MM?

596
15.3.21 09:10

Stačí mu MM?

Už jsem zoufalá. Mám doma dvoutýdenní miminko a že začátku mi teklo mléko proudem. Malý se precpaval, tak jsme museli zkrouhnout kojení z dvaceti minut na 10-15. Blinkal a to jakože fest. Posledních pár dní mi ale přijde, zda není hladový. Mléko mám, ale nevím, zda není slabší. Krmime co dvě hodiny kolikrát už i déle jak 15 minut a malý si stejně po kojení cpe ručičky do pusy. Dáme dudlík, ten po chvíli vyplivne a začne plakat. Když se nám podaří odrihnout je vše zase na chvíli dobré, ale vzápětí se to opakuje. Pesticky do pusinky a podobně. Curame a kakame normálně. A na kontrole jsme krásně pribivali. Teď máme kontrolu až za měsíc a tak se děsím.. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7380
15.3.21 09:13

Tak ho zkus vazit, pokud te to uklidni. Abys videla, ze pribyva a kolik vypil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7728
15.3.21 09:15

Tak mu dej zase prso. Druhý, nebo na střídačku. Možná ani hlad nemá, takto se malý děti i uklidňují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
596
15.3.21 09:18

@JancaS84 Mě to taky napadlo, ale zase jsem si říkala, aby ho pak nebolelo bříško, když se smíchá staré a nové mléko 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7380
15.3.21 09:20
@Drndadvě píše:
@JancaS84 Mě to taky napadlo, ale zase jsem si říkala, aby ho pak nebolelo bříško, když se smíchá staré a nové mléko 🙈

Davala jsem dceri podle libosti, s briskem problem nemela. Zkus a kdyby bolelo, tak uvidis…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7728
15.3.21 09:21
@Drndadvě píše:

To je jen u umělého. U mateřského to nevadí. Malej mě to dělal taky, napil se a za 10 min řev, tak sem mu dala ještě a byl klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
596
15.3.21 09:21

@Kukacka123 @JancaS84 Tak já to zkusím. Díky holky 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5975
15.3.21 10:31

Žádné SLABÉ mléko není :zed: To myslíš, že z tebe poteče voda nebo co…?

A „staré“ a „nové“ mateřské mléko už vůbec ne… :zed: Bože…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7728
15.3.21 11:12
@vulpes píše: Žádné SLABÉ mléko není :zed: To myslíš, že z tebe poteče voda nebo co…?A „staré“ a „nové“ mateřské mléko už vůbec ne… :zed: Bože…

Zklidni hormon a běž si svoje mindraky vybijet jinak jak na čerstvě nezkušené mamince. Tak to třeba neví ne? Od toho tady jsou ty diskuze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7380
15.3.21 11:21
@vulpes píše: Žádné SLABÉ mléko není :zed: To myslíš, že z tebe poteče voda nebo co…?A „staré“ a „nové“ mateřské mléko už vůbec ne… :zed: Bože…

Ale ona to nevi, tak se zeptala. Ma doma temer novorozene, prvorodicka. Cejtis se lip, kdyz ji shazujes? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5975
15.3.21 11:34
@JancaS84 píše:
Zklidni hormon a běž si svoje mindraky vybijet jinak jak na čerstvě nezkušené mamince. Tak to třeba neví ne? Od toho tady jsou ty diskuze.

Tak se má ten člověk u toho nechat, aby si myslel hlouposti a ještě je pak nejlépe radil a šířil i dál? Myslíš že lhaní o slabém mléku jí nějak pomůže…? Pak tyhle hlouposti nemají pořád mezi lidmi kolovat, když to, že na to nekdo upozorní, je pro jinou „vybíjení mindráků“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7380
15.3.21 11:43
@vulpes píše:
Tak se má ten člověk u toho nechat, aby si myslel hlouposti a ještě je pak nejlépe radil a šířil i dál? Myslíš že lhaní o slabém mléku jí nějak pomůže…? Pak tyhle hlouposti nemají pořád mezi lidmi kolovat, když to, že na to nekdo upozorní, je pro jinou „vybíjení mindráků“

To nikdo nerekl, ale jde o to, jak jsi na to upozornila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
596
15.3.21 11:43

@vulpes O tom starém a novém mléku v bříšku mi říkala sestra v porodnici.. Moc dobře věděla, že kojím a neprikrmuji.. Chápu, že je to asi blbý dotaz, ale prostě jsem se zeptala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
596
15.3.21 11:46

@JancaS84 @Kukacka123 Ano, asi to byl blbý dotaz, ale jak už jsem psala výše.. O míchání starého a nového mléka mi bylo řečeno od sestry v porodnici, která věděla, že plně kojím a nedokrmuji. Tak jsem ji věřila a proto prcka neprikladala častěji :think: Nu což, odzkousime a uvidíme jak nám to sedne. Díky holky. Každý se v tom naučí časem chodit, já vím :) 8) i přes mé občasné blbé dotazy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7380
15.3.21 11:50

@Drndadvě to si sedne a casem prijdes na to, co vyhovuje tobe a hlavne malemu. Nikdo uceny z nebe nespadl, ackoli si to tu o sobe plno uzivatelek mysli asi :lol: vyzkousej a uvidis…kazde mimco je jine ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat