Lze přes webové bakaláře zapsat výchovná opatření?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Lze přes webové bakaláře zapsat výchovná opatření?
Ahoj,
chci se zeptat, zda lze přes web bakalářů zapsat výchovná opatření a získat takový ten přehled, kdo má jakou známku a kolik absence.
Nebo jestli to jde jen přes bakaláře nainstalované..
Díky
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
@jizvíková ano, jde to. Musíš si najít kartu žáka a v ní to zapíšeš stejně, jako v těch co jedou přes appku.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@jizvíková píše:
@Tinuvien ¨Díky moc, jdu hledat
Nemáš zač, kdyby ti to nešlo najít, tak napiš, navedu tě.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Tinuvien píše:
Nemáš zač, kdyby ti to nešlo najít, tak napiš, navedu tě.
Pár let jsem nebyla třídní, přes webovky mi to nejde, takže jsem docela mimo
…
Třídnictví jsem dostala před týdnem, takže radost.
Chodí pokyny, co máme udělat a já akorát hledám, co kam napsat.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@jizvíková píše:
Pár let jsem nebyla třídní, přes webovky mi to nejde, takže jsem docela mimo…
Třídnictví jsem dostala před týdnem, takže radost.
Chodí pokyny, co máme udělat a já akorát hledám, co kam napsat.
No, to potěší.
Naštěstí se ty webovky fakt dost rozvinuly a spravily. Ty žluté byly úplně marné. Zrovna ty karty žáků fungují podobně jako v appce. Jen se tam blbě listuje.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Tinuvien píše:
No, to potěší.Naštěstí se ty webovky fakt dost rozvinuly a spravily. Ty žluté byly úplně marné. Zrovna ty karty žáků fungují podobně jako v appce. Jen se tam blbě listuje.
No, ted mám dopisovat absenci za odborný výcvik a taky vím prd kam ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@jizvíková píše:
No, ted mám dopisovat absenci za odborný výcvik a taky vím prd kam
Absenci dopisuješ jako vyučující v záložce výuka - třídní kniha - docházka.
Omlouváš ve výuka - absence.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit