Stačí na přijímačky 4 měsíce?

Anonymní
15.1.21 06:00

Stačí na přijímačky 4 měsíce?

Ahoj jsem mamka tří děti, pracuji ve školství jako asistentka pedagoga a moc toužím po tom, jít na speciální pedagogiku na vejšku. Co jsem tak koukala na vzorové testy z minulých let, tak opravdu více méně nic nevím. Vím, že záběr učiva je obrovský. Vím, přibližně ze které literatury se mám učit. Myslíte, že je šance se připravit? Ptám se spíše těch, co mají zkušenost. Děkuji :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6929
15.1.21 06:06

Tak určitě jde zjistit, z jakých oblastí přesně ty přímačky budou a vzorový testy a 4 měsíce jsou času až až.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.21 06:07

Myslíš, no ale já bych se měla naučit třeba 6 knížek :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.21 06:09

Už jsem tedy začala, čtu si to, důležité termíny si vypisuji a osobnosti. Ale udělám si čas tak 40 min denně

• Citovat
  • Nahlásit
2271
15.1.21 06:12

Sama snad nejlépe víš, jestli to chceš a ten čas na učení si najdeš, nebo nenajdeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.21 06:16

Chci, ale píšu, mám tři děti. Spíš se ptám těch co mají zkušenost

• Citovat
  • Nahlásit
26468
15.1.21 06:19
@Anonymní píše:
Chci, ale píšu, mám tři děti. Spíš se ptám těch co mají zkušenost

Tak potom se budes muset ucit na nekolik zkoušek naraz. Takze pokud to kvuli detem nezvladnes na prijimacky, jak to budes zvladat potom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.21 06:27

No to se zavřu do ložnice a budu makat, ale teď doufám, že toto stačí. Teď se nechci učit celé dny, když je to až v květnu. Ale máte někdo zkušenost s vlastním učením na přijímačky

• Citovat
  • Nahlásit
2271
15.1.21 06:35
@Anonymní píše:
No to se zavřu do ložnice a budu makat, ale teď doufám, že toto stačí. Teď se nechci učit celé dny, když je to až v květnu. Ale máte někdo zkušenost s vlastním učením na přijímačky

Mám s TSP, nikoliv vědomostními, ale učení je učení, není v tom rozdíl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.1.21 06:40

Ahoj,

na můj vysněný obor jsem se připravovala půl roku (také dvě děti a času málo). Dostala jsem se. Byla jsem 4. v pořadí.

Pokud si denně uděláš čas na učení 40 min, tak až studovat začneš, bude to sakra málo času.

Já to brala jako takovou zkoušku, zda to jako rodina zvládneme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15654
15.1.21 06:45

Když se nezvladnes naučit na přijímačky, co budeš delat o zkouškovým? Brečet do mailu, jak máš 3 děti a nic nezvladas?

Ber to jako zkoušku jestli to rodina zvládne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.21 06:53

Dobře takže doporučujete se učit teď tedy více? Chápu to správně?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.21 06:54
@Kazimíra Olejovka píše:
Ahoj,

na můj vysněný obor jsem se připravovala půl roku (také dvě děti a času málo). Dostala jsem se. Byla jsem 4. v pořadí.

Pokud si denně uděláš čas na učení 40 min, tak až studovat začneš, bude to sakra málo času.

Já to brala jako takovou zkoušku, zda to jako rodina zvládneme.

A jak moc si se učila?

• Citovat
  • Nahlásit
677
15.1.21 07:03

Já mám vybranou specku, kde jsou jen TSP, na to se snad ani naučit nedá, takže jsem v klidu. Udělám si pár cvičných testů, abych se do toho po letech dostala. Ale taky se bojím, ne že ne. Každopádně, jak psali ostatní, pokud máš problém s učením na prijimacky, velmi bych to studium zvážila. Pak toho učení totiz bude mnohem víc a 3, potažmo 5 let v kuse. Ja dle rozpisu předmětů budu nekdy mit i 10 zkoušek za semestr, to bude něco. Ale tak zase je to pajdak, ne astrofyzika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67259
15.1.21 07:05
@Anonymní píše:
Myslíš, no ale já bych se měla naučit třeba 6 knížek :pocitac:

No, jeje, to je teda hruuuuuuuzaaaaa!
Pubertaky na VŠ neberou. Na přijímačky na střední 4m stačit budou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat